Ekstraklasa. Legia wygrywa w Lubinie z Zagłębiem i wskazuje na drug± pozycję w lidze [ZAPIS RELACJI]

0 : 1
Terminarz

• niedziela, 25 listopada 2018
  • 91. min. + 4

Koniec! Legia wygrywa 1:0 i zostaje tymczasowo wiceliderem Lotto Ekstraklasy!

• 91. min.

Sędzia doliczył 4 minuty.

• 89. min.

Legia bardzo bliska 3 punktów w Lubinie.

• 84. min.

Słupek po strzale Carlitosa!

• 82. min.

Zamieszanie pod bramk± Zagłębia. Piłka wpada nawet do bramki, ale sędzia odgwizdał spalonego. Było groĽnie!

• 79. min.

Do¶rodkowanie Starzyńskiego, ale Zagłębie nie stworzyło zagrożenia dla bramki Majeckiego.

• 76. min.

Martins z 20 metrów obok bramki Zagłębia. Go¶cie odsunęli gospodarzy od własnej bramki i atakuj± coraz czę¶ciej.

• 75. min.

Janoszka za Tuszyńskiego w ekipie gospodarzy

• 73. min.

Dobra akcja Carlitosa. Hiszpan wniósł sporo ożywienia do gry Legii.

• 68. min.

Hamalainen na boisku pierwszy raz raz od sierpnia.

• 68. min.

Po rzucie wolnym D±browski minimalnie obok bramki Legii.

• 62. min.

Kulenović obok bramki.

• 61. min.

W drużynie go¶ci wchodzi Carlitos, a schodzi Szymański.

• 56. min.
  • 56. min.

GroĽnie pod bramk± Legii!! Strzał Bohara zatrzymał jednak Majecki! Legia coraz bliżej straty bramki.

• 55. min.

Strzał Szymańskiego z wolnego bardzo wysoko nad bramk± gospodarzy.

• 54. min.

Zagłębie gra coraz lepiej, a Legia prosi się o gola

Dobry strzał Jagiełły, ale obok bramki.

Wracamy do gry!

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi z Zagłębiem 1:0 w Lubinie.

Sędzia doliczył minutę.

• 43. min.

Niewiele się dzieje na boisku. Obie drużyny czekaj± już chyba na przerwę.

• 38. min.

Rzut wolny dla gospodarzy, ale tym razem Starzyński bardzo niedokładnie.

• 36. min.

Zagłębie miało kapitaln± okazję do zdobycia gola! Z 3 metrów Patryk Tuszyński nie trafił do bramki!

• 33. min.

Do¶rodkowanie Szymańskiego z rzutu wolnego, jeden z jego kolegów uderzał głow±, jednak minimalnie niecelnie.

• 30. min.

Centrostrzał Kucharczyk niemal nie zaskoczył Hładuna.

• 25. min.

Kartka dla Sebastiana Szymańskiego za faul na Guldanie.

• 21. min.

Smętne minuty na boisku. Od kilku dobrych chwil nie wydarzyło się nic godnego uwagi.

• 17. min.
  • 16. min.

Zagłębie stara się grać odważnie, ale na razie brakuje im dokładno¶ci i spokoju. Dużo strat.

• 13. min.

A ostatni mecz w lidze Remy rozegrał 21 lipca, kiedy... Legia przegrała u siebie z Zagłębiem 1:3.

• 12. min.

Taktyczny faul Wieteski na Starzyńskim przerwał kontratak Zagłębia. Sędzia nie wyci±gn±ł jednak kartki.

• 10. min.

Do¶rodkowanie w pole karne z rzutu rożnego, piłka spadła pod nogi Remy'ego, który w pierwszym meczu po kontuzji strzela gola!

• 9. min.

WILLIAM REMY! 1:0 DLA LEGII!

• 6. min.

To w Legii rzecz rzadko spotykana.

• 4. min.

Pierwsza ładna akcja Legii. Dwójkowo pograli Nagy i Hlousek, jednak do¶rodkowanie Czecha zostało wybite przez D±browskiego.

• 1. min.

Gramy!

• Obie drużyny już na murawie, za kilka chwil zaczynamy.

• Debiut w podstawowym składzie w ekstraklasie zalicza dzisiaj Sandro Kulenović, czyli napastnik, który zapewnił Legii jeden punkt w meczu wyjazdowym z Jagielloni±. Przez to tylko na ławce usi±dzie Carlitos.

• Skład Legii: Majecki - Vesović, Remy, Wieteska, Hlousek - Cafu, Martins - Kucharczyk, Szymański, Nagy - Kulenović.

• Skład Zagłębia: Hładun - Kopacz, D±browski, Guldan, Balić - Matuszczyk, Jagiełło - Pakulski, Starzyński, Bohar - Tuszyński.

• Po 15 kolejkach zespół Ricardo Sa Pinto zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Zagłębie jest na 12. pozycji i zdobyło 17 "oczek."

• Dzień dobry państwu. Zapraszamy na relację na żywo z meczu 16. kolejki LOTTO Ekstraklasy. W Lubinie Zagłębie podejmie mistrza Polski - Legię Warszawa.

1
Skład: Hładun - Kopacz (89. Dziwniel), D±browski, Guldan, Balić - Matuszczyk, Jagiełło - Pakulski (60. Mares), Starzyński, Bohar - Tuszyński (75. Janoszka)
Bramki: Remy (9.) Kartki: Szymański - żółta Skład: Majecki - Vesović, Remy, Wieteska, Hlousek - Cafu, Martins (81. Phillips)- Kucharczyk, Szymański (61. Carlitos), Nagy - Kulenović (71. Hamalainen)