KONIEC MECZU! Szok w Białymstoku! Jagiellonia przegrała ze Śląskiem aż 0:4!

Prostopadłe podanie Augusto, Robak wpada w pole karne i uderzeniem w krótki róg pokonuje Kelemena!

Ładny strzał Kwietnia spokojnie odbity przez Słowika.

Niecelne uderzenie Novikovasa z dystansu.

• 86. min.

Radecki w miejsce Piecha.

• 79. min.

Ależ okazję zmarnował Piech! Beznadziejne podanie Frankowskiego wszerz, w pole karne, do piłki doskoczył Piech, ale z bliska posłał piłkę wysoko nad bramką!

• 77. min.

Kwiecień huknął, ale wysoko i niecelnie.

• 76. min.

Augusto w miejsce Chrapka.

• 72. min.

Na strzał z dystansu zdecydował się Novikovas, ale piłka poleciała wysoko w trybuny.

• 70. min.

Klimala w miejsce Bezjaka.

• 68. min.

Chrapek wycofuje piłkę przed pole karne, a Robak kapitalnie dokręca piłkę, która od słupka wpada do siatki! Pogrom!

• 67. min.

MARCIN ROBAK, 0:3!

• 60. min.

Kolejny strzał Cholewiaka, tym razem nie bez problemów poradził sobie Kelemen.

• 54. min.

Doskonała szansa dla Cholewiaka, ale pomocnik Śląska w sytuacji sam na sam z Kelemenem uderzył wprost w bramkarza Jagiellonii!

• 53. min.

Świderski w miejsce Machaja.

• 51. min.

Dogranie z lewej strony i Piech, jak przed chwilą Robak, z bliska trafia do siatki! Co za początek Śląska!

• 50. min.

ARKADIUSZ PIECH, 0:2! SZOK!

• 49. min.

Cholewiak podawał z lewej strony, a Robak z pięciu metrów daje prowadzenie Śląskowi!

• 49. min.

MARCIN ROBAK, 0:1!

• 48. min.

Dośrodkowanie z prawej strony, głową uderzył Cholewiak, ale bez problemu bronił Kelemen.

Początek drugiej połowy.

• 45. min.
  • 45. min.

Przerwa. Sędzia nie doliczył choćby minuty. Bo i po co? Beznadziejna połowa bez goli.

• 37. min.

Pierwsza połowa jeszcze się nie skończyła, a my zgubiliśmy rachubę w złych przyjęciach piłki Cholewiaka.

• 34. min.

Kartka dla Cotry za faul na Novikovasie.

• 31. min.

Pół godziny meczu za nami, jeszcze nie doczekaliśmy się celnego strzału.

• 30. min.

Szybka akcja Śląska. Dośrodkowanie Chrapka w pole karne, piłkę wybił Guilherme, ale wprost pod nogi Robaka, który zdecydował się na mocny, minimalnie niecelny jednak strzał.

• 29. min.

W polu karnym był i Bezjak i Kwiecień, ale dośrodkowanie z lewej strony było beznadziejne i zakończyło się wszystko kolejną stratą piłki.

• 26. min.

Ależ szansę miał Śląsk! Goście wyszli z kontratakiem dwóch na dwóch, ale Cholewiak beznadziejnie przyjął podanie Robaka.

• 23. min.

Gospodarze na razie bezradni w ofensywie. Zespół Mamrota nie ma pomysłu na skonstruowanie akcji zaczepnej.

• 22. min.

8396 osób na trybunach, z czego 651 to panie. 380 osób po raz pierwszy ogląda mecz Jagiellonii z trybun w Białymstoku.

• 18. min.

Jagiellonia długo rozgrywała piłkę. W końcu przyspieszyła akcję długim podaniem na skrzydło do Frankowskiego, ale został uprzedzony przez Gollę.

• 16. min.

Robak uderzał wolejem, ale został zablokowany przez Mitrovicia. Jak na razie to Śląsk sprawia trochę lepsze wrażenie, mimo że jest 13. w tabeli - Jagiellonia jest liderem.

• 13. min.

Pod własnym polem karnym faulowany był Novikovas. To najlepiej pokazuje, jak wygląda początek tego spotkania. Skrzydłowy Jagiellonii musi angażować się w grę defensywną.

• 10. min.

Śląsk nie ogranicza się tylko do obrony na boisku lidera ligi. Teraz próba prostopadłego podania do Chrapka, ale niedokładna, za mocna.

• 7. min.

Groźna, podwójna odpowiedź Jagiellonii. Najpierw w pole karne Śląska dośrodkował Guilherme, jednak tam nikt nie przeciął piłki. Tę źle wybił Cotra, na strzał z dystansu zdecydował się Novikovas, ale uderzył minimalnie niecelnie.

• 5. min.

Pierwsza szansa dla Śląska. Dogranie z prawej strony - zagrywał Cholewiak, jednak piłka nie doszła do Picha, bo dobrze interweniował Runje.

• 1. min.

Gramy!

• Skład Śląska: Słowik - Broź, Celeban, Golla, Cotra - Cholewiak, Łabojko, Chrapek, Pich - Robak, Piech.

• Skład Jagiellonii: Kelemen - Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme - Machaj, Kwiecień, Pospisil - Frankowski, Bezjak, Novikovas.

• Gospodarze - zespół Ireneusza Mamrota - prowadzi w ligowej tabeli. Jeśli wygra, powiększy przewagę nad drugim Piastem do trzech punktów.

• Dzień dobry państwu! Zapraszamy na relację na żywo z ostatniego meczu 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy. W Białymstoku Jagiellonia podejmie Śląsk Wrocław.