Koniec meczu! Miedź Legnica wygrywa arcyważny mecz w walce o utrzymanie!

• 90. min. + 5

Druga żółta i czerwona kartka dla Ariela Borysiuka.

• 90. min. + 3

Wisła Płock jeszcze próbuje, ale gospodarze za wszelką cenę bronią trzech punktów.

Sędzia doliczył pięć minut do drugiej połowy.

• PILNE

89. min.

Słupek ratuje Miedź Legnica! Strzelał Dominik Furman po podaniu Ricardinho.

• 88. min.

Zespół Leszka Ojrzyńskiego ruszył do ataków.

• GOOOOOOL

86. min.

Pewny strzał Oskara Zawady z rzutu karnego i Wisła Płock łapie kontakt z Miedzią Legnica. Będą jeszcze emocje!

• 82. min.

Czerwona kartka dla obrońcy Miedzi Legnica. Sędzia obejrzał całą sytuację na monitorze i ukarał Osyrę.

• PILNE

82. min.

Fenomenalna interwencja Dżanajewa po strzale Ricardinho, ale będzie rzut karny dla Wisły Płock! Osyra faulował Zawadę.

• 77. min.

Nieudany strzał Dominika Furmana.

• 67. min.

Druga połowa jest zdecydowanie słabsza od pierwszej. Brakuje sytuacji pod obiema bramkami.

• 61. min.

Mocne uderzenie Borysiuka z rzutu wolnego. Pomocnik Wisły Płock nie trafił w bramkę.

• 57. min.

Zaostrzył się mecz w Legnicy. Najpierw żółta kartka dla Angel Garcii, a później dla Borysiuka i Łasickiego.

• 50. min.

Mocny i bardzo niecelny strzał Ricardinho.

• 48. min.

Wisła Płock szybko ruszyła do odrabiania strat. Cabezali dośrodkował piłkę w pole karne, a Łasicki nie trafił do siatki z kliku metrów. Fatalne pudło.

Zaczynamy drugą połowę!

• 45. min. + 3

Koniec pierwszej połowy. Przerwa.

• 45. min.

Sędzia doliczył trzy minuty do pierwszej połowy.

• 42. min.

Oba zespoły mają duże problemy z grą w obronie. Sytuacji podbramkowych nie brakuje.

• 38. min.

Co za mecz! Piłka znów w bramce Wisły Płock, ale Augustyniak był na spalonym. Gola nie ma. Dobra decyzja sędziego liniowego.

• GOOOOOOL

36. min.

Miedź Legnica znów ma dwubramkowe prowadzenie! Świetna akcja i Forsell sprytnym strzałem po ziemi pokonał Żynela.

• 33. min.

Nie ma dwóch zdań, w Legnicy oglądamy bardzo emocjonujący mecz.

• GOOOOOOL

28. min.

Grzegorz Kuświk i Wisła Płock łapie kontakt z Miedzią! Stały fragment gry, zmieszanie w polu karnym i mocny strzał Kuświka. Dzanajew bez szans.

• 24. min.

Wisła Płock próbuje odpowiedzieć. Furman wbiegł w pole karne, zagrał piłkę wzdłuż bramki, ale nikt nie wbił jej do siatki.

• 19. min.

Fenomenalna sztuczka techniczna Camary! Hiszpan przerzucił piłkę nad obrońcą, uderzył piłkę przewrotką i trafił w poprzeczkę! To mógł być gol sezonu.

• 14. min.

Wisła Płock jest w totalnej rozsypce! Miedź cały czas atakuje i właśnie mogła strzelić trzeciego gola. Camara uderzył minimalnie nad bramką.

• GOOOOOOL

11. min.

Joan Roman show w Legnicy! Co za trafienie Hiszpana. Techniczny strzał w samo okienko bramki Wisły Płock.

• 9. min.

Miedź cały czas w ataku. Zespół Leszka Ojrzyńskiego mocno zagubiony.

• GOOOOOOL

4. min.

Co za początek! Błąd defensywy Wisły Płock i Miedź już prowadzi! Juan Roman pokonał Bartłomieja Żynela.

• 2. min.

Miedź Legnica szybko ruszyła do ataku. Zespół Dominika Nowaka przejął inicjatywę.

• GRAMY!

• Leszek Ojrzyński wyprowadził Wisłę ze strefy spadkowej. W czterech meczach jego zespół zdobył komplet 12 punktów i jest coraz bliżej utrzymania.

• Miedź ma 33 punkty i zajmuje 13, miejsce w tabeli. Wisła Płock ma 36 punktów i jest 12.

• Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z bardzo ważnego meczu w kontekście utrzymania w ekstraklasie! Miedź zagra z Wisłą Płock.