Młodzieżowa LM. Legia - Real. Hiszpanie dużo lepsi [ZAPIS RELACJI]

• środa, 02 listopada 2016
  • 90. min. + 4

Koniec meczu. Legia przegrała 1:2 z Realem i straciła szanse na awans z grupy. Warszawiaków czekają jeszcze mecze z Borussią Dortmund i Sportingiem CP. Dziękujemy za śledzenie relacji i do zobaczenia o 20:45, kiedy z "Królewskimi" zagra pierwsza drużyna mistrza Polski.

Gol kuriozum dla Legii! Z prawej strony dogrywał Nawotka, a Zidane chcąc wypiąstkować piłkę przed siebie wbił ją sobie do bramki.

• 90. min. + 3

W odpowiedzi z pola karnego uderzał Toni i bardzo dobrze interweniował Majecki.

• 90. min. + 2

Jeszcze celnie uderzał Czarnowski, ale wprost w ręce Zidane'a.

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

• 89. min.

Bravo strzelił z dystansu, ale bardzo niecelnie. Ostatnie sekundy meczu i nadziei Legii na awans z grupy. Niestety, porażka eliminuje z rozgrywek młodych legionistów.

• 86. min.

Podwójna zmiana w Legii. Zeszli Szymański i Urbański, a w ich miejsce Waniek i Czarnowski.

• 84. min.

Kartka dla Szymańskiego po faulu na Alvaro Bravo.

• 81. min.

Ostatnia zmiana w Realu. Alvaro Bravo za Oscara.

• 79. min.

Pierwsza zmiana w Legii. Piotr Cichocki za Adama Ryczkowskiego.

• 75. min.

Druga zmiana w Realu. Jesus Rodriguez za Sergio Diaza.

• 74. min.

Z bliska pudłuje teraz Kulenović. Marnują swoje okazje legioniści, a do końca meczu coraz mniej czasu.

• 72. min.

Szansa dla Legii, ale Bondarenko z bliska nie pokonał Zidane'a.

• 69. min.

Martin za Seoane.

• 68. min.

Oscar z rzutu wolnego uderzył nad bramką Majeckiego.

• 65. min.

Za głębokie dośrodkowanie Hołowni i od bramki zacznie Real.

• 63. min.

Kartka dla Seoane po faulu na Szymańskim.

• 59. min.

I ponownie szczęście po stronie Legii. Dani Gomez zabawił się z warszawiakami, minął trzech rywali, ale jego uderzenie z linii bramkowej wybił Hołownia.

• 56. min.

Ogromne szczęście Legii! Sam na sam z Majeckim był Alberto, jednak polski bramkarz kapitalnie ratuje Legię od utraty trzeciego gola. Brawo!

• 53. min.

Obraz gry się nie zmienia. Legia jest stroną atakującą, jednak brakuje precyzji przy podaniach w okolicach pola karnego. Największe zagrożenie stwarza na razie swoimi akcjami Michalak.

• 50. min.

Ależ blisko gola legioniści! Z prawej strony dograł Michalak, ale w piłkę nie trafił ani Kulenović ani Szymański. Szkoda! Jeszcze strzał Urbańskiego i dobra interwencja Zidane'a.

• 48. min.

Blisko trzeciego gola dla Realu. Dani Gomez z bliska strzelał głową, ale Majecki jakimś cudem zatrzymał piłkę nogami.

Rozpoczynamy drugą połowę!

• 45. min. + 1

Przerwa. Niestety, nie wygląda to dobrze, jest 0:2. Widzimy się za kwadrans.

• 45. min.

Gol dla Realu! Fenomenalne uderzenie Alberto w samo okienko i jest już 2:0 dla Realu...

• 41. min.

Żółta kartka dla Manu. Rzut wolny dla Legii.

• 40. min.

Gol dla Realu! Bez krycia pozostawiony został Toni i technicznym strzałem pokonał Majeckiego. Niestety, 0:1,

• 32. min.

Brzydki okres gry. Dużo niedokładnych podań, sporo strat z obu stron.

• 27. min.

Michalak! Dośrodkowanie z prawej strony odbiło się od piłkarza Realu Madryt, sprawiło mnóstwo problemów Zidane'owi, jednak młody bramkarz w porę naprawił swój błąd i nie dał dobić piłki Sandro Kulenoviciowi.

• 23. min.

Za długie dośrodkowanie Oscara i od bramki zacznie Majecki.

• 22. min.

Mocno z dystansu uderzył Dani Gomez, ale dobrze obronił Majecki. Rzut rożny dla Realu.

• 18. min.

Kolejne ataki Realu, ale także popis dobrej gry obronnej Legii i umiejętności sprytnego wyjścia spod pressingu. Bardzo ładnie pograli teraz warszawiacy z pierwszej piłki i oddalili zagrożenie od własnej bramki.

• 14. min.

Próba szybkiego kontrataku Legii, zatrzymana przez gości. Szkoda, bo w niezłej okazji mógł znaleźć się Kulenović.

• 11. min.

Na strzał z dystansu zdecydował się Martin, jednak posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

• 7. min.

Długi wrzut z autu Michalaka, ale niecelny. Po chwili z połowy uderzył Segura, ale Majecki nie miał z tym strzałem żadnych problemów.

• 5. min.

Kapitalna akcja Realu. Goście wymienili kilkanaście podań w środku pola z pierwszej piłki, dostarczyli piłkę na skrzydło, ale tam Diaza zatrzymał Hołownia. W kontrze próbował uciec Michalak, ale nieskutecznie.

• 2. min.

Pierwsza szansa dla Realu i tylko znakomita interwencja Majeckiego uratowała warszawiaków.

• 1. min.

Ruszyli!

• Początek meczu już o godz. 16. Młodzi legioniści powalczą dzisiaj o pierwsze zwycięstwo w fazie grupowej Młodzieżowej Ligi Mistrzów. W poprzednich spotkaniach ulegli Borussii Dortmund 0:2, zremisowali 2:2 ze Sportingiem Lizbona i po zaciętym boju przegrali z Realem Madryt 2:3.

• 40. min.

Gol dla Realu! Bez krycia z lewej strony pola karnego został Toni. Zawodnik Realu technicznym strzałem pokonał Majeckiego. Niestety, 0:1.