Górnik Zabrze remisuje ze Śląskiem Wrocław. [ZAPIS RELACJI]

• piątek, 09 listopada 2018

Podział punktów w Zabrzu! Nie mamy nikogo zabitego, ale dwóch rannych. Obie ekipy liczył na trzy punkty, ale muszą się zadowolić remisem. My cieszymy się z tego, że oglądaliśmy dobrą piłkarską jakość i cztery bramki

KONIEC MECZU

Trzy minuty doliczone

• 89. min.

Konrad Nowak ukarany żółtą kartką

• 87. min.

Zapolnik blisko pięknego gola! Strzela piętą! Kapitalnie broni Słowik

• 84. min.

Ajjjj niesamowity strzał Piecha! Jechał niemal na wślizgu, ale strzelił perfekcyjnie. Jeszcze lepiej broni Loska, który przypilnował słupka

• 82. min.

Kolejna zmiana w Śląsku. Mateusz Radecki zmienił Igorsa Tarasovsa

• 78. min.

Ależ zagotowało się na boisku. Piłkarze obu drużyn ruszyli do siebie. Cotra i Zapolnik byli najbardziej aktywni więc dostali po żółtej kartce

• 76. min.

Mamy dwie zmiany:

Mateusz Cholewiak za Damiana Gąskę, a Konrad Nowak za Łukasza Wolsztyńskiego

• 74. min.

Ładny balans Żurkowskiego, ale bardzo niecelny strzał

• 69. min.

Tym razem przydał się Broź. Znakomity powrót za Wolsztyńskim i zablokowana akcja napastnika

• 69. min.

Tarasovs dośrodkowuje w pole karne Górnika, ale nikt nie zdążył za jego centrą

• 65. min.

Chaos między Słowikiem i Broziem. Jimenez mija Hiszpana, ale wpada na bramkarza. Było groźnie

• 63. min.

Pich znowu strzela! Tym razem strzał blokuje Suarez

• 60. min.

Ależ piękne uderzenie Picha zza pola karnego! Z pierwszej piłki po długim rogu! Miód malina!

• 60. min.

GOOOOOOOOOOOOOL 2-2! PICH

• 56. min.

Fatalnie pudłuje Łukasz Broź. Hoho, czwarte piętro

• 55. min.

Strzela Gąska, ale z problemami broni Loska! Dalej Górnik na prowadzeniu

• 52. min.

Szymon Matuszek ogląda żółtą kartkę. Był faul na Marcinie Robaku

• 49. min.

Tarasovs lekko ucierpiał w starciu z Zapolnikiem. Potrzebuje pomocy maserów

Tym razem jednak nic nie wydarzyło się po cornerze dla gospodarzy. Słowik piąstkuje

Będzie rzut rożny dla Górnika. Pierwszy dał gola

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania

• Mocno rozgrzewał się Piech. To oznacza, że od 46. minuty schodzi Łuczak, a Śląsk gra na dwójkę napastników.

• Gornik Zabrze strzelił w 15 meczach tylko 15 goli, a aż 13 z nich strzelili Hiszpanie

• 44. min.

Bardzo przyzwoite widowisko oglądamy w Zabrzu. Dużo się dzieję. Oglądamy bramki. Jest naprawdę fajnie.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Zabrzu!

• 43. min.

Suarez to nazwisko, które przejawia się w tej relacji chyba najczęściej obok Wolsztyńskiego. Tym razem obrońca ukarany żółtą kartką za faul na Robaku

• GOOOOOOL

40. min.

GOOOOOOOOOLLL 2-1. Kapitalne prostopadłe podanie do Jimeneza a ten nie daje żadnych szans Słowikowi! Wreszcie się przełamał w tym meczu

• 36. min.

Wolsztyński świetnie rozpoczynał atak Górnika, ale... zamiast podawać to zaczął bawić w Messiego i nic z tego nie wyszło

• 34. min.

Chrapek zagrywa kapitalne podanie za linie obrony. Robak strzela z półobrotu, ale nie ma gola! Po chwili kolejna akcja i znowu Chrapek w roli głównej, ale wybijają obrońcy Górnika Zabrze

• 31. min.

Szymon Żurkowski w indywidualnej akcji pod polem karnym Śląska, ale nie będzie nawet rzutu rożnego. Świetna interwencja Golli

• 28. min.

Suarez blokuje strzał Picha. Hiszpan chciał uchronić drużynę i został kopnięty w głowę. Przypadkowo, ale jednak

• 24. min.

Ależ szybkie wyrównanie! Górnik Zabrze strzela po rzucie rożnym! Liszka znakomicie dośrodkował a Suarez pakuje piłkę do bramki. Zagranie Liszki niczym te Kurzawy z poprzedniego sezonu

• 24. min.

GOOOOOOOOOL 1-1 SUAREZ!

• 22. min.

Chrapek podprowadził piłkę do 17 metra, zobaczył, że nikt go nie atakuje i strzelił pięknie! Mierzony strzał po długim słupku i Śląsk Wrocław prowadzi!

• 21. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL ŚLASK PROWADZI! KAPITALNY GOL CHRAPKA

• 16. min.

Kolejny atak Górnika Zabrze po chwili chaosu w środku pola. Znowu strzela Wolsztyński, ale nie ma gola

• 13. min.

Znowu strzelał Wolsztyński, ale tym razem płaski strzał. Po chwili uderzeniem odpowiada Robak, ale był rykoszet i piłka wyszła na rzut rożny

• PILNE

11. min.

Uooooo. Świetne prostopadłe podanie do Wolsztyńskiego, wychodzi bramkarz Śląska, ale napastnik strzela w boczną siatkę.

• 10. min.

10 minut za nami. Smog nie ustępuje. Widoczność nie jest najgorsza, ale dla piłkarzy nie jest to zdrowe.