Liga Mistrzów. Real pokonał Napoli, grali Zieliński i Milik [ZAPIS RELACJI]

• środa, 15 lutego 2017
  • 90. min. + 3

Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia przy okazji kolejnych meczów i relacji :)

Zaczęło się dobrze dla Napoli, bo prowadzenie dał im Lorenzo Insigne. Później na boisku rządził jednak Real. Gole Benzemy, Kroosa i Casemiro dają "Królewskim" solidną zaliczkę przed rewanżem w Neapolu. Ten już 7 marca.

Koniec meczu! Real pokonał Napoli 3:1!

• 90. min. + 1

Trzy minuty doliczone, tu już chyba się nic nie wydarzy.

• 88. min.

Duży spokój na Santiago Bernabeu. Obie drużyny w atakach pozycyjnych, bez okazji bramkowych.

• 84. min.

Arkadiusz Milik na boisku. Polak zmienił Marka Hamsika.

• 83. min.

Rzut rożny dla Realu, sprytne wycofanie Kroosa, ale nad bramką uderzył Modrić.

• 82. min.

Morata za Benzemę.

• 81. min.

Gol dla Napoli, jednak nieuznany przez sędziego. Dogranie z lewej strony Mertensa, ale na spalonym był uderzający z bliska na bramkę Callejon.

• 79. min.

Diawara zablokowany, piłka w rękach Navasa.

• 76. min.

Zmiana w Realu. Z boiska schodzi James. W jego miejsce wszedł Lucas Vazquez.

• 76. min.

Kartka dla Mertensa.

• 75. min.

Boisko opuścił Piotr Zieliński. W jego miejsce wszedł Allan.

• 73. min.

Powinno być 4:1! Doskonałe podanie Kroosa w pole karne, ale w sytuacji sam na sam z Reiną gola nie potrafił strzelić James!

• 73. min.

Strata Casemiro, ale też złe, za wysokie uderzenie Insigne.

• 71. min.

Zmiana w Realu. Pepe wchodzi w miejsce kontuzjowanego Sergio Ramosa.

• 70. min.

Dośrodkowanie Jamesa i w ostatniej chwili Reina uprzedził Benzemę!

• 68. min.

Ależ pudło Mertensa! Belg był sam na 10 metrze przed bramką Navasa, ale strzelił nad poprzeczką! Szkoda dodatkowo, bo podawał Zieliński.

• 66. min.

Ronaldo! Potężny strzał z pola karnego, ale nad poprzeczką bramki Reiny. Nie siedzi dzisiaj piłka Portugalczykowi.

• 65. min.

Niedokładne podanie Zielińskiego do Insigne.

• 64. min.

Co Wy na to? ;)

• 62. min.

Niezły strzał Ghoulama, ale nad poprzeczką.

• 61. min.

Faul Marcelo, rzut wolny dla Napoli, szansa na bezpośrednie uderzenie na bramkę.

• 60. min.

Tak zabawił się Casemiro...

• 59. min.

Świetna wrzutka Callejona do Mertensa. Belg świetnie zgubił przyjęciem Varane'a i Ramosa, ale ostatecznie nie oddał strzału, bo wcześniej sędzia gwizdnął mu faul na hiszpańskim stoperze Realu.

• 57. min.

Dośrodkowanie w pole karne Realu z lewej strony, ale czujnie i skutecznie interweniował Navas.

• 55. min.

CO - ZA - TRAFIENIE! Piłkę za krótko wybił Albiol, dopadł do niej Casemiro i huknął z pierwszej piłki, z powietrza, nie dając najmniejszych szans Reinie na interwencję!

• 54. min.

Goooooooooooooooooooooooooool! Casemiro, co za trafienie!!!! 3:1!

• 54. min.

Mocne uderzenie Marcelo z dystansu, ale wysoko nad poprzeczką.

• 52. min.

Kartka dla Modricia.

• 52. min.

Z dystansu strzelał Callejon, ale został zablokowany i piłkę złapał Navas.

• 50. min.

Podanie Ronaldo spod linii końcowej, z prawej prawej strony pola karnego na szesnasty metr, a tam Kroos płaskim strzałem nie dał szans Reinie! 2:1!

• 49. min.

Goooool dla Realu! Toni Kroos!

• 49. min.

Niezła akcja Zielińskiego z Hysajem, ale Polak otrzymał niedokładne podanie zwrotne od kolegi.

• 47. min.

Obie drużyny bez zmian w składach.

Początek drugiej połowy.

• Doskonały początek - agresywny Real i niespodziewany gol dla Napoli. Potem wyrównanie Benzemy i... spadek tempa. Real z biegiem czasu złapał co prawda swój rytm i był zespołem dużo lepszym, ale na bramki się to nie przełożyło. Zieliński? Poza jednym dobrym podaniem i żółtą kartką za faul na Casemiro niczym się nie wyróżnił. Widzimy się za kwadrans.

• 45. min.

Przerwa.

• 45. min.

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Napoli, ale tym razem dobrze interweniował Koulibaly, który wybił piłkę.

• 42. min.

Jak Benzema tego nie strzelił?! Francuz otrzymał idealne podanie na 11. metr od Ronaldo, ale w sytuacji sam na sam z Reiną uderzył obok słupka!

• 40. min.

Ładna akcja Realu, do dośrodkowania przymierzał się James, ale sędzia odgwizdał spalonego.

• 39. min.

Strzał Modricia zza pola karnego zablokowany. Rzut rożny dla Realu, ale złe dośrodkowanie i strata.

• 38. min.

Żółta kartka dla Piotra Zielińskiego za faul na Casemiro.

• 37. min.

Callejon dośrodkował w pole karne Realu, ale tam nie było żadnego z piłkarzy Napoli, który mógłby tę akcję wykończyć.

• 36. min.

... a tak Benzema.

• 35. min.

Tak z gola cieszył się Insigne...

• 34. min.

Ładna akcja Realu zakończona nieporozumieniem w zespole i niedokładnym podaniem Modricia.

• 32. min.

Wreszcie przebudziło się Napoli. Bardzo dobre podanie Zielińskiego do Insigne do lewej strony, ten w pole karne do Hamsika, ale Słowak uderzył niecelnie.

• 31. min.

Sprytne rozegranie na dwa tempa, piłka trafiła do Modricia. Chorwat zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale trafił wprost w Albiola. Rzut rożny dla Realu, dośrodkowanie, jednak piłki nie sięgnął głową Ramos.

• 30. min.

Dwa dośrodkowania Jamesa, za drugim razem piłkę odbił Reina, faulował jeszcze Ghoulam i kolejny rzut wolny dla Realu. Tym razem przy linii końcowej.

• 29. min.

Koulibaly faulował Ronaldo. Rzut wolny dla Realu na wysokości pola karnego Napoli.

• 27. min.

Kontratak Napoli, podanie Hamsika, przepuszczenie piki przez Mertensa, ale poślizgnął się Callejon i nic z akcji nie wyszło.

• 25. min.

Zdecydowanie spokojniejszy moment meczu. Po mocnym początku obie drużyny zwolniły.

• 23. min.

Spokojnie rozgrywał piłkę Real, ale jego akcja zakończyła się podaniem Modricia i błędem technicznym Jamesa.

• 20. min.
  • 18. min.

Genialne dośrodkowanie Carvajala zewnętrzną częścią stopy i strzałem głową Benzema doprowadza do wyrównania! Co za mecz w Madrycie!

• 18. min.

Gooooooooooooooooool dla Realu! Benzema!

• 17. min.

Żółta kartka dla Ramosa za faul na Diawarze.

• 14. min.

Na spalonym Ronaldo.

• 13. min.

Po raz kolejny Benzema. Tym razem za wysoko głową po podaniu Jamesa Rodrigueza.

• 12. min.

Znowu piłki nie sięgnął Benzema, znowu podawał Ronaldo! Real atakuje!

• 11. min.

Real od razu ruszył do ataku. Gospodarze nie sprawiają wrażenia zespołu oszołomionego.

• 8. min.

Hamsik podał prostopadle do Insigne, a ten z ponad 40 metrów zdecydował się na strzał! Zdziwienie? Skądże znowu! Zawodnik Napoli widział jak fatalnie ustawiony jest Navas, który nie zdążył wrócić do bramki! 0:1!

• 8. min.

Gol, gol, gol dla Napoli! Co za trafienie Insigne!

• 7. min.

Niedokładnie dośrodkowanie Callejona - wychowanka Realu, grającego dzisiaj dla Napoli.

• 6. min.

Ronaldo do Marcelo, Brazylijczyk uderzył zza pola karnego, ale bardzo niecelnie.

• 4. min.

Odpowiedź Napoli. W pole karne dośrodkowywał Insigne, ale do piłki nie zdążył Mertens.

• 2. min.

Benzema na spalonym. Real, podobnie jak wczoraj PSG, zaczął bardzo agresywnie, bardzo wysokim pressingiem.

• 1. min.

Benzema! Potężne uderzenie i obrona Reiny! Mocny początek Realu!

• 1. min.

Gramy!

• Obie drużyny już na murawie! Za chwilę hymn Ligi Mistrzów, przywitanie i gramy!

• To pierwsze spotkanie 1/8 finału rozgrywek. Rewanż w Neapolu odbędzie się 7 marca.

• Skład Napoli: Reina - Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam - Zieliński, Diawara, Hamsik - Callejon, Mertens, Insigne.

• Skład Realu: Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Casemiro, Kroos, Modrić, James - Ronaldo, Benzema.

• Od razu dobre wieści dla polskich kibiców! W podstawowym składzie włoskiej drużyny jest Piotr Zieliński! Arkadiusz Milik spotkanie rozpocznie na ławce rezerwowych.

• Dobry wieczór! Po wczorajszych, ogromnych emocjach i wspaniałej grze PSG przeciwko Barcelonie, dziś zapraszamy na jeszcze ciekawszy pojedynek! W Madrycie, na Estadio Santiago Bernabeu, Real Madryt podejmuje SSC Napoli.