Liga Mistrzów. Kopciuszek z Cypru w ćwierćfinale po karnych! Niesamowity Chiotis

Komentarze
Komentarze (8)
  • Gość: Bolek3564

Oceniono 6 razy 6

sensacja coraz bliżej? APOEL wygrał grupę. Lyon był w zasadzie 3, tylko ostry wał pozwolił im wejść do 1/8.

• ual123

Oceniono 8 razy 4

Rewelacja! Im mniej francuskich klubów tym lepiej. Szczerze nie lubię tego narodu za ich nadąsanie, urażoną byleczymdumę, tchórzostwo i rozdmuchane ego. Dobrze, że przynajmniej od Cypru dostali lanie. Nie zubożeją na tej porażce, ale mimo wszystko dobrze im tak.

• mariosgh1

Oceniono 3 razy 3

Ale jaja:) Byle nie trafili w 1/4 na Real lub Barcę, to kto wie, może 1/2 będzie;)

• quidam7

Oceniono 10 razy 2

Wczoraj grał Arsenal z Milanem, na (głównym kanale) N leciała Benfica z Zenitem, dzisiaj Barca z Leverkusem (jest 5:0, 60 minuta), to na Nce hit Apoelu z Lyonem. Chciałbym złożyć hołd temu, który wybiera 'mecz kolejki'. Człowieku, jesteś genialny, ave Ci.
    przepraszam, zdążyłem napisać ten komentarz i już jest 6:0, 63 minuta. No nic, nie ma to jak Apoel z Lyonem, tam dopiero jest gra!

• kornishon64

Oceniono 7 razy -3

Mam nadzieję że Lyon chociaż zremisuję. W grę wchodzi wygrana 40 pln,więc do boju lewusy!!!

• marqin

Oceniono 5 razy -5

czy drugi gol dla Lyonu w karnych nie powinien zostać nieuznany? Bo jak piłka odbija się od słupka i wychodzi w pole to jest pozamiatane, nie ma dobitek, więc i odbicie od bramkarza też nie powinno zostać uznane?