Liga Mistrzów. Barcelona pokonała Milan [ZAPIS RELACJI]

• środa, 06 listopada 2013
  • KONIEC MECZU

90. min.

Barcelona pokonała Milan 3:1 i praktycznie zapewniła sobie awans z grupy. Milan utrzyma drugie miejsce, bo w drugim meczu grupy H Ajax pokonał Celtic.

Koniec meczu!

• 88. min.

Mecz już jest praktycznie rozstrzygnięty. Song wszedł w miejsce Xaviego.

• 85. min.

Zmiana także w Barcelonie, Pedro za Neymara.

• 84. min.

Matri wszedł za Kakę.

• 83. min.

3:1! Jak padł gol? Wybiegający na wprost bramki Messi dostał świetne podanie od Fabregasa i bez problemu umieścił piłkę w siatce.

• GOOOOOOL

83. min.

Bramka! Messi!

• 78. min.

Fabregas wszedł za Iniestę.

• PILNE

74. min.

Jak Sanchez mógł tego nie strzelić? Messi wyłożył mu piłkę tak, że Chilijczyk miał przed sobą tylko niemal już leżącego Abiatiego, ale Włoch padając na murawę zdołał jeszcze odbić piłkę na rzut rożny.

• 74. min.

Neymar wbiegł w pole karne Milanu, ograł dwóch obrońców wkręcając ich w ziemię po czym uderzył... ponad poprzeczką.

• 68. min.

Uderzenie Adriano ponad poprzeczką. Barcelona wciąż bliższa trzeciego gola niż Milan wyrównania.

• 64. min.

Balotelli wrzucił płasko piłkę w pole karne, Kaka oddał strzał, ale miał na plecach obrońcę i nie trafił w bramkę.

• 63. min.

Barcelona nie dominuje już aż tak, jak w pierwszej połowie. Jest przy piłce przez 60 procent czasu gry.

• 62. min.

Żółta kartka dla Sancheza, w kolejnym meczu nie zagra.

• 60. min.

Ładne uderzenie Iniesty! Abbiati wybił piłkę na róg.

• 58. min.

Znów spalony Neymara...

• 57. min.

Żółta kartka dla De Jonga za faul na Sanchezie.

• 53. min.

To byłaby piękna bramka, ale Messi nawet nie zaczął się cieszyć, był na ewidentnym spalonym.

• 50. min.

Przerwana akcja Barcelony, Neymar był na spalonym.

Kilka zdjęć z pierwszej połowy:

Messi i Neymar

Messi wykorzystał rzut karny

Pique i Kaka, współautorzy trzeciej bramki

Zaczęła się druga połowa. Zmiana w Milanie: za Robinho wszedł Balotelli

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy, Barcelona prowadzi z Milanem 2:1.

• 45. min. + 1

Jak padł gol? Kaka poszedł lewą stroną, dośrodkował, a piłkę do własnej bramki skierował Pique. Gol samobójczy!

• GOOOOOOL

45. min. + 1

Gol dla Milanu, 2:1!

• 44. min.

Abbiati przeniósł piłkę nad poprzeczką po niezłym uderzeniu Adriano.

• 40. min.

Jak padł gol? Xavi dośrodkował z wolnego z lewej strony, kilku graczy Barcelony ruszyło do piłki a ta spadła wprost na głowę Busquetsa. Nie pozostało mu nic innego, jak umieścić ją w siatce.

• GOOOOOOL

40. min.

2:0 dla Barcelony! Busquets

• 35. min.

Chyba najlepsza okazja dla Milanu! Świetne uderzenie niekrytego Montolivo minimalnie minęło lewy słupek bramki Barcelony.

• 32. min.

Żółta kartka dla Muntariego za faul na Danim Alvesie.

• GOOOOOOL

30. min.

Gol, 1:0! Messi pewnie wykorzystał rzut karny.

• PILNE

29. min.

Karny! Abate sfaulował w polu karnym Neymara!

• 24. min.

Robinho wrzucał piłkę z rogu. Mexes uderzał z przewrotki, piłka trafiła jeszcze do Muntariego, ale ten był na spalonym.

• 22. min.

Sanchez bliski szczęścia! Zamykał akcję z prawej strony, piłka minęła wszystkich, ale Chilijczyk nie zdołał dołożyć nogi.

• 20. min.

Jeden z nielicznych ataków Milanu. Emanuelson dośrodkował z lewej strony, ale nikt nie zamykał akcji i Włosi stracili piłkę.

• 18. min.

Tym razem na strzał zdecydował się Dani Alves, ale ponad bramką. Barcelona okupuje Milan, ale nie może się przedrzeć do bramki.

• 14. min.

W polu karnym z piłką znalazł się Sanchez, ale nie miał miejsca by zwieść obrońcę. Uderzył w końcu, ale obok słupka.

• 11. min.

Barcelona wciąż w natarciu. Milan tylko kilka razy przekroczył z piłką połowę boiska.

• 7. min.

Po rzucie rożnym ładne rozegranie i przed bramką z piłką znalazł się Neymar, ale obrońcy w ostatniej chwili ją wybili.

• 6. min.

Busquets uderzył z dystansu, piłka nabrała dziwnej rotacji po tym jak odbiła się od nogi De Jonga i Abbiati ratował się wybiciem na róg.

• 4. min.

Rzut wolny z 29 metrów. Xavi uderzył technicznie, ale piłka przeleciała ponad lewym spojeniem słupka z poprzeczką.

• 2. min.

Barcelona dziś w swoich tradycyjnych strojach, Milan na biało. Gospodarze bez pośpiechu konstruują atak, ale tracą piłkę przed polem karnym Milanu.

• 1. min.

Początek meczu

• W tabeli grupy H po trzech kolejkach prowadzi Barcelona z siedmioma punktami na koncie. Milan jest drugi (5 punktów), Celtic trzeci (3 pkt) a ostatni Ajax (1 pkt). Holendrzy grają dziś ze Szkotami u siebie, ten i inne mecze w MULTIRELACJI SPORT.PL

• Mecz rozpocznie się o 20.45. Dwa tygodnie temu w Mediolanie padł remis 1:1.