Ekstraklasa. Jagiellonia - Cracovia. Jaga bez kłopotów wygrała [ZAPIS RELACJI]

• piątek, 14 września 2018
  • PODSUMOWANIE

Za nami mecz 8. kolejki a Cracovia wciąż bez wygranej. Drużyna Michała Probierza przegrała pięć razy i trzy razy zremisowała. Natomiast Jagiellonia odniosła pierwsze zwycięstwo od dwóch kolejek.

Ekstraklasa. Jagiellonia dopisała trzy punkty! Cracovia była wyraźnie słabsza

Bezbarwna pierwsza połowa, ale druga już ciekawa. W meczu 8. kolejki LOTTO Ekstraklasy Jagiellonia wygrała w Białymstoku z Cracovią 3:1.

Koniec meczu!

• 87. min.

Schodzi Bezjak, wchodzi Świderski

• 84. min.

Rapa zamiast dośrodkować w pole karne nabił plecy Frnakowksiego...

• 82. min.

Schodzi Siplak, wchodzi Diego

• 79. min.

Janusz Gol nie zdołał opanować futbolówki w polu karnym rywali

• GOOOOOOL

73. min.

GOOOOOOOL! Cabrera!

• GOOOOOOL

69. min.

Wzorowy kontratak Jagi zakończony strzałem Sheridana na pustą bramkę! 3:0!

• 65. min.

Runje wygrał pojedynek z Piszczkiem

• 63. min.

Doskonały kontraatak Jagiellonii! Pospisil zagrał do Frankowskiego, skrzydłowy strzelił po ziemi, ale minimalnie niecelnie

• 60. min.

Rajd Wdowiaka lewą flanką powstrzymany został przez Novikovasa

• 58. min.

Schodzi Serderow, wchodzi Strózik

• 57. min.

Schodzi Hernandez, w jego miejsce wchodzi Piszczek

• 57. min.

Potężna bomba Guilherme zza pola karnego, ale piłka przelatuje ponad poprzeczką

• GOOOOOOL

55. min.

Guilherme wrzuca w pole karne! A tam jest niepilnowany Sheridan, który strzałem głową umieścił piłkę w siatce

• 54. min.

Zablokowany Kwiecień. Będzie rzut rożny

• 52. min.

Novikovas minął rywala, a potem mocno kopnął na bramkę, ale wprost w Gostomskiego

• 51. min.

Frankowski miękko wrzucił w pole karne, ale stoperzy zdołali wybić futbolówkę

• 50. min.

Jaga zaczęła grać na dwa kontakty, tj. przyjęcia i... strata.

• 47. min.

Cabrera! Strzelał zza pola karnego, ale piłka poszybowała nad poprzeczką

Ruszyła druga połowa

• 45. min.
  • 45. min.

Koniec pierwszej połowy

• GOOOOOOL

43. min.

Kwiecień! Świetna główka! I co? I GOOOOOOOOOOOOOOL! Guilherme zanotował asystę

• 41. min.

Tym razem Hernandez strzelił na bramkę, ale zrobił to wyjątkowo mizernie

• 39. min.

Cabrera zagrał do Hernandeza, ten opanował piłkę udem, ale nie zdołał już kopnąć na bramkę... Szkoda, bo ładnie się to zapowiadało

• 36. min.

Burliga obejrzał żółtą kartkę za faul

• 34. min.

Novikovas zagrał na wolne pole do Burligi, a ten dośrodkował wzdłuż pola karnego! Zagrożenia jednak nie było...

• 31. min.

Schodzi kontuzjowany gracz, wchodzi Burliga

• 31. min.

Wójcicki pada na murawę i trzyma się za kostkę. Wygląda to na kontuzję stawu skokowego i koniec meczu dla tego zawodnika.

• 28. min.

Wrzutka w pole karne! Nikt nie zamknął akcji, więc Kelemen rozpocznie od bramki

• 25. min.

Żółta kartka dla Frankowskiego

• 23. min.

Posiadanie piłki:

54 procent Jagiellonia

46 procent Cracovia

• 20. min.

Duże zamieszanie pod bramką Cracovii, ale ostatecznie goście się zdołali obronić

• 17. min.

Bezjak nie zdołał opanować piłki. A szkoda, bo zanosiło się na groźną sytuację

• 14. min.

Dłuuugie podanie w kierunku Sheridana, ale napastnik nie zdążył do piłki

• 12. min.

Dośrodkowanie w pole karne! Strzela głową Runje, ale pewnie łapie Gostomski

• 11. min.

Niezła wrzutka, ale żaden piłkarz Jagi jednak nie zamknął akcji...

• 9. min.

Novikovas znowu wdał się w drybling, ale tym razem wywalczył rzut wolny

• 7. min.

Novikovas kiwał się, kiwał i ostatecznie stracił panowanie nad piłką

• 5. min.

Hernandez huknął z rzutu wolnego, ale wysoko nad poprzeczką... Kelemen zacznie od bramki

• 2. min.

Rzut rożny dla Jagiellonii! Kwiecień główkuje! Piłka odbiła się od ziemi, a potem wylądowała na... górnej siatce

• 1. min.

Gramy!

• To będzie szczególny mecz dla Michała Probierza, który przez wiele lat był szkoleniowcem Jagiellonii

• Jagiellonia zajmuje obecnie czwarte miejsce i są faworytem w piątkowym meczu. Ok, gospodarze w ostatnich dwóch meczach zdobyli zaledwie punkt (porażka z Miedzią Legnica i remis z Wisłą Płock), ale Cracovia jeszcze nie wygrała w tym sezonie. Ba, w siedmiu meczach zgarnęła zaledwie trzy "oczka".