Mecz towarzyski. Legia wygrała z FK Indija 2:0

2 : 0
Komentarze
Od?wie?
28
90. min. Koniec meczu.

88. min. Legia ma przewagę, ale Serbowie pewnie zastanawiają się co się dzieje z ich kolegą. Jeden z piłkarzy FK Indija kilka minut temu został zniesiony z boiska i czeka na karetkę. Źle się czuje.

84. min. Bruno Mezenga uderza z rzutu wolnego mocno, ale prosto w bramkarza.

80. min. Ach, ależ okazja dla Legii! Szałachowski powinien strzelić gola, albo podać do nadbiegających kolegów, ale z ostrego kąta trafił prosto w bramkarza.

77. min. Gol dla Legii! Manu dostał podanie w polu karnym i z kilku metrów z zimną krwią pokonał bramkarza.

74. min. Znów chwila przerwy w grze, bo Wawrzyniak starł się z rywalem. Dostał żółtą kartkę, a rywalowi po chwili już nic nie było.

71. min. Ładna akcja Legii. Manu do Wawrzyniaka, ten do Cabrala, ale strzał Argentyńczyka obronił bramkarz rywali.

67. min. Próbował szarżować Radović. Atak zakończył strzałem, ale piłka tylko poturlała się w kierunku bramkarza rywali.

63. min. Misini, który przed momentem pojawił się na boisku w drużynie FK Indija uderzał z rzutu wolnego, ale słabo i niecelnie. Kontrę rozpoczął Ivica Vrdoljak, podał do Chinyamy, ale napastnik z Zimbabwe uderzył prosto w bramkarza.

61. min. Jakub Rzeźniczak gra bardzo pewnie. Przed momentem zaliczył dwa udane wślizgi. A warunki do gry są coraz trudniejsze bo nad stadionem się rozpadało.

57. min. Wawrzyniak domaga się rzutu karnego po tym jak wpadł w pole karne FK Indja. Sędzia niewzruszony, każe grać dalej.

50. min. Gol dla Legii! Przedziwna sytuacja. Po dośrodkowaniu Kiełbowicza o piłkę w polu karnym walczył Ariel Borysiuk i Artur Jędrzejczyk, a bramkarz serbski zderzył się z własnym obrońcą. Autorem gola jest jeden z Serbów.

46. min. Gramy po przerwie.

45. min. Koniec pierwszej połowy.

41. min. Ależ zamieszanie w polu karnym FK Indiji. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Kiełbowicza poszybowała na głowę Kelhara. Jego strzał obronił bramkarz, a dobitka Chinyamy trafiła w poprzeczkę i odbiła się od murawy. Przez moment trwały spory czy był gol, ale jednak wciąż remis.

37. min. Vukobratović leży na murawie po starciu z Rzeźniczakiem. Polak przeprosił, ale potrzebna jest interwencja lekarzy.

34. min. No to musiał teraz interweniować. I to jak! Kelhar tak nieszczęśliwie próbował zatrzymać strzał rywala, że był bliski samobójczego gola. Piłka przelatywała nad Skabą, ale ten nie pozwolił jej wpaść do bramki. Doskonale.

30. min. Znów przewagę zyskali Serbowie tylko niewiele z niej wynika. Wojciech Skaba na razie musi uważać, ale nie musi interweniować.

26. min. Aktywny dziś Dejan Kelhar dał sobie zabrać piłkę przed własnym polem karnym. Zdążył jednak dogonić rywala i skuteczna interwencją nie dał mu okazji do strzelenia gola.

24. min. Borysiuk faulowany i rzut wolny dla Legii. Ładne dośrodkowanie Kiełbowicza, ale uderzenie Kelhara na rzut rozny sparowali obrońcy.

20. min. Legia wreszcie przejmuje inicjatywę. Częściej utrzymuje się przy piłce niż w pierwszym kwadransie, ale wciąż problem stanowią niedokładne podania.

15. min. Groźnie w polu karnym Legii. Kucharczyk ofiarnie przeciął podanie do Mladenovicia, który miałby otwartą drogę do bramki, gdyby dostał piłkę. Po chwili strzał Chinyamy. Celny, ale niegroźny.

13. min. Serbowie grają bardzo dokładnie w drugiej linii. Przecinają podania legionistów i nie pozwalają na rozegranie akcji.

9. min. Na boisku w San Fernando przestało padać, ale nie ma słońca i pogoda nie jest przyjemna. A Serbowie atakują. Przed chwilą powtarzali rzut rożny i groźnie uderzał Isidorović. Tuż obok słupka. Przewaga FK Indija.

4. min. Dośrodkowanie Slovicia w pole karne Legii wybija Kelhar. Dobitka Tomonovicia niecelna.