Liga Mistrzów. Inter wygrywa, ale odpada. Gole, czerwone kartki i karny na San Siro

2 : 1
Komentarze
Od?wie?
49
Zobacz wszystkie bramki z meczu na Z czuba.tv>>

Koniec meczu Po zaciętym, pełnym okazji strzeleckich pojedynku Olympique Marsylia awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Inter bardzo starał się strzelić gola i w 75. minucie Diego Milito dokonał w końcu tej sztuki, ale wprowadzony w 88. minucie Brandao doprowadził do wyrównania w doliczonym czasie gry. Bohaterem meczu mógł zostać Mandanda, który wybronił mnóstwo sytuacji i po jego długim podaniu padł gol na 1:1, ale w 96. minucie to właśnie on sprokurował rzut karny i zobaczył drugą żółtą kartkę (pierwszą dostał za grę na czas).
Pazzini wykorzystał jedenastkę, ale to Marsylia cieszy się z awansu do ćwierćfinału.

95. min. Pazzini w pojedynku z rezerwowym bramkarzem Marsylii 0 gol i natychmiast koniec meczu. Inter wygrywa 2:1, ale to Marsylia awansuje do ćwierćfinału.

93. min. Rzut karny dla Interu! I czerwona kartka dla Mandandy.

92. min. Nie będzie dogrywki na San Siro. Lucio się potknął, Samuel był spóźniony - bramkę strzelił Brandao.

91. min. Od bramki rozpoczyna Mandanda - długą piłką pod pole karne rywali i zalicza niemal asystę - gooool

87. min. Ale strzela ponad bramką.

87. min. Maicon szukał faulu pomiędzy trzeba obrońcami Marsylii - i znalazł. Kolejny rzut wolny dla Interu.

Maicon wrzuca (a może próbuje strzelać?)piłkę w pole karne na dalszy słupek - Mandanda zmuszony jest wybić ją na rzut rożny. Po kornerze zamieszanie, kolejny błąd N'Koulu - nie upilnował Cambiasso który strzelał głową ale chybił - zresztą i tak był na spalonym.

84. min. Bramka Interu jakby podcięła skrzydła Marsylii. A Pazzini wywalczył rzut wolny dla Interu.

80. min. Inter idzie za ciosem, oblega pole karne Marsylii lub próbuje strzałów zza pola karnego. tym razem niecelnie Stanković.

75. min. Gooool Po rzucie rożnym dla Interu piłka dośrodkowana na dalszy słupek zaplątała się w gąszczu nóg piłkarzy obu ekip, a N'Koulu nie upilnował Diego Milito, który wyłuskał piłkę i skierował ją do siatki.

73. min. Stracona szansa Marsylii na kontratak - Marsylia trochę się pogubiła w ataku. Zmiana w Interze - wchodzi Esteban Cambiasso, który zmienia Poliego.

72. min. Rzut wolny dla Marsylii po faulu Stankovicia na Ayewie. Valbuena dośrodkowuje pod pole karne, tam znajduje ją głowa zawodnika Marsylii, a Julio Cesar broni z kłopotami. Przed okazją do dobitki stanął Diawara, ale nie zorientował się w porę.

67. min. Rzut wolny z niebezpiecznej odległości dla Interu po faulu Diawary. Stanković przymierza się do strzału z 23 metrów... i uderza nad poprzeczką.

62. min. Pazzini, który w 58. wszedł za Forlana biegnie srodkiem pod pole karne Marsylii, ale Azpilicueta wyjaśnia sytuację. Obi, który zmienił Senijdera również próbuje atakować, ale skuteczni w defensywie są gracze Marsylii.

57. min. Diego Forlan walczył o rzut rożny ale skończyło się tylko na aucie, który większego zagrożenia pod bramką Mandandy nie stworzył.

57. min. Marsylia próbowała krótkiego rozegrania pomiędzy Ayewem i Azpilicuetą, próbowała strzału z dystansu Diarry - ale bramki na San Siro wciąż nie ma.

54. min. Sneijder uderza mocno w pole karne, piłka przelatuje obok Zanettiego, a Remy wychodzi z kontrą Marsylii.

52. min. Faul na Amlfitano. Mediolańczycy nie radzą sobie z technicznie grającymi Amalfitano i Valbueną.

50. min. Morel z autu. I za chwilę ponownie - Ayew był naciskany przez Maicona.

49. min. Druga połowa zaczyna się nieco senniej niż pierwsza - goście dłużej utrzymują się przy piłce, także za cenę długich podań pomiędzy obrońcami.

48. min. Rozpoczyna się druga połowa meczu na San Siro.

Koniec pierwszej połowy. Za nami ponad 45 minut szybkiego, wyrównanego widowiska. Obie strony atakują i stwarzają sobie groźne sytuacje, chociaż Inter jest nieco dokładniejszy w swoich atakach. Czy w drugiej połowie któryś z zespołów zamieni okazję na bramkę?

47. min. Inicjatywa Marsylii - piłka wymieniana przez Valbuenę i Amalfitano odbijaja się od nóg obrońców Interu. Sędzia kończy pierwszą połowę.

47. min. Ayew ominął Poliego, podał do Remy'ego, ten długo holował piłkę, ale gdy podał do Amalfitano przejął ją Poli. Inter idzie z kontrą, Maicon dośrodkowuje do Forlana w polu karnym, Urugwajczyk pudłuje.

45. min. Sneijder strzelał nad murem, bezpośrednio na bramkę, ale świetnie dysponowany dziś Mandanda łapie piłkę.

42. min. Inter próbował ataku pozycyjnego. Maicon do Forlana, ten do Sneijdera, ale arbiter odgwizdał faul na Holendrze. Rzut wolny dla Interu.

41. min. Naagatomo wyrzuca z autu, Milito podaje do Forlana, ten do dobrze ustawionego Stankovicia, ale sędzia odgwizduje faul Serba na piłkarzu Marsylii.

39. min. Sneijder faulowany w środku pola - przynajmniej tak decyduje sędzia i przerywa dobrze zapowiadającą się kontrę Interu.

38. min. Valbuena chciał podać do Ayewa w polu karnym, ale po drodze było zbyt wielu obrońców Interu.

37. min. Lucio pod presją dwóch obrońców posyła piłkę w pole karne, ale nie ma tam zupełnie nikogo z Interu - piłka trafia w ręce Mandandy. Mecz się trochę uspokoił, ale i tak jest wciąż bardzo szybki.

36. min. Od bramki zaczyna Julio Cesar - Inter tym razem rozgrywa piłkę nieco spokojniej, ale ją traci Azpilicueta i Amalfitano konstruujuą kontratak Marsylii - Nagatomo uderzony piłką.

34. min. Jeremy Morel uderzał z daleka na głowę Remy'ego, ale piłka trafiła w ręce Julio Cesara. Z kontrą pomknął Forlan, oszukał N. N'Koulou, ale uderzył niecelnie.

30. min. Remy stracił piłkę na rzecz Poliego ale gracze Marsylii szybko odzyskują piłkę. Ayew chciał chyba wywalczyć rzut karny ale stracił piłkę a Inter ruszył z kontrą. Maicon poszedł na obieg w pole karne, podał do Forlana ten zaś uderzył prosto w bramkarza. Tymczasem powtórki pokazują, że Zanetti jednak faulował Ayewa w polu karnym. Ayew opuszcza (chwilowo) boisko.

Lucio faulował Valbuenę, ale sędzia uznał, że faulu nie było.

27. min. Dobrze ustawiony Azpilicueta klaruje sytuację po ataku Interu.

25. min. Rzut wolny. Wykonuje Valbuena. Francuz zdecydował się na miękkie dośrodkowanie w pole karne, ale tam najlepiej ustawiony jest Javier Zanetti.

24. min. Zanetti faulował M'Bię i zarobił pierwszy żółty kartonik meczu.

Teraz fantastycznie przedarli się piłkarze Marsylii pod pole karne rywala: krótkimi, szybkimi podaniami - Amalfitana ośmieszył Nagatomo - aut dla gości.

Valbuena chciał przejść trzech obrońców Interu, ale mu się nie udało.

21. min. Maicon do Milito, ten z powrotem do Maicona, ten zaś do Zanettiego, ale po raz kolejny fauluje Nagatomo - tym razem w ataku i sędzia przerywa akcję.

19. min. Zanetti znów pomknął skrzydłem i podał do Maicona, ale sytuację wyklarowali obrońcy Marsylii, przerzucając grę na połowę gospodarzy.

17. min. Marsylia przejmuje piłkę w środku pola, skrzydłem biegnie Remy, podaje po Valbueny, ten strzela z dystansu prosto w Stankovica. Chwilę potem dośrodkowanie na głowę Remy'ego, ten zaś nie sięga piłki.

14. min. W pierwszym kwadransie meczu na San Siro działo się więcej niż w całym meczu w Marsylii. Valbuena i Amalfitano przedzierają się pod pole karne Julio Cesara i Nagatomo musi się uciekać do faulu. Po rzucie wolnym piłkę przejmuje Maicon i długim podaniem z pominięciem środka pola podaje piłkę pod pole karne Mandandy. Ale chwilę później znów kontra Marsylii.

12. min. Marsylia pod polem karnym Interu, ale nie udało jej się przedrzeć tak głęboko jak przed chwilą Interowi. Mimo tego obrońcy nerazzurrich mają problemy z graczami gości.

10. min. Mandanda wybronił strzłą Sneijdera i dobitkę klatką piersiową Diego Milito.

8. min. Mecz toczy się w bardzo szybkim tempie. Inter atakuje zarówno lewym, jak i prawym skrzydłem, ale Marsylia groźnie kontratakuje.

5. min. Inter od pierwszych minut zabiera się za odrabianie strat z Marsylii. Po wspaniałym rajdzie Zanettiego prawą stroną Sneijder był o włos od zdobycia gola, ale skończyło się groźną kontrą dla gości.

Inter
Gole: Milito (74.), Pazzini (90 + 6.) Kartki: Zanetti (24. - żółta), Samuel (53. - żółta), Stanković (90. żółta) Skład: Julio Cesar - Lucio, Zanetti, Maicon, Nagatomo - Sneijder (58. Obi), Stanković, Poli (74. Cambiasso) - Forlan (58. Pazzini), Milito
Gole: Brandao (90 + 2.) Kartki: Diawara (66. - żółta), Mandanda (68. - żółta, 93. - czerwona) Skład: Mandanda - Morel, Diawara, Azpilicueta, N'Koulou -Diarra, Amalfitano, M'Bia, Valbuena (76. Cheyrou), Remy (88. Brandao), Ayew (90 + 5. Bracigliano)