Wisła Kraków odniosła ważne zwycięstwo! ŁKS Łódź spadł z ligi! [ZAPIS RELACJI]

• wtorek, 23 czerwca 2020
  • 90. min. + 5

Koniec meczu w Krakowie. Wisła pokonała imienniczkę z Płocka 1:0. W Łodzi ŁKS przegrał u siebie z Górnikiem Zabrze 1:3. Te wyniki oznaczają, że ŁKS nie ma już szans na utrzymanie w ekstraklasie!

• 90. min. + 1

Lis wybił piłkę po rzucie wolnym wykonanym przez Furmana, potem Błaszczykowski mądrze utrzymał się przy piłce

Sędzia doliczył aż 5 minut!

• 86. min.

Sadlok z dystansu, ale niecelnie

• 84. min.

Gol dla ŁKS-u na otarcie łez. 1:3, samobójcze trafienie Vasilantonopoulosa

• 84. min.

Ostatnie minuty należą do Wisły Płock. Atakują goście, ale brakuje groźnych strzałów

• 79. min.

Furman był bliski groźnego strzału, ostatecznie uderzył Merebaszwili, ale strzał niecelny. To była dobra okazja dla gości!

• 75. min.

Główka Janickiego po rzucie rożnym, ale strzał ponad bramką

• 71. min.

Goście w ataku pozycyjnym mają dużo problemów. Brakuje im groźnych akcji

• 68. min.

Wchodzi Aleksander Buksa za Alona Turgemana

• 66. min.

Adamczyk przejął piłkę, poszedł sam i nie podawał kolegom, a oddał strzał. Nieco obok bramki. Wisła Płock wciąż bez gola w tym meczu

• 66. min.

Próba szybkiej akcji gości, ale Merebaszwili nie doszedł do piłki

• 60. min.

W Krakowie gospodarze nadal na prowadzeniu 1:0. Goście szukają szans w ataku pozycyjnym

• 60. min.

3:0 dla Górnika w Łodzi! Giakoumakis strzelcem gola

• 57. min.

Górnik prowadzi już 2:0 z ŁKS-em. Gola z rzutu karnego strzelił Angulo. Przy tych wynikach ŁKS traci szanse na utrzymanie w ekstraklasie

• 52. min.

Indywidualna akcja Sahitiego, minął paru rywali, ale stracił piłkę

Mocny strzał Bashy! Broni bramkarz gości

Gramy znów!

• 45. min.

Koniec 1. połowy. Wisła Kraków 1:0 Wisła Płock, ŁKS - Górnik 0:1

• 45. min.

Sędzia doliczył 4 minuty w Krakowie do 1. połowy

• 44. min.

Górnik prowadzi w Łodzi od 44. minuty! Gola strzelił Vasilantonopoulos

• 43. min.

Sahiti kończy akcję strzałem, ale bardzo niecelnym

• 43. min.

Akcja Adamczyka, ale tylko rzut rożny dla gości

• 38. min.

Dobra akcja Wisły Kraków. Turgeman skiksował, powinien wykorzystać idealną okazję!

• 35. min.

ŁKS dalej remisuje 0:0 z Górnikiem Zabrze, a Wisła Kraków prowadzi z immieniczką z Płocka 1:0

• 29. min.

Wreszcie dobra akcja gości, Angielski dostał trudną piłkę, obrócił się w polu karnym, oddał strzał z ostrego kąta, ale broni bramkarz Wisły!

• 25. min.

Wisła Płock na razie bez groźnego strzału w Krakowie

• 25. min.

Strzał Kuveljicia bardzo niedokładny

• 23. min.

Strzał Janickiego z rożnego groźny, ale obok bramki

• 20. min.

Kolejna akcja Wisły. Dośrodkowanie Błaszczykowskiego zablokowane

• 18. min.

1:0. Rzut karny wykorzystał Jakub Błaszczykowski!

• 18. min.

GOL DLA WISŁY KRAKÓW!

• 18. min.

Sędzia uznał, że Marcjanik dotknął piłkę ręką! Karny dla Wisły Kraków!

• 17. min.

Sędzia korzysta z VAR-u

• 17. min.

Turgeman uderzył piłkę na bramkę, ale obrońca gości wybił piłkę. Ręką? Tak uważa napastnik gospodarzy

• 15. min.

Kuveljić z rzutu wolnego, ale prosto w Kamińskiego, który łatwo łapie piłkę

• 11. min.

W Łodzi wciąż remis ŁKS 0:0 Górnik

• 11. min.

Ciekawe podanie Kwietniewskiego, ale jednak za mocne. Od bramki Wisła Kraków

• 9. min.

Faul Sadloka i przy piłce Wisła Płock. Spokojne tempo meczu jak na razie

• 7. min.

Krakowianie przy piłce, szukają dziur w obronie gości. Brakuje jednak elementu zaskoczenia, czekamy na groźniejsze akcje

• 5. min.

Dla trenera gości Radosława Sobolewskiego to szczególny mecz. Przez wiele lat był piłkarzem Wisły Kraków

• 3. min.

Przy piłce gospodarze z Krakowa. Spokojnie budują pierwsze ataki. Brakuje na razie dokładności

• Gramy!

• Za moment początek obu spotkań

• Skład Górnika:

• W drugim meczu ŁKS zagra z Górnikiem Zabrze. Gospodarze są na ostatnim ósmym miejscu w tabeli. Mają tylko 21 pkt. Górnik jest wiceliderem i ma 44 pkt

• Skład Wisły Płock

• Skład Wisły Kraków

• Wisła Kraków jest obecnie na 5. miejscu w tabeli grupy spadkowe j - 35 pkt. Wisła Płock lokatę wyżej i ma 39 pkt.

• Oba spotkania odbywają się w ramach 32. kolejki ekstraklasy grupy spadkowej

• Dobry wieczór! Zapraszamy na multirelację z meczów Wisła Kraków - Wisła Płock i ŁKS Łódź - Górnik Zabrze. Początek obu spotkań o 20:30.