Ekstraklasa. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk. Zespół Stokowca wciąż niepokonany! Nowy lider

• sobota, 25 sierpnia 2018
  • 90. min. + 3

Koniec meczu w Szczecinie! Lechia Gdańsk wciąż jest niepokonana. Cztery zwycięstwa, dwa remisy i pierwsze miejsce w tabeli. Pogoń ma dwa punkty i na pierwsze zwycięstwo będzie musiała jeszcze poczekać.

Słupek ratuje Lechię Gdańsk po strzale Kamila Drygasa! Co za dramaturgia w końcówce.

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

• 82. min.

Pogoń ruszyła do odważnych ataków. Lechia ma coraz więcej miejsca na kontrataki.

• 75. min.

Nunes wrzucił piłkę w pole karne, a Adam Frączczak kolejny raz nie trafił w bramkę. Fatalna skuteczność piłkarza Pogoni Szczecin.

• GOOOOOOL

69. min.

Stały fragment gry i Lechia znów prowadzi! Lipski dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, Flavio zmylił Załuskę, a wszystko wykończył Adam Chrzanowski. Wielkie emocje w drugiej połowie!

• 67. min.

Lechia ruszyła do ataku. Zespół Piotra Stokowca szuka kolejnego gola.

• GOOOOOOL

66. min.

Pewny strzał Kamila Drygasa i kolejny remis w Szczecinie! Dusan Kuciak nie sięgnął piłki. Pomocnik Pogoni zdecydował się na mocny strzał w środek bramki.

• 64. min.

Rzut karny dla Pogoni Szczecin! Ręka Mladenovicia. Świetna decyzja sędziego.

• 62. min.

Dobra akcja Steca, świetne dośrodkowanie prawego obrońcy Pogoni i kolejne pudło Adama Frączczaka.

• 59. min.

Kolejne zagrożenie pod bramką Lechii po stałym fragmencie gry. Pogoń potrafi zaskoczyć defensywę Lechii, ale nie jest w stanie z tego skorzystać.

• GOOOOOOL

55. min.

Lechia Gdańsk w pięć minut wstrząsnęła Pogonią Szczecin! Idealne dośrodkowanie Maka i skuteczny strzał głową Vitorii. Lechia wskakuje na pozycję lidera Lotto Ekstraklasy.

• GOOOOOOL

50. min.

Lukas Haraslin i Lechia Gdańsk doprowadziła do wyrównania! Błąd defensywy Pogoni, mocny strzał Słowaka i Łukasz Załuska musiał wyciągać piłkę z siatki.

• 49. min.

Kamil Drygas zdecydował się na strzał z dystansu, ale trafił w obrońcę Lechii.

GRAMY!

• Piotr Stokowiec zdecydował się na jedną zmianę. Michał Mak zmienił Jakuba Araka.

• Piłkarze wracają na murawę. Za chwilę druga połowa meczu w Szczecinie.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Szczecinie! Pogoń prowadzi, ale Lechia może żałować niewykorzystanych szans.

• 44. min.

Lechia próbuje odpowiedzieć, ale w drużynie Stokowca brakuje dokładności.

• GOOOOOOL

42. min.

Pogoń Szczecin prowadzi z Lechią Gdańsk! Gol Kamila Drygasa. Pomocnik Pogoni pokonał Dusana Kuciaka strzałem głową. A wszystko zaczęło się od sprytnie rozegranego rzutu rożnego.

• 39. min.

Haraslin miał mnóstwo wolnego miejsca na lewym skrzydle. Słowak zagrał piłkę w kierunku Jakuba Araka. Napastnik Lechii zdecydował się na strzał piętą, ale nie trafił w bramkę.

• 33. min.

Adam Frączczak mógł wykończyć szybki kontratak, ale fatalnie przestrzelił. Piłka przeleciała obok bramki Kuciaka.

• 28. min.

Dobre minuty dla drużyny Piotra Stokowca. Lechia atakuje, ale brakuje jej dokładności. Przed momentem Mladenović kompletnie zepsuł dośrodkowanie w pole karne.

• PILNE

23. min.

Jak to nie wpadło?! Jakub Arak miał praktycznie pustą bramkę, ale nie trafił do siatki. Napastnik Lechii mógł dobić strzał Flavio Paixao.

• 21. min.

W odpowiedzi potężny strzał Tomasza Hołoty. Dusan Kuciak pewnie złapał piłkę.

• 19. min.

Mladenović świetnie dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, a Łukasz Załuska odbił strzał Vitorii.

• 14. min.

Benedyczak dobrze przyjął piłkę w polu karnym Lechii, ale strzelił bardzo, bardzo niecelnie.

• 10. min.

Dobry początek meczu dla zespołu Kosty Runjaicia. Gospodarze nie pozwalają Lechii zbliżyć się pod bramkę Łukasza Załuski.

• 6. min.

Było groźnie pod bramką Dusana Kuciaka. Pogoń dobrze wykonała rzut rożny, ale Guarrotxena nie trafił w bramkę.

• 2. min.

Pierwszy akcja gospodarzy. Guarrotxena nie trafił w piłkę po niezłym dośrodkowaniu z głębi pola.

• 1. min.

GRAMY!

• Piłkarze są już na murawie. Za chwilę pierwszy gwizdek.

• Lechia Gdańsk jest w tym momencie na czwartym miejscu w tabeli. Do lidera traci jeden punkt. Pogoń jest 15.

• A tak Pogoni Szczecin:

• Tak prezentuje się skład Lechii Gdańsk:

• Lechia Gdańsk nie przegrała jeszcze meczu w nowym sezonie. Pogoń Szczecin nie wygrała. Zespół Piotra Stokowca walczy o pozycję lidera, a drużyna Kosty Runjaicia o pierwsze zwycięstwo. Tak wygląda sytuacja przed pierwszym meczem Lotto Ekstraklasy w sobotę.