Kowalczyk został sfaulowany przez Dziwniela, ale przewinienie nie kwalifikowało się na kartkę

• 74. min.

Na boisku za wiele ciekawego się nie dzieje, więc rzućmy okiem na trybuny. Jak poinformował spiker na stadionie zameldowało się dzisiaj 6 019 widzów

• 72. min.

Cebula dośrodkował z rzutu rożnego, ale trudno nam odgadnąć jego intencje. Piłka nie znalazła żadnego adresata

• 68. min.

Żyro zmienił Pačindę

• 65. min.

Żubrowski ukarany żółtą kartką

• 61. min.

Schodzi Stec, na murawie pojawia się Santeri Hostikka

• 59. min.

Dziwniel wrzuca w pole karne! I co? Papadopulos niecelnie główkuje

• 57. min.

Schodzi Zalazar, wchodzi Marcin Cebula

• 56. min.

Schodzi Djuranović, wchodzi Matej Pućko.

• 53. min.

Dośrodkowanie w pole karne! Ale Stipica wyszedł z bramki i przejął piłkę

• 50. min.

Stipica efektowni broni strzał Żubrowskiego

• 48. min.

Papadopulos dość brutalnie sfaulował rywala

Ruszyła druga połowa

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy. Możemy o niej powiedzieć, że padł w niej przepiękny gol. I to właściwie tyle miłego.

• 43. min.

Kowalczyk na spalonym

• 41. min.

Kolejny niecelny strzał Kozulja

• 38. min.

Kibice Korony dają do zrozumienia piłkarzom, że nie podoba im się ich gra. I wcale im się nie dziwimy

• 34. min.

Listkowski sfaulowany przez Żubrowskiego tuż przed polem karnym Korony. Kozulj strzela! Bez komentarza...

• 30. min.

Pół godziny za nami. Optyczna przewaga Pogonii

• 27. min.

Długa piłka w kierunku Papadopulosa. ale Grek nie zdołał jej opanować

• 24. min.

Gino Lettieri wciąż się nie uspokoił, dlatego arbiter poczęstował go żółtą kartką. Może ona coś zmieni?

• 21. min.

Salazar staranował rywala w środkowej strefie boiska

• 18. min.

Gino Lettieri straszliwie się denerwuje przy linii bocznej. Trener nie może pojąć, z jaką łatwością Kowalczyk zmylił obrońców Korony

• GOOOOOOL

15. min.

GOOOOOOOOOOOL! Cudowny strzał Kowalczyka! Bramka kolejki?!

• 13. min.

Fatalny przerzut Zalazara. Zmienił stronę, ale nikogo tam nie było

• 10. min.

Pacinda! Niecelne uderzenie zza szesnastki

• 8. min.

Łasicki, były zawodnik młodzieżowej drużyny Napoli, zmienia Zecha

• 6. min.

Zech nie podnosi się z murawy. Igor Łasicki rozpoczyna rozgrzewkę

• 4. min.

Riposta Korony! Papadopulos niecelnie strzelał

• 3. min.

Kozulj! Fatalny strzał z rzutu wolnego. Tak na oko, to uderzył jakieś 10 metrów nad bramką (serio!)

• 2. min.

Długa piłka z głębi pola! Buksa miał jednak dwóch obrońców na plecach, więc trudno było mu cokolwiek stworzyć, ale rzut wolny wywalczył

• 1. min.

GRAMY!

• O poprawę dorobku punktowego będzie dziś ciężko, bowiem do Kielc zawita jedna z rewelacji początku sezonu - Pogoń Szczecin. Drużyna Kosty Runjaicia w 4 poprzednich spotkaniach odniosła 3 zwycięstwa - z 2:1 Legią, 2:0 Arką i 1:0 Wisłą Kraków - i zanotowała bezbramkowy remis z Piastem Gliwice. Takie rezultaty przekładają się tym momencie na 2. pozycję w tabeli. Jednak jeśli "Portowcy" pokonają Koronę różnicą przynajmniej dwóch bramek, "przeskoczą" Śląsk Wrocław i znajdą się na szczycie tabeli.

• W poniedziałkowym spotkaniu zamykającym 5. kolejkę ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się z Pogonią Szczecin. Kielczanie zajmują obecnie 13. miejsce w ligowej tabeli (4 pkt) i jak na razie odnieśli tylko jedno zwycięstwo - z Rakowem Częstochowa w inauguracyjnej serii gier (1:0). Później podopieczni Gino Lettieriego przegrali 1:2 z Legią, zremisowali 1:1 z Arką Gdynia, a przed tygodniem musieli uznać wyższość Cracovii (0:1).

• W ostatnim meczu 5. kolejki ekstraklasy Korona Kielce, zajmująca obecnie 13. miejsce w tabeli, podejmie wicelidera - Pogoń Szczecin. W przypadku zwycięstwa dwoma golami "Portowcy" mogą dziś prześcignąć Śląsk Wrocław i znaleźć się na szczycie stawki.

1
Kartki: Zalazar, Papadopulos, Żubrowski - żółta Skład: Sokół - Gardawski, Marquez, Tzimopoulos, Kovacević, Dziwniel - Duranović (57. Cebula), Zalazar (57. Pucko), Żubrowski, Pacinda (68. Żyro) - Papadopulos
Bramki: Kowalczyk (17.) Skład: Stipica - Bartkowski, Triantafyllopoulos, Zech (8. Łasicki), Nunes - Podstawski - Stec (62. Hostikka), Kozulj, Listkowski, Kowalczyk - Buksa (86. Benyamina)