Liga Mistrzów. Galatasaray w ćwierćfinale [ZAPIS RELACJI]

• KONIEC MECZU

Schalke - Galatasaray 2:3 (w pierwszym meczu 1:1), Turcy w ćwierćfinale LM!

• GOOOOOOL

90. min. + 5

3:2 dla Galatasaray! Bulut pobiegł w kontrze, dostał podanie, nie było spalonego i rezerwowy wykorzystał sytuację sam na sam.

• 90. min. + 3

Mecz przedłużony o 5 minut. Schalke atakuje, ale dość chaotycznie. Galatasaray stara utrzymywać się przy piłce.

• 88. min.

Zmarnowana szansa Bastosa, w odpowiedzi kontra Galatasaray, ale Bulut na spalonym.

• 86. min.

Umut Bulut za Yilmaza.

• 85. min.

Podwójna zmiana w Schalke. Maximilian Meyer za Marco Hogera i Chinedu Obasi za Teemu Pukkiego.

• 79. min.

Za kontuzjowanego Semiha Kaya wchodzi Gokhan Zan.

• 76. min.

Draxler chciał chyba wjechać z piłką do bramki i Muslera wyłuskał mu ją spod nóg.

• 75. min.

Bardzo niecelna główka Howedesa po rzucie rożnym.

• 67. min.

Pierwsza zmiana w zespole gości. Nordin Amrabat wchodzi za Wesleya Sneijdera.

• 66. min.

Kapitalne uderzenie Draxlera, ale Fernando Muslera zdołał obronić. W tej chwili w ćwierćfinale jest Galatasaray, ale Schalke będzie próbować do samego końca.

• GOOOOOOL

63. min.

2:2! Michel Bastos! W polu karnym do piłki dopada Uchida, mógł uderzać ale dojrzał lepiej ustawionego Bastosa, któremu pozostało jedynie wpakować piłkę do siatki.

• 62. min.

Julian Draxler zakręcił w polu karnym dwoma rywalami właściwie wkręcając ich w ziemię, ale uderza obok słupka.

• 60. min.

Schalke atakuje, miało dwa rzuty rożne z rzędu, ale wciąż nie może znaleźć drogi do bramki gości.

• 53. min.

Kapitalna okazja Yilmaza. Dostał podanie, wbiegł z piłką w pole karne i mimo asysty obrońcy uderzył na bramkę. Timo Hildebrand zdołał odbić piłkę, choć to raczej Turek uderzył w jego rękę.

• 49. min.

Goście nie ograniczają się do obrony. Kilka podań w środku pola, ale ostatnie do Yilmaza, który był na spalonym.

• 47. min.

Akcja Galatasaray przerwana, Yilmaz faulował Atsuto Uchidę.

• 47. min.

Schalke przed trudnym zadaniem - musi strzelić dwie bramki by awansować do ćwierćfinału.

Zaczyna się druga połowa. Za strzelca bramki Romana Neustadtera wchodzi Schristian Fuchs.

• Przerwa

... a tak Burak Yilmaz.

• Przerwa

Tak cieszył się z bramki Hamit Altintop

• 45. min. + 2

Przerwa. W pierwszej połowie przewagę miało Galatasaray i goście zasłużenie prowadzą. Choć pierwsi bramkę zdobyli gospodarze, to goście odpowiedzieli kapitalnym uderzeniem z dystansu Altintopa i świetną akcją Yilmaza.

• 45. min.

Bliski wyrównania był Michel Bastos, ale dobrze interweniował bramkarz gości, wyciągając się jak struna. Sędzia dolicza dwie minuty.

• GOOOOOOL

42. min.

2:1 dla Galatasaray! Akcja Schalke przerwana wślizgiem, piłka leci na połowę gospodarzy. Wystartował do niej Burak Yilmaz, zgrał piłkę głową po czym przerzucił ponad bramkarzem. Kapitalna akcja!

• 37. min.

Hamit Altintop uderzył z około trzydziestu metrów, piłka odbiła się jeszcze od słupka. Mamy 1:1, czyli taki sam wynik jaki padł w pierwszym meczu obu drużyn.

• GOOOOOOL

37. min.

1:1! Altintop dla Galatasaray!

• 34. min.

Groźne uderzenie Sneijdera, mija prawy słupek bramki Schalke. Było groźnie!

• 30. min.

Didier Drogba był opatrywany poza boiskiem, ale już wrócił do gry.

• 24. min.

Powoli do głosu dochodzą piłkarze Galatasaray. Próbował Felipe Melo, ale jego strzał został zablokowany, Selcuk Inan spudłował.

• GOOOOOOL

17. min.

1:0 dla Schalke! Po rzucie rożnym z prawej strony boiska główkował Hoewedes, bramkarz odbił piłkę, ale ta spadła pod nogi Romana Neustadtera, który umieścił piłkę w siatce

• 13. min.

Joel Matip niecelnie uderza głową po rzucie rożnym

• 5. min.

Burak Yilmaz upada za linią pola karnego, domaga się podyktowania jedenastki, ale arbiter nakazuje grać dalej.

• 3. min.

Galatasaray z Dierem Drogbą i Wesleyem Sneijderem, Schalke bez kontuzjowanego Klaasa-Jana Huntelaara.

• 1. min.

Początek meczu.

• Fani Arsenalu pewnie się nie zgodzą ale... Schalke gra dziś o hat trick dla Bundesligi

Schalke o hat trick Bundesligi w Lidze Mistrzów

Kilka tygodni temu Galatasaray błyszczało, a ekipa z Gelsenkirchen przechodziła potężną zapaść. Zdecydowanymi faworytami są Niemcy. Po remisie w Stambule 1:1 awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów da im nawet bezbramkowy remis. Transmisja w nSporcie o 20.45. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl Live na Androida