Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk. Goście odskoczyli rywalom w tabeli Ekstraklasy [ZAPIS RELACJI]

• piątek, 30 listopada 2018
  • ZAPIS RELACJI
    Ekstraklasa. Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk. "Festiwal poprzeczek"

W meczu 17. kolejki LOTTO Ekstraklasy Lechia Gdańsk wygrała na wyjeździe 2:0 ze Śląskiem Wrocław. Drużyna Piotra Stokłowca umocniła się na pozycji lidera, ale w piątek nie zachwyciła. Gracze Śląska aż pięć razy trafiali w poprzeczkę!

• 90. min. + 5

Lechia dopisze kolejne trzy punkty, ale też nie zachwyciła...

• 90. min. + 3

Śląsk dzisiaj rozczarowuje...

• 89. min.

Arbiter doliczył aż osiem minut...

• 86. min.

Szczepan trafił w poprzeczkę!

• 83. min.

Paixao faulowany. Szczepan obejrzał żółtą kartkę

• 80. min.

Schodzi Fila, na boisku pojawia się Steven Vitoria

• 77. min.

Golla traci piłkę, Flavio pędzi na bramkę, ale w ostatniej chwili obrońca się zrehabilitował za fatalną stratę...

• 73. min.

Dramat. Frekwencja na stadionie? Mniej niż siedem tysięcy kibiców...

• 73. min.

Błąd Celebana! Flavio Paxao będzie chciał go wykorzystać! Ale nie będzie mógł, bo został przyłapany na spalonym...

• 70. min.

Schodzi Maciej Pałaszewski, na boisku pojawia się Farshad Ahmadzadeh

• 66. min.

Schodzi Piech, wchodzi Szczepan

• 63. min.

Śląsk niby zaczyna przedostawać się pod pole karne gości, ale Lechia umiejętnie się broni

• 59. min.

Lechia głęboko cofnięta, ale Śląsk nie umie tego wykorzystać

• 55. min.

W tym miejscu miał być opis jakiejś akcji, ale jej nie było. Piłka nie opuszcza środkowej strefy boiska

• 52. min.

Haraslin! Słabiutki strzał zza pola karnego!

• 48. min.

Śląsk atakuje od początku drugiej połowy

Ruszyła druga połowa

• PRZERWA

Koniec pierwszej połowy. Lechia prowadzi dwoma bramkami, ale wcale nie wygląda lepiej od gospodarzy. Słupki i poprzeczki ratowały gości przed utratą goli

• 44. min.

Śląsk nie ma szczęścia w dzisiejszym meczu, bo nie gra gorzej od Lechii

• 42. min.

Golla trafił w poprzeczkę!

• 40. min.

Śląsk nie schodzi z połowy rywali

• 36. min.

Słaba wrzutka Gąski

• 36. min.

Śląsk szuka gola kontaktowego, ale na razie znalazł rzut rożny

• 34. min.

Dobra interwencja Łukasika

• 30. min.

Gąska zmarnował dogodną okazję...

• 29. min.

Igors Tarasovs ukarany żółtą kartką

• 27. min.

Pich wywalczył rzut rożny

• GOOOOOOL

25. min.

Strata Gąski, piłkę przejmuje Haraslin i pokonuje bramkarza! GOOOOOOOOOOOOL!

• 22. min.

Čotra! Ależ strzał! Piłka odbiła się od poprzeczki!

• 19. min.

Żółtą kartkę zobaczył Karol Fila

• GOOOOOOL

17. min.

GOOOOOOOOOOL! Piękny strzał Nalepy zza pola karnego!

• 15. min.

Lechia zaczyna przeważać

• 12. min.

Świetny strzał Wolskiego! Pomocnik Lechii kopnął lewą nogą zza pola karnego, ale kapitalną interwencją popisał się Wrąbel

• 10. min.

Żółtą kartką ukarany został Nalepa

• 6. min.

Gąska dośrodkował w pole karne, ale nikt nie zamknął jego akcji. Początek meczu dla gospodarzy

• 3. min.

Śląsk atakuje, ale Lechia się dzielnie broni

• 1. min.

GRAMY!

• Lechia po szesnastu meczach ma 34 punkty. czyli ma pięć punktów nad drugą w tabeli Legią. Śląsk jest dopiero jedenasty

• Już o godz. 18:00 rozpocznie się bardzo ciekawe spotkanie 17. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Lechia ostatnią ligową porażkę poniosła 28 września. Natomiast Śląsk w ostatnich trzech meczach dwa razy zremisował i raz przegrał.