ŁKS ograł Cracovię na wyjeździe! Pierwsze zwycięstwo beniaminka z Łodzi! [ZAPIS RELACJI]

Terminarz

• sobota, 27 lipca 2019

Koniec! ŁKS wygrywa w Krakowie z Cracovią 2:1. Dziękujemy za uwagę

Bramkę zdobył Hanca

Gol dla Cracovii!

• 85. min.

Świetna akcja Cracovii, podanie do Lopesa, ale nie ma gola!

• 75. min.

Kolejna świetna akcja Ramireza. Hiszpan jest najlepszym zawodnikiem na boisku

• 71. min.

Kolejna akcja Cracovii, ale obrona ŁKS-u skutecznie interweniowała

• 63. min.

ŁKS w pełni kontroluje ten mecz. Zasłużenie prowadzi i Cracovia nie ma pomysłu, jak się podnieść po stracie drugiego gola

• 55. min.

2:0 dla gości! Gola z karnego strzela Rozwandowicz

• 55. min.

Rzut karny dla ŁKS-U!

• 54. min.

Cracovia atakuje, ale jej akcje w drugiej połowie za zbyt przewidywalne

• 48. min.

Ramirez strzelał, Pesković wypuścił piłkę i ŁKS był bliski dobitki!

Wracamy do gry!

• 41. min.

Koniec 1. połowy. ŁKS prowadzi z Cracovią 1:0

• 41. min.

W zespołe z Łodzi wyróżnia się Dani Ramirez. Już w 1. kolejce z Lechią błyszczał, a dzisiaj popisał się świetną asystą przy bramce Sekulskiego

• 31. min.

Od paru minut niewiele dzieje się na boisku. ŁKS kontroluje mecz, Cracovia nie ma pomysłu, jak ponownie zagrozić gościom

• 25. min.

Cracovia atakuje i próbuje odrobić stratę gola, ale jej akcje są mało składne. ŁKS dobrze się broni

• 22. min.

Cracovia bliska wyrównania! Jedna tylko rzut rożny po obronie Kolby!

• 19. min.

ŁKS znów przejął kontrolę nad meczem. Cracovia tylko biega za piłką

• 16. min.

Sekulski strzelił gola po kapitalnym prostopadłym podaniu Ramireza!

• 16. min.

GOL DLA ŁKS-U!

• 15. min.

Cracovia miała słupek! Bliski szczęścia Lopez! "Pasy" już otrząsnęły się z początkowej dominacji gości

• 8. min.

Świetna okazja dla Cracovii po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Broni Kolba!

• 7. min.

Cracovia wreszcie przejęła piłkę. Miała nawet rożnego, ale bez zagrożenia dla bramki gości

• 4. min.

ŁKS bardzo agresywnie atakuje zawodników "Pasów". Gospodarze jeszcze nie wyszli z własnej połowy!

• 3. min.

Cracovia
Bramki: Hanca (90.) Kartki: Helik, Jablonsky - żółta Skład: Pesković - Rapa, Helik, Jablonsky, Siplak - Gol - Cecarić (60. Wdowiak), van Amersfoort, Dimun (60. Hanca), Pestka (30. Lusiusz) - Lopes
ŁKS Łódź
Bramki: Sekulski (16.), Rozwandowicz (56. - karny) Kartki: Klimczak, Sobociński - żółta Skład: Kołba - Grzesik (78. Bogusz), Rozwandowicz, Sobociński, Klimczak - Piątek - Ramirez, Wolski, Kalinkowski, Bryła (46. Pirulo) - Sekulski (68. Kujawa)