Wisła Płock wyszarpała punkt w Krakowie. Gol w ostatniej minucie! [ZAPIS RELACJI]

Terminarz

• sobota, 29 lutego 2020
  • 90. min. + 7

Koniec meczu! Wisła Kraków 2:2 Wisła Płock.

• 90. min. + 6

Dośrodkowanie Dominika Furmana z rzutu wolnego, a Alan Uryga, były piłkarz Wisły Kraków, doprowadza do wyrównania w ostatniej minucie meczu!

• 90. min. + 5

NIESAMOWITE! GOL DLA WISŁY PŁOCK! ALAN URYGA!

• 90. min. + 4

Kartka dla Cabezalego.

• 90. min. + 3

Wisła Kraków całą drużyną broni na swojej połowie. Chwila dzieli gospodarzy od szóstej wygranej z rzędu.

Pięć minut doliczonych do drugiej połowy.

• 86. min.

Poprzeczka ratuje gospodarzy po strzale Sheridana!

• 84. min.

Kartka dla Savićevicia za taktyczny faul.

• 81. min.

Adamczyk w miejsce Rasaka.

• 79. min.

Rafał Boguski w miejsce Kuby Błaszczykowskiego.

• 77. min.

Sporo szczęścia mieli gospodarze, bo po dośrodkowaniu Furmana z rzutu rożnego, blisko gola samobójczego był Sadlok.

• 75. min.

Sahiti w miejsce Merebaszwilego.

• 72. min.

Niecelny strzał Bashy z dystansu.

• 70. min.

Buksa w miejsce Tupty.

• 69. min.

Ładne dośrodkowanie Sadloka, ale niecelnie głową strzelał Klemenz.

• 66. min.
  • 64. min.

Na razie bardzo słaba jest Wisła Płock w drugiej połowie. Goście mają problemy z wymienieniem kilku podań.

• 61. min.

Kuveljić w miejsce Żukowa.

• 57. min.

W przeciwieństwie do pierwszej połowy Wisła Kraków nie cofnęła się po strzeleniu gola.

• 55. min.
  • 50. min.

Mocny strzał, piłka odbiła się od wewnętrznej części poprzeczki i wpadła do bramki Daehnego. Wisła Kraków na prowadzeniu.

• 50. min.

JAKUB BŁASZCZYKOWSKI, 2:1!

• 50. min.

Po analizie VAR sędzia dyktuje jedenastkę dla gospodarzy.

• 49. min.

RZUT KARNY DLA WISŁY KRAKÓW!

• 48. min.

Savićević padł w polu karnym Wisły Płock, ale sędzie nie podyktował rzutu karnego. Sytuację analizuje jednak VAR...

Początek drugiej połowy.

• 45. min.

Przerwa. Po golach Tupty i Furmana w Krakowie na razie remis.

• 41. min.

Niecelne uderzenie Wojtkowskiego z linii pola karnego. Polak posłał piłkę wysoko nad bramką, chociaż miejsca mu nie brakowało.

• 38. min.

I kartka dla Rasaka.

• 36. min.

Kartka dla Szwocha.

• 34. min.

Świetne dośrodkowanie Sadloka z rzutu wolnego, ale Janicki źle trafił w piłkę i nie pokonał Daehnego z bliska.

• 31. min.

Furman uderzył celnie, ale spokojnie interweniował Buchalik.

• 30. min.

Kartka dla Żukowa za faul na Merebaszwilim. Szansa dla gości na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego.

• 29. min.

Niecelny strzał Savićevicia.

• 26. min.

Dośrodkowanie Błaszczykowskiego zakończone niecelnym strzałem głową Sadloka.

• 24. min.

Dośrodkowanie Merebaszwilego, Uryga zgrał głową, Furman przyjął piłkę tyłem do bramki, znakomicie i szybko odwrócił się i zdobył bramkę na 1:1. Ładnym wolejem Furman odkupił winy.

• 23. min.

DOMINIK FURMAN, 1:1!

• 22. min.

Zablokowany strzał Furmana. Lepszy okres gry gości.

• 20. min.

Szansa dla gości po rzucie rożnym, jednak wcześniej rozległ się gwizdek sędziego. Marcjanik faulował Buchalika.

• 16. min.

Niezły strzał Bashy z dystansu, ale spokojnie interweniował Daehne. Goście jednak na razie bezradni w Krakowie.

• 14. min.
  • 11. min.

Fatalna strata Dominika Furmana. Piłkę do spółki odzyskali Żukow i Savićević, ten drugi podciągnął akcję, podał do prawej strony, gdzie spokojnym strzałem bramkę zdobywa Tupta.

• 10. min.

TUPTA, 1:0 DLA WISŁY KRAKÓW!

• 9. min.

Świetną szansę na kontratak miała Wisła Płock, jednak beznadziejnie zachował się Szwoch, który najpierw akcję spowolnił, a później zdecydował się na niepotrzebny strzał, który został zablokowany.

• 7. min.

Błaszczykowski zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego z dalszej odległości, jednak spokojnie piłkę złapał Daehne.

• 4. min.

Duża szansa dla gospodarzy. Z prawej strony dośrodkował Błaszczykowski, ale piłki głową nie sięgnął Tupta.

• 3. min.

Seria dośrodkowań z obu skrzydeł w pole karne Wisły Płock, jednak żadne z nich nie zakończyło się strzałem na bramkę.

• 1. min.

Początek meczu.

• Obie drużyny już na murawie, za kilka chwil początek meczu.

• Początek spotkania o godzinie 15

• Skład Wisły Płock:

• Skład Wisły Kraków:

Buchalik - Sadlok, Klemenz, Janicki, Niepsuj - Basha, Żukow - Wojtkowski, Savićević, Błaszczykowski (K) - Tupta

• Zapraszamy na mecz 24. kolejki PKO Ekstraklasy. Wisła Kraków walczy z Wisłą Płock. Krakowianie liczą na szóste zwycięstwo z rzędu, a to może być bardzo pomocne w walce o utrzymanie