Arka jeszcze nie spadła, gol Korony dał utrzymanie Wiśle Kraków! [ZAPIS RELACJI]

• piątek, 03 lipca 2020
  • 90. min. + 5

Dziękujemy za śledzenie relacji!

Wisła Płock znalazła się za Wisłą Kraków, a to oznacza, że Arka Gdynia ma jeszcze szanse na utrzymanie w ekstraklasie.

• KONIEC MECZU

90. min. + 5

Koniec! 1:1!

• PILNE

Strzał Vejinovicia obok bramki! To była piłka meczowa! Odbił tę piłkę Kozioł!

Wybita piłka, potem jeszcze jeden strzał, ale łapie piłkę Steinbors.

Rzut wolny dla Korony. Forsell przy piłce.

Od bramki wznowi grę Kozioł. Spór pomiędzy piłkarzami wyjaśniony, gramy dalej.

• 90. min. + 4

Dośrodkowanie w pole karne, wybita piłka i sędzia wskazuje na wznowienie od bramki. Na boisku bójka pomiędzy zawodnikami.

Kolejna akcja w polu karnym Korony, ale piłka wybita. Zderzenie dwóch zawodników, na murawie leży Wawszczyk.

• 90. min. + 2

Ależ szansa dla Arki! Akcja lewym skrzydłem i nikt z graczy gdynian w polu karnym nie trafił w piłkę!

Spalony przy niezłej akcji Arki. Pięć minut dolicza sędzia Przybył.

• 85. min.

Sporo sprzeczek po faulu na zawodniku Korony. Żółte kartki dla Kozioła, Marciniaka i Szymusika.

• 87. min.

Steinbors broni uderzenie Kiełba!

• 82. min.

Zmiana w Arce: Antonik za Młyńskiego.

• PILNE

82. min.

W tej sytuacji remis nie zapewnia spadku Arce Gdynia, musieliby przegrać to spotkanie

• PILNE

81. min.

Dośrodkowanie Forsella, dwie główki i gol Tzimopoulosa po podaniu Kovacevicia!

• PILNE

81. min.

GOOOOOOOOOOOL! 1:1! Korona wyrównuje!

• 79. min.

Żółta kartka dla Wawszczyka po faulu blisko pola karnego Arki. Rzut wolny dla Korony, spore zagrożenie.

• 77. min.

Od kilku minut obie drużyny mają problem ze złożeniem składnej akcji w polu karnym rywali innej niż wyprowadzonej po stałym fragmencie gry.

• 75. min.

Rzut wolny dla Korony i strzał Kovacevicia, ale kapitan gospodarzy wyraźnie przestrzelił.

• 76. min.

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Arki, tym razem po rzucie wolnym z lewego skrzydła i jeszcze gorszy strzał Kovacevicia z woleja.

• 74. min.

Zmiana w Koronie: Lisowski za Raduna.

• 73. min.

Dośrodkowanie Zbozienia z prawego skrzydła, ale żaden z jego partnerów w polu karnym nie oddał strzału na bramkę Kozioła.

• 70. min.

Faul tuż przed polem karnym Korony. W starciu Tzimopoulosa z Nalepą przewinił ten drugi. Rzut wolny dla kielczan.

• 69. min.

Wrzutka Forsella z prawej strony boiska i niecelny strzał głową Kiełba. Słaba forma tego zawodnika w dzisiejszym spotkaniu.

• 66. min.

Uderzenie Jacka Kiełba z bliskiej odległości, ale piłka leci wysoko nad bramką. Kolejna świetna szansa gospodarzy.

• 64. min.

Żółta kartka dla Maricia. Zmiany w obu drużynach: Wawszczyk za Marcusa u gości i Szelągowski za Lioiego w Koronie.

• 61. min.

Parę nieudanych akcji Korony, a teraz rzut rożny dla Arki, który mogli zakończyć golem, ale lekki strzał na bramkę zablokowali obrońcy kielczan.

• 59. min.

Zmiana w Arce: Serrarens za Zawadę.

• 59. min.

Piłka spadła pod nogi Marcusa w polu karnym Korony, ale strzał zawodnika Arki zablokowany.

• 56. min.

Spalony przy spokojnym ataku Korony. Nie potrafią poważnie zagrozić bramce Steinborsa zawodnicy Macieja Bartoszka.

• 53. min.

Faul na zawodniku Arki, Viniciusie, który zwija się z bólu. Żółta kartka dla Gnjaticia.

• 52. min.

Zablokowany strzał zza pola karnego jednego z kielczan, a później akcja gospodarzy nie sprawiła już zagrożenia bramce Arki.

• 51. min.

Kolejna szybka akcja Korony, zagranie w pole karne z lewego skrzydła, ale świetną interwencję zaliczył Marciniak.

• 50. min.

Rzut wolny dla Korony, wrzutka w pole karne i zbitą piłkę uderzoną na bramkę pewnie wyłapał Steinbors.

• 48. min.

Rzut wolny dla Arki Gdynia niedaleko pola karnego Korony. Piłkę po wrzutce piąstkuje Kozioł.

Wracamy do gry! Druga połowa rozpoczęta!

• 45. min. + 3

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 1:0 prowadzi Arka Gdynia.

• 45. min. + 2

Szymusik dostał piłkę w polu karnym od Gardawskiego, wstrzymał się ze strzałem, a gdy go oddał, piłka odbita od obrońcy poleciała obok słupka bramki.

• 45. min.

Arka blisko pola karnego Korony, niecelne zgranie w "szesnastkę" Zbozienia. Trzy doliczone minuty.

• 44. min.

Strzał Gnjaticia zza pola karnego leci wysoko ponad bramką.

• 43. min.

Fauluje Michał Nalepa w środkowej strefie. Zablokowana szybka akcja Korony.

• 42. min.

Strzał Młyńskiego z dystansu, ponad poprzeczką.

• 42. min.

Dośrodkowanie Frosella z rzutu rożnego i strzał głową jednego z graczy Korony zupełnie niecelny.

• 41. min.

Faul Korony i tym razem agresywnie przy linii bocznej w przypadku Ireneusza Mamrota. Tu kartki jednak nie było.

• 40. min.

Dośrodkowanie Gardawskiego z lewego skrzydła pewnie wyłapał Steinbors.

• 38. min.

Korona wpada w pole karne Arki, dośrodkowanie z prawego skrzydła, ale nikt nie przeciął tej wrzutki. Piłkę odzyskuje Arka.

• 35. min.

Kolejny rzut rożny dla gospodarzy i wybicie piłki przez Arkę.

• 34. min.

Szansa dla Korony, dośrodkowanie w pole karne z lewego skrzydła. Niecelny strzał głową Szymusika, który pada na murawę, ucierpiał w starciu z obrońcą.

• 33. min.

Dośrodkowanie Lioiego zablokowane. Rzut rożny dla kielczan, ale fatalna wrzutka opuściła pole karne.

• PILNE

32. min.

Maciej Bartoszek wyrzucony z ławki trenerskiej. Czerwona kartka dla szkoleniowca Korony!

• 31. min.

Strzał głową Kiełba, który doszedł do wrzutki w polu karnym. Strzał ponad poprzeczką.

• 30. min.

Żółta kartka od sędziego Jarosława Przybyła dla wciąż dyskutującego przy linii bocznej trenera Bartoszka.

• 28. min.

Przewinienie w środku pola - faulował Danch. Korona szybko wznowiła grę i straciła piłkę.

• 26. min.

Tym razem ukarany Mateusz Młyński. Żółta kartka, wściekły przy linii bocznej trener Bartoszek.

• 26. min.

Faul i żółta kartka dla Gardawskiego.

• 26. min.

Gdynianie od autu z lewej strony, piłka przeszła w pole karne, ale strzał Viniciusa Marcusa zablokowany.

• 23. min.

Stały fragment niewykorzystany, w kolejnej akcji jeszcze niecelny strzał Kiełba.

• 22. min.

Wywalczony rzut rożny przez Koronę.

• 19. min.

Forsell w polu karnym Arki, uderza, ale prosto w Steinborsa! Kolejne dwie dobitki niecelne! Najlepsza sytuacja Korony!

• 17. min.

Zderzenie w polu karnym Arki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Forsella. Szymusik wpadł w Steinborsa, obaj leżą na boisku.

• 15. min.

Kiełb z próbą przewrotki w polu karnym, ale nie trafił w piłkę.

• 14. min.

Jeszcze jeden rzut wolny, wrzutka na głowę Dancha jednak wybita.

• 13. min.

Kolejny faul Radina i żółta kartka dla zawodnika Korony.

• 11. min.

Rzut rożny dla Arki, ale uderzenie głową zablokowane przez obrońców.

• 10. min.

Dośrodkowanie w pole karne, ale niewykorzystane w żaden sposób przez gości. Od bramki grę wznowił Kozioł.

• 10. min.

Kolejny faul na własnej połowie zawodników gospodarzy. Znów rzut wolny dla Arki, nieco dalej od pola karnego.

• PILNE

7. min.

W takiej sytuacji Arka Gdynia miałaby w dorobku 36 punktów i traciła osiem do Wisły Kraków. Do końca sezonu pozostają trzy kolejki i zawodnicy z Gdyni mieliby 9 punktów do zdobycia. Taki wynik nie zapewnia utrzymania Wiśle Kraków i daje szansę dla Arki.

• PILNE

7. min.

Co za strzał z rzutu wolnego Michała Nalepy! Piłka odbija się od poprzeczki przy lewym słupku i wpada do bramki!

• PILNE

7. min.

GOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Arki!

• 6. min.

Faul na Viniciusie Marcusie. Szansa na zagrożenie ze strony Arki - rzut wolny blisko pola karnego.

• 4. min.

Strzał głową Jacka Kiełba, obok lewego słupka bramki Steinborsa. Dośrodkowywał mu Lioi.

• 3. min.

Akcja Arki Gdynia, wysokie dośrodkowanie w pole karne z lewego skrzydła, ale bezpiecznie łapie piłkę bramkarz Korony, Marek Kozioł.

• 2. min.

Faulowany na własnej połowie Radin. Rzut wolny dla Korony i szybka strata piłki na rzecz graczy Arki.

• 1. min.

Rozpoczynamy spotkanie!

• Dramatyczne sytuacja Korony Kielce. Golański znalazł winowajcę. "Przez oddanie mu władzy, klub spadnie"

- Długo jedyną myślą było widzimisię trenera - mówi o Koronie Kielce jej były kapitan, Paweł Golański. Najpewniej w piątek Korona spadnie z Ekstraklasy. - To są konsekwencje oddania całej władzy Gino Lettieremu - nie ma wątpliwości były reprezentant Polski, a obecnie menedżer piłkarski.

• Korona spadła z najwyższego poziomu rozgrywkowego przez wygraną Wisły Kraków z ŁKS-em. Czy uda się uratować Arce Gdynia?

• Witamy w relacji ze spotkania PKO BP Ekstraklasy Korony Kielce z Arką Gdynia.