• PILNE

90. min. + 5

Koniec meczu! Miedź Legnica remisuje na własnym stadionie z Koroną Kielce 1:1!

• 90. min. + 3

Gino Lettieri motywuje jeszcze swoich piłkarzy przy linii bocznej, ale ci nie mają już chyba sił na jakikolwiek atak

Sędzia dolicza pięć minut

• 87. min.

Forsell oddaje atomowy strzał zza pola karnego, ale Hamrol broni z największym trudem!

• 85. min.

Wielkie zamieszanie w polu karnym Miedzi, ale piłka nie trafia do siatki! Kallaste marnuje sytuację sam na sam z bramkarzem

• 82. min.

Bardzo podobna ilość podań obu drużyn. Miedź - 363, Korona - 353. Tak więc zasłużony remis

• 78. min.

Z boiska chodzi zdobywca bramki, Maciej Górski. W jego miejsce Elia Soriano

• 74. min.

Garcia leży na boisku i trzyma się za kolano. Ucierpiał w starciu z jednym z rywali. Konieczna interwencja medyczna

• 70. min.

Składna akcja gospodarzy kończy się bramką. Ojamaa dograł szybko do Zielińskiego, a ten płaskim strzałem pokonał Hamrola. Remis!

• PILNE

70. min.

GOOOOOOOL!! Miedź wyrównuje!

• 68. min.

Zmiana w Koronie. Schodzi Jukić, wchodzi Petrak

• 66. min.

Dośrodkowanie w pole karne Korony, ale Diaw na posterunku

• 64. min.

Gardawski, schodzi z boiska, w jego miejsce pojawia się Kallaste

• 62. min.

Fenomenalna okazja dla Korony! Ale Kanibołocki ratuje swój zespół. Korona się rozkręca

• 59. min.

Marquitos wrzucał z rzutu rożnego, ale nikt nie potrafił strzelić

• 56. min.

Warto zauważyć, że to był pierwszy celny strzał Korony w tym meczu

• 55. min.

Gol wyłonił się z chaosu, ale bramka przedniej urody

• 53. min.

Ależ gooooool Górskiego! Przyjął wybitą piłkę na 17 metrze, obrócił się, i strzeeeeeeelił nie do obrony! Stadiony świata!

• PILNE

53. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL DLA KORONY

• 50. min.

Ależ nieładne zachowanie Rymaniaka, który fauluje Piaseckiego

• 48. min.

Górski przyjmuje piłkę w polu karnym, decyduje się na strzał, ale jest zablokowany

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania

• PILNE

45. min.

A jednak, sędzia nic nie dolicza. Koniec pierwszej połowy!

• 44. min.

Bardzo niedokładne dośrodkowanie Garcii. Znowu. Za chwilę dowiemy się, ile minut doliczy sędzia

• 43. min.

Piasecki faulowany przed polem karnym Korony. Będzie szansa na dosrodkowanie

• 40. min.

Zawodnicy obu drużyn mają pretensje do sędziego za tolerowanie zbyt ostrej gry rywali. Ale arbiter nie popełnia rażących błędów

• 37. min.

Statystyka podań: 131 u Miedzi, 145 u Korony. Obie drużyny na granicy 80%25 celności

• 35. min.

Korona rozgrywa piłkę pod polem karnym Miedzi, ale bez skutku. Obrońcy rywali bardzo czujni, interweniują na granicy faulu

• 32. min.

Fatalne dośrodkowanie Garcii. Bramkarz Korony wznowi grę

• 31. min.

Miedź przycisnęła! Łobodziński zbiera piłkę, i strzeeeeela. AAAAjjjjj tuż obok bramki. Stary, ale jary!

• 27. min.

Garcia dostał kapitalne podanie przed pole karne! Strzela i świetnie broni Hamrol, który wyrzuca piłkę na rzut rożny

• 24. min.

Trochę pochwaliliśmy obie drużyny i od tego czasu nic się nie wydarzyło.

• 22. min.

Posiadanie piłki lekko na korzyść Korony, ale niewiele. Korona ma 51%25, Miedź 49%25

• 19. min.

Dużo walki pod polami karnymi, Miedź próbuje ataku pozycyjnego, ale wychodzi jej on dobrze. Jednak tylko do 30 metra od bramki

• 15. min.

Miedź znowu w polu karnym Korony, przeważają gracze Nowaka, ale brakuje im tego ostatniego podania

• 15. min.

Tym razem Kanibołocki dobrze interweniuje we własnej bramce

• 12. min.

Dobre podanie w pole karne Korony Kielce, ale Kosakiewicz wybija na rzut rożny

• 11. min.

Łobodziński przejął piłkę w polu karnym Korony, ale jego dwa strzały zablokowane