Wisła Kraków znów zwycięska! Kapitalny gol Błaszczykowskiego! [ZAPIS RELACJI]

• 90. min. + 4

Koniec meczu! Wisła pokonała Koronę Kielce 2:0!

Cztery minuty doliczone.

• 85. min.

Mateusz Spychała ukarany drugą żółtą kartką. Goście zakończą ten mecz w osłabieniu.

• 80. min.

Zmiana w Wiśle. Hołownia w miejsce Buksy.

• 79. min.

Kapitalny wypad Wisły Kraków, Niepsuj świetnie podał do Buksy, ale młody napastnik w sytuacji sam na sam uderzył wprost w Kozioła! Powinno być 3:0!

• 76. min.

Kolejna żółta kartka. Tym razem dla Kiełba, który tuż po wejściu na boisko brzydko sfaulował Błaszczykowskiego.

• 75. min.

Kiełb w miejsce Radina.

• 74. min.

Savićević schodzi, w jego miejsce Wasilewski.

• 70. min.

Niecelny strzał Pacindy.

• 68. min.

Kartka dla Bashy za brzydki faul na Żubrowskim.

• 68. min.

Papadopulos w miejsce Cecaricia.

• 67. min.

Z rzutu wolnego strzelał teraz Forsell, ale spokojnie interweniował Buchalik.

• 65. min.

Tupta wchodzi na boisko w miejsce Maka.

• 64. min.

Pacinda w miejsce Cebuli.

• 64. min.

Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego i Wisła prowadzi z Koroną już 2:0! Genialny strzał w okienko bramki Kozioła!

• 63. min.

JAKUB BŁASZCZYKOWSKI! CO ZA GOL! CO ZA GOL!

• 62. min.

Złe podanie Bashy zahamowało akcję Wisły. Indywidualna akcja Maka sprawiła jednak, że gospodarze mają rzut wolny, a Spychała został ukarany żółtą kartką.

• 60. min.

Mocny strzał Buksy z ostrego kąta, ale bez problemów poradził sobie Kozioł.

• 58. min.

Indywidualna akcja Sadloka zakończona zablokowanym strzałem.

• 55. min.

Teraz kartka dla Savićevicia.

• 54. min.

Kartka dla Dawida Niepsuja.

• 52. min.

Jeszcze raz z narożnika boiska dośrodkował Błaszczykowski, ale tym razem za mocno i niedokładnie.

• 50. min.

Dośrodkowanie Błaszczykowskiego z rzutu rożnego, dobrze piąstkował Kozioł.

• 48. min.

Kolejna szansa dla Korony! Pućko wpadł w pole karne Wisły i oddał minimalnie niecelny strzał!

• 48. min.

Ładnie z piłką obrócił się Spychała, ale do jego zagrania nie doszedł Cecarić.

• 47. min.

Dobra próba rozegrania akcji Korony, ale Cebula zatrzymany tuż przed polem karnym Wisły.

Początek drugiej połowy.

Wracamy na boisko. Bez zmian w obu drużynach.

• Jedynego gola zdobył Aleksander Buksa. Korona później przeważała, ale nie zdołała doprowadzić do remisu.

• 45. min.

Wisła Kraków prowadzi do przerwy z Koroną Kielce 1:0.

• 45. min.

Sędzia nie doliczył ani jednej minuty do pierwszej połowy.

• 42. min.

Żubrowski ukarany żółtą kartką za faul na kapitanie Wisły.

• 41. min.

Brutalny atak Żubrowskiego na nogi Błaszczykowskiego.

• 39. min.

Chwila przerwy w grze z powodu urazu Kovacevicia.

• 37. min.

Spychała miał znakomita szansę! Uderzenie piłkarza Korony z ostrego kąta odbija Buchalik!

• 35. min.

Cebula powstrzymał Maka.

• 34. min.

Wisła miała szansę na kontratak, ale Błaszczykowski nie zrozumiał się z Buksą.

• 30. min.

Żółta kartka dla Radina.

• 26. min.

W strzałach 2:6 dla gości.

• 24. min.

Korona w ostatnich minutach mocno przycisnęła Wisłę.

• 24. min.

Forsell z rzutu wolnego! Mocne uderzenie Fina broni Buchalik! Będzie rzut rożny.

• 20. min.

Dobra akcja Korony Kielce. Spychała z ostrego kąta, ale Buchalik broni.

• 20. min.

Błaszczykowski przewraca się przed polem karnym Korony. Gwizdek sędziego milczy.

• 19. min.

Forsell próbował zaskoczyć Buchalika. Fin oddał jednak fatalny strzał.

• 16. min.

Nieczyste uderzenie Błaszczykowskiego.

• 10. min.

Forsell został zablokowany przez rywala.

• 10. min.

Korona próbuje wyrównać.

• 5. min.

Co za początek gospodarzy. Błaszczykowski podaje do na prawe skrzydło do Niepsuja, który centruje w pole karne, a tam nogę dostawia Aleksander Buksa!

• 5. min.

Buksa GOL! 1:0 dla Wisły!

• 1. min.

Sadlok fauluje Cebulę, ale upiekło się obrońcy Wisły. Nie dostał żółtej kartki.

• 1. min.

Zaczynamy!

• Wisła ma serię czterech wygranych z rzędu w ekstraklasie, a Korona jest niepokonana od czterech meczów (dwa remisy i dwie wygrane).

• A tak Korony Kielce.

• Tak wygląda skład Wisły Kraków.

• Dzień dobry. Zapraszamy na relację ze spotkania Wisła Kraków - Korona Kielce.

0
Bramka: Buksa (5.), Błaszczykowski (63.) Skład: Buchalik - Sadlok, Klemenz, Janicki, Niepsuj - Basha, Żukow - Mak, Savićević, Błaszczykowski - Buksa.
Bramka: Skład: Kozioł - Spychała, Kovacević, Marquez, Szymusik - Cebula, Żubrowski, Radin, Pućko - Forsell, Cecarić.