Athletic B. - Szachtar (H) 0:0

Koniec!

• PILNE

82. min.

Ajax - PSG (F) 1:1. Arkadiusz Milik debiutuje w Lidze Mistrzów. Schöne zszedł z boiska, w jego miejsce pojawił się reprezentant Polski.

• 61. min.

Huntelaar! Fatalny błąd w środku Fabregasa, który dał sobie zabrać piłkę. Z futbolówką zabrał się Draxler i podał do holenderskiego snajpera, który nie dał szans bramkarzowi Chelsea! Courtois skapitulował i mamy remis w Londynie.

• 50. min.

Samobójczy gol Ignaszewicza! Obrońca CSKA niefortunnie interweniował w polu karnym po dośrodkowaniu Torossidisa i głową strzelił do własnej bramki.

Ajax - PSG (F) 0:1. Lucas nie tyle co mógł, a wręcz powinien strzelić drugiego gola dla PSG. Piłkarz mistrza Francji w sytuacji sam na sam fatalnie spudłował.

Gramy!

• 45. min.

Roma i Porto urządziły sobie ostre strzelanie. Do przerwy Włosi wbili CSKA cztery gole (Iturbe, Maicon i dwa razy Gervinho), Portugalczycy trzy BATE (Martínez i dwa razy Brahimi). Ajax prowadzi po golu Cavaniego, Barcelona po bramce Pique. Z kolei dla Chelsea trafił Fabregas. Bez goli na razie w Bilbao, Mariborze i Monachium.

• 45. min.

FC Porto - BATE (H) 3:0

• 45. min.

Przerwa.

• 43. min.

Maribor - Sporting (G) 0:0. Ależ niewiele brakowało, aby piłka po uderzeniu głową Rajčevicia znalazła się w bramce Sportingu! Świetnie rozegrany rzut wolny przez Maribor.

• 30. min.

Gervinho! Drugi gol piłkarza Wybrzeża Kości Słoniowej! Gervinho w polu karnym minął obrońcę, złamał akcję do środka i pokonał bramkarza CSKA!

• 20. min.

Maicon! Roma demoluje rosyjski zespół! Obrońca Romy uderzył z pola karnego z prawej strony, przełamując ręce Akinfeeva! W tej sytuacji błąd popełnił bramkarz CSKA.

• 10. min.

Fabregas! Niemcy popełnili błąd w środku pola, piłkę przejął Hazard, który w polu karnym podał do Fabregasa, a hiszpański pomocnik okazji nie zmarnował!

• 10. min.

Gervinho! Wcześniej asysta, teraz gol! Reprezentant WKS mając obok siebie dwóch obrońców CSKA zdołał zdobyć bramkę.

• 6. min.

Iturbe! Świetna akcja Romy! Gervinho podał do Iturby, który uniknął spalonego i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza CSKA!

• 5. min.

Pierwszy gol w Porto! Brahimi! Katastrofalny błąd bramkarza BATE, który wyrzucił piłkę pod nogi zawodnika Porto, ten minął jeszcze obrońcę i huknął nie do obrony!

• 3. min.

Athletic B. - Szachtar (H) 0:0. Rico źle uderzył z kilku metrów. Piłkarz Athletic zmarnował świetną okazję.

• 00:00

Zaczynamy!

• Liga Mistrzów. Lewandowski po pierwszego gola w Monachium

Bayern od trzech lat dochodzi do półfinału Ligi Mistrzów, Manchester City tylko raz wygramolił się z grupy. Ale nie ma drużyny, która w tym czasie wygrywałaby z monachijczykami w pucharach częściej niż Anglicy. Transmisja w środę o 20.45 w TVP 1 i Canal+ Sport, relacja Z Czuba i na żywo w Sport.pl.

• Przed nami drugi dzień z Ligą Mistrzów. Dziś szlagier pierwszej kolejki Bayern - Manchester City z Robertem Lewandowskim w monachijskiej jedenastce, ale ze względu na relację Z Czuba przede wszystkim będziemy zaglądać na pozostałe siedem stadionów, w tym Stamford Bridge, gdzie Chelsea zmierzy się z Schalke 04. W środę jako trener w Lidze Mistrzów zadebiutuje Luis Enrique. Jego Barcelona zagra u siebie z APOEL-em Nikozja. Debiut może zaliczyć też reprezentant Polski Arkadiusz Milik, który jest na ławce rezerwowej Ajaxu. Rywalem mistrza Holandii będzie PSG.