Ekstraklasa. Wisła Kraków - Górnik Zabrze. Wisła potwierdziła świetną formę z Poznania

• sobota, 25 sierpnia 2018
  • 90. min. + 3

Koniec meczu w Krakowie! Wisła Kraków rozbiła Górnika Zabrze i zrobiła to w bardzo, bardzo dobrym stylu!

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

• 89. min.

Angulo odegrał piłkę piętą do Matuszka, a kapitan Górnika Zabrze nie trafił do bramki z czterech metrów.

• PILNE

84. min.

Fenomenalna interwencja Tomasza Loski! Halilović wbiegł w pole karne, idealnie trafił w piłkę, ale bramkarz Górnika Zabrze odbił strzał Chorwata.

• 81. min.

Górnik Zabrze się nie poddaje, ale drużynie Marcina Brosza brakuje dziś argumentów.

• 76. min.

Mocny strzał z dystansu Ambrosiewicza, ale Lis odbił piłkę do boku. Dobitka Smugi bez komentarza.

• 73. min.

Ondrasek łatwo wygrał pojedynek z Pawłem Bochniewiczem, ale zepsuł podanie do Małeckiego.

• 69. min.

Zmiana w Wiśle Kraków. Patryk Małceki za Martina Kostala.

• 60. min.

Gospodarze szukają kolejnego gola. Przed momentem Loska uratował Górnika interwencją przed polem karnym.

• 54. min.

Wisła gra koncert na własnym stadionie! Kolejna świetna akcja. Imaz zabawił się z obroną Górnika, ale nie trafił w bramkę.

• GOOOOOOL

50. min.

Vullnet Basha i Wisła prowadzi już 3:0! Świetna asysta Rafała Pietrzaka i Albańczyk bez problemów wbił piłkę do bramki.

• 49. min.

Wisła z impetem weszła w drugą połowę. Zespół Macieja Stolarczyka stworzył już kilka sytuacji pod bramką Tomasza Loski.

Czas na drugą połowę!

• Będzie zmiana w drużynie Marcina Brosza. Smuga za Liszkę.

• Wisła buduje efektowne akcje, ale popełnia błędy w obronie. Górnik powinien je wykorzystać, ale jest dziś bardzo nieskuteczny.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Krakowie!

• PILNE

44. min.

Co za pudło Angulo! Hiszpan nie trafił do siatki z pięciu metrów. To powinien być gol dla Górnika Zabrze!

• 42. min.

Fatalna strata Bashy na własnej połowie, ale Jimenez nie potrafił jej wykorzystać. Strzał prosto w obrońcę.

• 40. min.

I kolejny strzał gospodarzy! Dawid Kort zdecydował się na uderzenie z dystansu, Tomasz Loska skutecznie interweniował.

• 38. min.

To powinien być trzeci gol dla Wisły! Kapitalne podanie Ondraska i fatalne pudło Boguskiego.

• 35. min.

Kolejna akcja Górnika Zabrze. Drużyna Marcina Brosza gra coraz lepiej, ale brakuje jej precyzji. Przed momentem niecelny strzał Matuszka.

• 30. min.

Słaby strzał Jimeneza, ale Lis miał problemy. Rzut rożny dla Górnika Zabrze.

• 25. min.

I kolejna akcja 'Białej Gwiazdy'. Imponująca wymiana piłki pomiędzy Boguskim i Ondraskiem, ale strzał niecelny.

• GOOOOOOL

22. min.

Zdenek Ondrasek! Wisła Kraków znów gra koncertowo. Kolejna asysta Kostala i piąty gol w sezonie czeskiego napastnika.

• 21. min.

Wisła idzie za ciosem. Drużyna Macieja Stolarczyka cały czas atakuje.

• GOOOOOOL

18. min.

Ale akcja Wisły Kraków! Piękne wyprowadzenie piłki z własnej połowy, świetny przerzut Dawida Korta, asysta Kostala i gol Rafała Pietrzaka. Potężny strzał lewego obrońcy i Wisła prowadzi z Górnikiem.

• 15. min.

Potężny strzał Zdenka Ondraska i skuteczna interwencja Tomasza Loski.

• PILNE

9. min.

Świetna akcja Ryczkowskiego, podanie do Angulo, ale Hiszpan nie zdecydował się na strzał. To powinien być gol.

• 8. min.

Szybkie tempo w pierwszych minutach spotkania w Krakowie.

• 5. min.

W odpowiedzi Boguski szukał prostopadłego podania do Ondraska. Defensywa Górnika nie dała się zaskoczyć.

• 3. min.

Pierwsza szansa dla drużyny Marcina Brosza. Jesus Jimenez znalazł się w niezłej sytuacji, ale jego strzał został zablokowany.

• 1. min.

GRAMY!

• Piłkarze są już na murawie. Za chwilę pierwszy gwizdek.

• A tak Górnika Zabrze:

• Tak prezentuje się skład Wisły Kraków:

• Wisła Kraków rozbiła w poprzedniej kolejce Lecha Poznań 5:2. Dziś zespół Macieja Stolarczyka będzie chciał potwierdzić dobrą formę z Poznania. Rywalem 'Białej Gwiazdy' będzie Górnik Zabrze.