Piast pokonał Zagłębie w meczu na szczycie tabeli [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 04 sierpnia 2018
  • Dzięki, że byliście z nami i zapraszamy na kolejną relację z meczu Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (godz. 20:30)

• KONIEC MECZU

90. min. + 3

Koniec! Piast wygrywa z Zagłębiem Lubin 2:1 i zostaje nowym liderem ligowej tabeli!

Sędzia Paweł Gil dolicza trzy minuty. Trzy minuty nadziei dla Zagłębia!

• 88. min.

Pawłowski drybluje pod polem karnym Piasta. Obrońcy podwajają krycie i odzyskują piłkę. Zaczęła się gra na czas

• 84. min.

Piłka trafiła do Valencii, który wypatrzył niekrytego Hateleya. Anglik nawet nie przyjmował, uderzył z pierwszej piłki i trafił idealnie. Piast wygrywa 2:1 na kilka minut przed końcem meczu!

• PILNE

83. min.

GOOOOOOL!!! Hateley trafia i Piast na prowadzeniu!

• 82. min.

Jodłowiec chciał przechytrzyć Dąbrowskiego, ale obrońca bardzo pewnie interweniuje. Hładun rozpocznie od bramki

• 79. min.

Kolejna zmiana w Piaście. Thomas Hateley za Jorge Felixa

• 76. min.

Piast atakuje, lecz nie może znaleźć drogi do bramki Zagłębia. Tempo spotkania wyraźnie spadło

• 73. min.

Parzyszek dogrywa w pole karne do wchodzących partnerów, ale w ostatniej chwili piłkę wybija Guldan

• 70. min.

Zmiany w obu drużynach

Zagłębie: Mares za Bohara

Piast: Jagiełło za Maka

• 67. min.

Ależ zmarnował teraz okazję Tuszyński. Mógł podać na lewo, na prawo, tymczasem wolał biec z piłką i łatwo dał ją sobie odebrać. Nie dziw, że partnerzy mają do niego pretensje

• 64. min.

Pawłowski zdecydował się na strzał z powietrza. Miał bardzo trudne zadanie i nie trafił w bramkę. Rozpocznie Szmatuła

• 62. min.

Papadopulos także opuszcza plac gry. W jego miejsce Piotr Parzyszek

• 59. min.

Pierwsza zmiana. W drużynie Zagłębia Matras za Tosika

• 58. min.

Dziwniel sfaulował Maka, za co otrzymał żółtą kartkę

• 56. min.

Czerwiński miał piłkę na nodze, ale nie trafił w nią czysto. Było groźnie pod bramką Piasta

• 53. min.

Dziczek do Piotrowskiego, ten dośrodkowuje w pole karne Zagłębia, ale piłka po zamieszaniu zostaje wybita

• 51. min.

Piłka spokojnie rozgrywana na połowie gospodarzy. Kibiców na trybunach niewiele, ale ci co są, nie są świadkami wielkiego widowiska

• 49. min.

Valencia pognał prawym skrzydłem i dośrodkował w pole karne. Jego próba zdecydowanie za mocna, piłka minęła linię boczną boiska

• 47. min.

Valencia sfaulował Czerwińskiego, ale twierdzi, że przewinienia nie było. Otrzymał upomnienie od arbitra

• 45. min.

Zaczynamy drugą połowę!

• 45. min.

Sędzia nic nie doliczył, a to oznacza koniec pierwszej połowy!

• 45. min.

Tosik fauluje Maka i otrzymuje pierwszą w tym meczu żółtą kartkę

• 42. min.

Starzyński dośrodkował w pole karne Piasta. Szmatuła wypiąstkował piłkę daleko poza pole karne

• 40. min.

Zamieszanie w polu karnym Zagłębia. Piłka ląduje pod nogami Valencii, który oddaje strzał. Hładun skutecznie broni

• 37. min.

Tosik uderzył z dystansu. Mocno i bardzo niecelnie

• 34. min.

Pawłowski dośrodkował w pole karne Piasta, tam idealnie znalazł się Tuszyński, po którego kontakcie piłka wpadła do bramki Szmatuły. Remis w Gliwicach!

• PILNE

33. min.

GOOOOOL!!! Remis!

• 32. min.

Spokojniejszy okres gry. Piast oddał inicjatywę i czeka na kontratak. Zagłębie nie potrafi jednak dojść do sytuacji bramkowej

• 29. min.

Valencia dograł do Papadopulosa, ale ten był na spalonym. Niewielkim, ale jednak

• 27. min.

Piast chce pójść za ciosem. Gospodarze utrzymują się przy piłce i tworzą kolejne akcje. Drugi gol wisi w powietrzu

• 24. min.

Piłka trafiła na głowę Papadopulosa, ten przedłużył podanie, dzięki czemu Valencia znalazł się sam na sam z Hładunem. Spokojnie przelobował bramkarza i dał swojej drużynie prowadzenie!

• PILNE

23. min.

GOOOOOOOOL!!! Piast na prowadzeniu!

• 21. min.

Zamieszanie w polu karnym Zagłębia, gdzie Papadopulos po raz kolejny mógł zagrozić bramce Hładuna. Obrońcy jakimś cudem wybijają piłkę

• 19. min.

Obrońcy Zagłębia po raz kolejny popisali się nieporadnością. Tylko dzięki znakomitemu wyczuciu Hładuna Papadopulos nie znalazł się w sytuacji sam na sam

• 16. min.

Matuszczyk podał na dobieg do Dziwniela i gdyby to doszło, byłoby podaniem meczu. Ale nie doszło

• 14. min.

Dziczek zdecydował się na strzał zza pola karnego. Celny, mocny, po ziemi, ale wprost w Hładuna

• 12. min.

Piłka została wybita po rzucie rożnym, a z kontrą wyszli zawodnicy Zagłębia. Buhar chciał dograć do Tuszyńskiego, jego próba była jednak zbyt mocna

• 11. min.

Pietrowski popisał się widowiskowym rajdem, zatrzymał się dopiero w polu karnym Zagłębia. Ale przez nieporadność defensorów Zagłębia, Piast będzie miał rzut rożny

• 9. min.

Ajjj... Mak mógł się znaleźć w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale uprzedzili go obrońcy Zagłębia. Rzut rożny także nie przyniósł zagrożenia bramce gości

• 6. min.

Mak czarował z prawej strony pola karnego, dośrodkował, lecz piłka wylądowała w rękach Hładuna

• 5. min.

Zagłębie utrzymuje się przy piłce na połowie rywala. Bramka Piasta jest na razie jednak niezagrożona, ponieważ obrońcy bardzo dobrze się spisują

• 2. min.

I już pierwsza szansa dla Zagłębia! Starzyński dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Piasta, a tam piłkę głową uderzył nabiegający Tuszyński. Ponad bramką