Jagiellonia na remis z Lechem! Wiele niewykorzystanych okazji! [ZAPIS RELACJI]

• KONIEC MECZU

90. min. + 7

KONIEC MECZU. 1:1!

• 90. min. + 6

Piłka meczowa Lecha! Pedro Tiba miał kilka metrów miejsca i prawie pustą bramkę, a przestrzelił.

• 90. min. + 2

Kolejna akcja Lecha i strzał Ramireza w bramkarza. Ten odbija w obrońcę i na rzut rożny!

• 90. min. + 1

Żółta kartka dla Modera. Siedem minut doliczone.

• 89. min.

Dyskusje zawodników Lecha po faulu na Camarze. Rzut wolny dla Jagiellonii. Zupełnie niewykorzystany, łapie piłkę van der Hart.

• 85. min.

Dużo walki, obie drużyny chcą ostatecznie wygrać.

• 80. min.

Gytkjaer ze świetną okazją, wyszedł "sam na sam" i uderzył ponad poprzeczką.

• 78. min.

Akcja Lecha prawą stroną i zgranie do Gytkjaera, a ten nie trafia do pustej bramki.

• 73. min.

Niecelny strzał Romanczuka. Nieco słabsze tempo spotkania w ostatnich minutach.

• 65. min.

Jagiellonia chciała szybko odpowiedzieć, ale ostatecznie faul gospodarzy daje chwilę oddechu zawodnikom Lecha.

• GOOOOOOL

63. min.

GOOOOOOOOL! 1:1! Wejście smoka Modera! Lech wyrównuje!

• 62. min.

Christian Gytkjaer nie trafia po zgraniu piłki w pole karne z prawego skrzydła. Wciąż 1:0 dla Jagiellonii!

• 60. min.

Zmiana w Lechu: Moder za Muhara.

• 59. min.

Spalony po akcji Jagiellonii lewym skrzydłem.

• 58. min.

Faul Ramireza, który źle opanował piłkę i zderzył się z Romanczukiem.

• 57. min.

Odpowiada Jagiellonia i słupek! Kolejne dobitki nie przyniosły gola.

• 56. min.

Ramirez podcinką podaje do Gytkjaera, ten świetnie obraca się z piłką w powietrzu, ale uderza wprost w bramkarza.

• 54. min.

Rzut rożny dla Jagiellonii. Piłka zbita po dośrodkowaniu, uderzył ją jeszcze Borysiuk, ale niecelnie.

• PILNE

49. min.

Kolejna analiza VAR i znów ratująca Jagiellonię! Nie było faulu!

• 47. min.

RZUT KARNY! Pół minuty minęło i faulowany jest Puchacz w "szesanstce" Jagiellonii i sędzia pokazuje na wapno.

• PILNE

46. min.

Jednak spalony! Nie ma gola dla Lecha!

GOOOOOOOL! 1:1! 23. sekunda gry i Jóźwiak doprowadza do wyrównania!

Wracamy do gry!

• Koniec pierwszej połowy. Lech nie wykorzystał szans na początku spotkania, a potem kontrolę nad meczem przejęła Jagiellonia. Dzięki bramce strzelonej przez Bogdana Tiru objęli prowadzenie i utrzymali je do przerwy.

• 45. min. + 2

Dwie minuty doliczone. Akcja Lecha na lewym skrzydle zatrzymana i gwizdek sędziego.

• 44. min.

Odpowiedź Lecha po kilku minutach. Strzał lewą nogą Puchacza w poprzeczkę!

• GOOOOOOL

41. min.

GOOOOOOOOL! 1:0! Tiru dobija obroniony przez van der Harta strzał Puljicia. Dośrodkowywał Pospisil. To pierwszy gol Jagiellonii wiosną!

• 39. min.

Borysiuk strzela, van der Hart zbija na rzut rożny.

• 35. min.

Atak Jagiellonii i kuriozalny strzał Listkowskiego z powietrza, który wyłapuje van der Hart.

• 30. min.

Crnomarković za Rogne - zmiana w Lechu.

• 28. min.

Zablokowane dośrodkowanie gości z prawego skrzydła. Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia.

• 25. min.

Rzut rożny i znów strzał głową Runje. Tym razem prosto w bramkarza.

• 25. min.

Rzut wolny Jagiellonii i dobre dośrodkowanie ze strzałem z ostrego kąta. Broni jednak van der Hart.

• 22. min.

Kolejny rzut rożny Lecha. Ramirez dośrodkowuje, ale sędzia każe powtórzyć ten stały fragment gry po zamieszaniu w "szesnastce". Rogne uderzał głową, ale w tym samym momencie faulował rywala w polu karnym.

• 18. min.

Zablokowany strzał Jóźwiaka w polu karnym, a chwilę później Makuszewski uderza w twarz Kostewycza.

• 17. min.

Gra wyraźnie się zaostrzyła. Po faulu Muhara jednak bez upomnienia kartką.

• 13. min.

Kolejny faul i kartka, tym razem dla Romanczuka. Faulowany Puchacz.

• 11. min.

Jagiellonia przejęła inicjatywę, ale wciąż nie tworzy sobie groźnych sytuacji. Jóźwiak faulowany przez Arsenicia. Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.

• 9. min.

Rzut rożny dla Jagiellonii. Strzał Runje ponad bramką.

• 6. min.

Lech wciąż napiera, Jagiellonia nie jest w stanie odpowiedzieć. Zawodnicy z Białegostoku nie potrafią dojść do pola karnego gości.

• 4. min.

Niedokładne podanie w pole karne zawodników Lecha. Chwilę później kombinacyjna akcja, po której pikę wybija drużyna z Białegostoku.

• 1. min.

Zaczynamy to spotkanie!

• Skład Lecha:

• Skład Jagiellonii:

• W pierwszym piątkowym meczu Raków wygrał 2:0 z Piastem.

Raków pewnie pokonuje mistrza Polski! Grupa mistrzowska coraz bliżej!

Raków Częstochowa wygrał 2:0 z Piastem Gliwice w meczu 24. kolejki Ekstraklasy. Zawodnicy Marka Papszuna pewnie pokonali drużynę mistrza Polski i są coraz bliżej awansu do grupy mistrzowskiej ligowych rozgrywek.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z hitu Ekstraklasy - Jagiellonia gra z Lechem!

1
Bramkia: Tiru (41.) Skład: Węglarz - Arsenić, Tiru, Runje, Kadlec - Romanczuk, Borysiuk, Makuszewski, Pospisil, Mystkowski - Puljić
Lech Poznań
Bramka: Moder (62.) Skład: van der Hart - Kamiński, Satka, Rogne, Kostevych - Jóźwiak, Muhar, Tiba, Puchacz - Ramirez - Gytkjaer