Pogoń Szczecin - Cracovia. Remisowy mecz na dnie ligowej tabeli - to jest Twój LIVE [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 11 sierpnia 2018

Podsumowanie meczu Pogoni z Cracovią.

Ekstraklasa. Pogoń Szczecin - Cracovia. Remis w meczu na dnie tabeli

Remisem 1:1 zakończyło się sobotnie spotkanie Ekstraklasy pomiędzy Pogonią Szczecin a Cracovią. Oba zespoły wciąż pozostają bez zwycięstwa w trwającym sezonie ligowym.

Koniec!

• 86. min.

Walczą jedni i drudzy, ale jakby bez przekonania.

• 82. min.

Ciężar gry przeniósł się w stronę środkowej strefy boiska.

• 78. min.

Zmiana w Pogoni: Guarrotxena za Delewa.

• 74. min.

Zmiana w Pogoni: Drygas za Majewskiego.

• 71. min.

Pogoń grała w drugiej było zbyt asekuracyjnie i została za to skarcona. Teraz gospodarze próbują wrócić do gry, ale nic im nie wychodzi.

• 67. min.

Dimun przedłużył głową dośrodkowanie, a Rapa z pierwszej piłki uderzył przy samym słupku. Bez szans Załuska tym razem.

• GOOOOOOL

67. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Remis!!!

• 65. min.

Wdowiak huknął z dystansu, piłka wpadła w kozioł i sprawiła spore problemy Załusce. Golkiper Pogoni zdołał sparować piłkę na słupek.

• 61. min.

Stec i Wdowiak ukarani żółtymi kartkami.

• 59. min.

Zmiana w Cracovii: Zenjow za Strózika.

• 56. min.

Nieco lepiej prezentuje się Cracovia, choć klarownych okazji brakuje.

• 53. min.

Frączczak z dystansu, ale niecelnie.

• 50. min.

Obraz gry nie uległ zmianie. Dużo walki, mało sytuacji.

Zaczynamy drugą część spotkania!

• PRZERWA

Pogoń prowadzi do przerwy z Cracovią 1:0 po golu Frączczaka z rzutu karnego. Gospodarze w pierwszej połowie byli minimalnie lepsi, ale poziom zawodów na kolana z pewnością nie powala.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy.

• 43. min.

Delew wychodził z kontratakiem, który przerwał szybko atakiem nakładką Diego. Żółta kartka dla bocznego obrońcy Cracovii.

• 40. min.

Trzy rzuty rożne z rzędu dla Pogoni, ostatni zakończony groźnym uderzeniem Hołoty. Zabrakło niewiele.

• 37. min.

Niewiele brakowało, a padłaby bramka bezpośrednio z rzutu rożnego. Mocno wieje wiatr dziś w Szczecinie, tak mocno, że piłka zaczęła nagle zakręcać się w stronę bramki, co zmyliło kompletnie Załuskę. Pogoń uratował w tej sytuacji słupek.

• 34. min.

Świetna okazja dla Cracovii. Wdowiak zagrał prostopadłą piłkę do Hernandeza, ale tego powstrzymał ofiarną interwencją Załuska.

• 31. min.

Frączczak pewnie zamienił jedenastkę na bramkę. Spokojny, plasowany strzał, Gostomski zmylony. To pierwszy gol szczecinian w tym sezonie.

• GOOOOOOL

30. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Pogoń prowadzi!!!

• 28. min.

No! Delew zakręcił rywalami w polu karnym. Zakręcił jednym na tyle dobrze, że ten zamiast w piłkę trafił piłkarza Pogoni w nogi. Rzut karny dla Pogoni!

• 24. min.

Nuuuuuuuuda. Ale nadzieja umiera ostatnia.

• 20. min.

Hernandez zdecydował się nas nieco rozbudzić. Uderzył płasko z dystansu, po drodze mały rykoszet i będzie rzut rożny. Z tego stałego fragmentu gry nic ciekawego jednak już nie wynikło.

• 16. min.

Dużo fauli, brzydkiej gry. Czuć, że grają tutaj dwie najgorsze według tabeli drużyny tego sezonu (przynajmniej na jego początku).

• 12. min.

Żółta kartka dla Frączczaka za faul w środkowej strefie boiska.

• 10. min.

Rzut wolny dla krakowian. Centra Budzińskiego zbyt głęboka, czujny w bramce Załuska.

• 7. min.

Pogoń przeważa w pierwszych minutach.

• 4. min.

Poszkodowany sam podchodzi do piłki i uderza z rzutu wolnego. Minimalnie nad poprzeczką.

• 3. min.

Delew sfaulowany przed polem karnym przez Budzińskiego, żółta kartka dla piłkarza Cracovii.

• 1. min.

Gramy!

• Składy obu zespołów:

Pogoń: Załuska - Nunes, Dvali, Rudol, Stec - Kozulj, Hołota - Delev, Majewski, Frączczak - Benedyczak

Cracovia: Gostomski - Rapa, Dytyatev, Helik, Diego - Dimun - Wdowiak, Hernandez, Budziński, Strozik - Piszczek

• - Trzy kolejki, zero punktów, wymagamy od siebie więcej. Przed nami mecz drużyn niezadowolonych ze swojej sytuacji. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby tym razem wygrać - zapowiedział Kosta Runjaić, trener Pogoni.

• Dla obu drużyn to szansa na przełamanie. Pogoń odniosła do tej pory trzy porażki, tracąc sześć goli i nie zdobywając przy tym ani jednego, natomiast Cracovii udało się wywalczyć jedno "oczko" w bezbramkowym starciu z Arką Gdynia. Dla jednych i drugich kolejna strata punktów nie wchodzi dziś w grę.

• O godz. 18 rozpocznie się pierwszy sobotni mecz 4. kolejki Lotto Ekstraklasy. W Szczecinie ostatnia w ligowej tabeli Pogoń podejmie przedostatnią Cracovię.