Liga Mistrzów. Mandżukić skuteczniejszy od Ronaldo [ZAPIS MULTIRELACJI]

• środa, 26 listopada 2014
  • KONIEC MECZU

90. min.

Dziękujemy za czytanie naszej relacji. Podsumowanie spotkań wkrótce opublikujemy na Sport.pl. Po dzisiejszych meczach awans zapewniły sobie Arsenal Londyn i Bayer Leverkusen.

Wyniki: Anderlecht - Galatasaray 2:0, Arsenal - Borussia 2:0, Atletico - Olympiakos 4:0, Basel - Real 0:1, Bayer - Monaco 0:1, Łudogorec - Liverpool 2:2, Malmoe - Juventus 0:2

Więcej goli już nie padło, wszystkie mecze już się zakończyły.

• 88. min.

Powoli kończą się mecze, czy padną kolejne bramki?

• 77. min.

Tym razem słupek! Strzelał Ronaldo.

• GOOOOOOL

54. min.

ARSENAL 2:0! Szczegóły w relacji Z Czuba.

Zaczynają się drugie połowy spotkań

• Przerwa

Dani Abalo cieszy się z gola dla Łudogorca

Yaya Sanogo trafia dla Arsenalu

• 45. min.

WYNIKI DO PRZERWY: Anderlecht - Galatasaray 1:0, Arsenal - Borussia 1:0, Atletico - Olympiakos 2:0, Basel - Real 0:1, Bayer - Monaco 0:0, Łudogorec - Liverpool 1:2, Malmoe - Juventus 0:0

• 30. min.

Youri Tielemans ładnie uderzył rzutu wolnego, ale Fernando Muslera rzucił się i chwycił piłkę. Galatasaray na razie bez strzału na bramkę.

• 22. min.

Strzelcy trochę przyhamowali. Juventus wciąż nie może sforsować defensywy Malmoe, a Real oporu Szwajcarów z Basel.

• GOOOOOOL

9. min.

ATLETICO PROWADZI! Tu także padł kuriozalny gol. Po zamieszaniu w polu karnym bramkarz gości Roberto... podał piłkę do Juanfrana, który dograł tuż przed bramkę do Raula Garcii. Temu nie pozostało nic innego jak wbić piłkę do siatki.

• GOOOOOOL

4. min.

GOL DLA ŁUDOGORCA! Dani Abalo trafia do bramki z bliska, po tym jak błąd popełnił Simon Mignolet, wypuszczając piłkę przed siebie po strzale z dystansu.

• ZACZYNAMY!

Anderlecht - Galatasaray 0:0, Arsenal - Borussia 1:0, Atletico - Olympiakos 0:0, Basel - Real 0:0, Bayer - Monaco 0:0, Łudogorec - Liverpool 0:0, Malmoe - Juventus 0:0

• Przypomnijmy, co się działo we wtorek.

LM. Zwycięstwo Barcelony, PSG i Chelsea. Cały mecz Milika

Paris Saint-Germain pokonało przed własną publicznością Ajax Amsterdam 3:1 (1:0) w meczu grupy F piłkarskiej Ligi Mistrzów. Całe spotkanie w barwach Ajaksu rozegrał Arkadiusz Milik. Awans zapewniony mają już Barcelona, PSG, Chelsea, Bayern, Porto i Szachtar. Wcześniej prawo gry w dalszej fazie Ligi Mistrzów wywalczyły też Real i Borussia.

• Czy zagrają dziś Polacy? Sebastian Boenisch zaczyna mecz Bayer - Monaco na ławce, podobnie jak Paweł Cibicki w meczu Malmoe z Juventusem. Wojciech Szczęsny jest kontuzjowany, podobnie jak Jakub Błaszczykowski, więc w meczu Arsenal - Borussia zagra jedynie Łukasz Piszczek. O tym meczu więcej w relacji Z Czuba.

• We wtorek Leo Messi z Barcelony poprawił najlepszy w historii wynik Raula. Argentyńczyk ma już 74 gole w LM. Cristiano Ronaldo z Realu ma ich 70, ale dziś w Bazylei będzie chciał ten wynik poprawić.

Liga Mistrzów. Messi najskuteczniejszym strzelcem w historii rozgrywek

Cztery dni po tym, jak Argentyńczyk Leol Messi został najskuteczniejszym strzelcem w historii hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej, napastnik Barcelony pobił także rekord liczby bramek w Lidze Mistrzów. We wtorek strzelił 72., 73. i 74. gola w tych rozgrywkach.

• Mamy nadzieję, że dziś wszystkie mecze zaczną się o czasie i będą rozgrywane bez problemów.

Liga Mistrzów. Awaria świateł na stadionie w Lizbonie [ZDJĘCIA]

Z powodu awarii oświetlenia z dużym opóźnieniem rozpoczęła się w Lizbonie druga połowa meczu grupy G Ligi Mistrzów pomiędzy Sportingiem a NK Maribor. Ostatecznie gospodarze wygrali 3:1.