Ekstraklasa. Hit na remis. Jagiellonia dzieli się punktami z Legią [ZAPIS RELACJI]

1 : 1
Terminarz

• piątek, 26 października 2018
  • 90. min. + 3

KONIEC MECZU. Jagiellonia dzieli się punktami z Legią, remis 1:1.

• 90. min. + 2

Zmiana w Jagiellonii: Machaj za Frankowskiego.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza trzy minuty.

Martins z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę, dobił Kulenović i mamy remis. Jagiellonia - Legia 1:1.

• 89. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL!!!! LEGIA!!!! KULENOVIĆ!!!!

• 88. min.

Rzut wolny dla Legii - Runje faulował Nagy'a.

• 86. min.

Przerwa w grze: na boisku leży Romańczuk.

• 84. min.

Kucharczyk dogrywa, Kante strzela głową, ale w sam środek - broni Kelemen.

• 82. min.

Ostatnia zmiana w Legii: Kulenović za Vesovicia.

• 79. min.

Poletanović z woleja, ale obok słupka.

• 78. min.

Rzut wolny dla Jagiellonii - Kucharczyk fauluje Mitrovicia.

• 76. min.

Nagy z dystansu, ale obok... Grę wznowi Kelemen.

• 74. min.

Kante do Szymańskiego, ale ten fatalnie przestrzelił! Najlepsza okazja Legii po przerwie.

• 73. min.

Zmiana w Jagiellonii: Bezjak za Świderskiego.

• 72. min.

Nie będziemy Was oszukiwać: od kilku minut nic, ale to zupełnie nic się nie dzieje ani pod bramką Jagiellonii, ani pod bramką Legii.

• 69. min.

Zmiana w Legii: Kucharczyk za Carlitosa.

• 66. min.

Mitrović wygrywa pojedynek z Carlitosem, Jagiellonia przy piłce.

• 64. min.

Cafu potężnym strzałem zza pola karnego trafił w Mitrovicia.

• 63. min.

Słupek! Aaaj, mogło być 2:0! Nieznacznie pomylił się Świderski, który strzelał głową.

• 61. min.

Niecelny strzał Novikovasa z rzutu wolnego.

• 60. min.

Martins fauluje Kwietnia, Jagiellonia ma rzut wolny.

• 58. min.

Zmiana w Jagiellonii: Poletanović za Pospisila.

• 56. min.

Żółta kartka: Burliga, za faul na Martinisie.

• 55. min.

Legia wymienia podania, ale jest zamknięta na własnej połowie. W zasadzie to pod własnym polem karnym, gospodarze grają bardzo wysokim pressingiem.

• 53. min.

Dobra interwencja Kelemena po zagraniu Szymańskiego.

• 52. min.

Mitrović przed własnym polem karnym sfaulował Carlitosa. Rzut wolny dla Legii.

• 50. min.

Strzał Świderskiego w boczną siatkę.

• 49. min.

Żółta kartka: Wieteska, za faul na Świderskim.

• 47. min.

Niecelne podanie w kierunku Nagy'a. Piłka w rękach Kelemena.

Zaczynamy drugą połowę. W Legii jedna zmiana: Kante za Antolicia.

• 45. min. + 1

PRZERWA. Jak to mówią, szybko strzelony gol ustawił mecz. Ale trochę tak jest, może inaczej będzie po przerwie. Oby, bo jak na razie widowisko - tzw. hit ekstraklasy - jawi nam się raczej średnio.

• 44. min.

Sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy.

• 43. min.

Szymański zza pola karnego, ale piłka po jego strzale przelatuje obok słupka.

• 42. min.

Wieteska do Hlouska, Hlousek do Cafu, który traci piłkę.

• 41. min.

Mitrović nie dał się ograć Szymańskiemu, zablokował szarżującego legionistę.

• 39. min.

Uderzał Mitrović, ale obok bramki. Bardzo obok bramki.

• 37. min.

Brzydki fragment meczu. Kolejny faul, kolejny Romańczuka. Tym razem na Jędrzejczyku.

• 35. min.

Szymański z rzutu wolnego - z 30 metrów - mocno, celnie, ale broni Kelemen.

• 34. min.

I kolejna żółta kartka, tym razem dla gracza Jagiellonii - Romańczuka, za faul na Nagy'u.

• 32. min.

Żółta kartka dla Nagy'a - Węgier cisnął piłką o murawę po gwizdku, co nie spodobało się sędziemu.

• 31. min.

Szymański dośrodkowuje, trafia w Carlitosa - piłka poza boiskiem.

• 30. min.

Romańczuk fauluje Szymańskiego - rzut wolny dla Legii z prawej strony pola karnego. Dobra okazja do dośrodkowania.

• 29. min.

Rzut rożny dla Jagielllonii: Guilherme na pierwszy słupek, strzał Świderskiego - niecelny. Grę wznowi Malarz.

• 28. min.

Daleki wyrzut Burligi z autu, w polu karnym Legii przewraca się Kwiecień, ale sędzia nie reaguje.

• 27. min.

Jędrzejczyk naciskany przez Novikovasa zagrywa aut. Gospodarze wznawiać będą grę na wysokości pola karnego Legii.

• 25. min.

Hlousek daleko, do przodu. Ale zamiast do Carlitosa, wprost w ręce Kelemena.

• 24. min.

Antolić do Nagy'a, ale tak naprawdę w aut. Niecelne podanie Chorwata.

• 22. min.

Guilherme z rzutu rożnego, goście wybijają piłkę przed pole karne, skąd pudłuje Burliga.

• 21. min.

Novikovas z dystansu, Malarz wybija - Jagiellonia ma rzut rożny.

• 20. min.

Teraz dośrodkowuje Hlousek, ale gra przerwana. Na spalonym Carlitos.

• 18. min.

Dośrodkowuje Vesović, wybija Runje. Przy piłce Jagiellonia.

• 17. min.

Vesović rozpędził się na prawym skrzydle, wpadł w pole karne i uderzył, ale piłkę bez problemu złapał Kelemen.

• 16. min.

Jagiellonia próbuje skonstruować atak pozycyjny. Z akcentem na "próbuje", bo rozgrywa piłkę w poprzek boiska, na własnej połowie, nieatakowana przez legionistów.

• 14. min.

Próba Carlitosa. Również niecelna.

• 12. min.

Dwa uderzenie Szymańskiego. Pierwszy trafił w obrońcę, drugi poszybował wysoko ponad poprzeczką.

• 11. min.

Dorzucał Burliga, strzelał Świderski, ale spudłował. Od bramkę grę wznowi Malarz.

• 10. min.

Jeden aut dla Jagiellonii, po chwili drugi. Oba na połowie Legii, po obu gospodarze wznawiają grę wyrzutem w kierunku własnej bramki.

• 9. min.

Nagy ruszył z piłką lewym skrzydłem. Efekt? Legia ma rzut rożny po wybiciu wracającego Romańczuka.

• 7. min.

Aut dla Jagiellonii na wysokości pola karnego Legii.

• 6. min.

Faul Antolicia w środku pola - rzut wolny dla Jagiellonii.

• 4. min.
  • 3. min.

Kwiecień - żółta kartka za faul na Nagy'u.

• 2. min.

Runje głową wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Guilherme. Jagiellonia - Legia 1:0.

• 1. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL!!!! JAGIELLONIA!!!! RUNJE!!!!

• 1. min.

Zaczęli! Od środka Jagiellonia.

• Obie drużyny już na boisku.

• Który to już raz?

Jagiellonia znów utrudnia wejście na stadion kibicom Legii

"Każdy po kolei zabierany na kontrolę osobistą. Przy kilku stopniach rozbierani, zdejmują już nie tylko buty, ale i skarpety. Chłopak z grupy niepełnosprawnych musiał zdejmować protezę" - tak na stadion Jagiellonii Białystok wpuszczani są kibice Legii Warszawa.

• Dobra wiadomość dla kibiców Legii:

Dariusz Mioduski podjął decyzję o dofinansowaniu klubu z własnych środków

- Zaoszczędziliśmy 10 mln zł, a brakujące 20-30 mln z własnych środków ma dołożyć Dariusz Mioduski - o sytuacji finansowej Legii Warszawa rozmawiamy z Łukaszem Sekułą, członkiem zarządu odpowiedzialnym w klubie za stan finansów.

• Skład Legii: Malarz - Vesović, Jędrzejczyk, Wieteska, Hlousek - Antolić, Cafu, Martins - Szymański, Nagy - Carlitos

• Skład Jagiellonii: Kelemen - Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme - Frankowski, Pospisil, Romańczuk, Kwiecień, Novikovas - Świderski

• - To będzie nasz najtrudniejszy mecz w tym sezonie - zapowiadał Ricardo Sa Pinto starcie w Białymstoku. To właśnie tam, w piątek, mistrz Polski zagra z wicemistrzem. Początek meczu Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa o godz. 20.30. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji. Sport.pl - to jest Twój LIVE!

1
Bramki: Runje (1.) Kartki: Kwiecień, Runje, Burliga - żółta. Skład: Kelemen - Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme - Frankowski (90. Machaj), Pospisil (59. Poletanović), Romańczuk, Kwiecień, Novikovas - Świderski (72. Bezjak).
Bramki: Kulenović (89.) Kartki: Nagy, Wieteska - żółta. Skład: Malarz - Vesović (82. Kulenović), Jędrzejczyk, Wieteska, Hlousek - Antolić (46. Kante), Cafu, Martins - Szymański, Nagy - Carlitos (69. Kucharczyk).