Ekstraklasa. Śląsk - Sandecja. Kluczowy mecz w walce o utrzymanie. Sport.pl - To jest Twój LIVE

• niedziela, 15 kwietnia 2018
  • 90. min. + 4

Koniec meczu! Śląsk Wrocław ma trzy punkty. Wielka radość Tadeusza Pawłowskiego. Zespół z Wrocławia zrobił krok w kierunku utrzymania.

A sędzia dorzucił do drugiej połowy cztery minuty.

Potężny strzał Brzyskiego. Piłka nad poprzeczką.

• 86. min.

Śląsk zamknięty na własnej połowie. Sandecja desperacko szuka wyrównania.

• 82. min.

Kolejny strzał Sandecji! Tym razem uderzał Kolev po dośrodkowaniu Małkowskiego.

• 80. min.

Bardzo groźny strzał Macieja Małkowskiego i kolejna dobra interwencja Jakuba Słowika.

• 77. min.

Sandecja ruszyła do ataków.

• 72. min.

Czerwona kartka dla Sito Riery. Bezsensowny faul Hiszpana. Śląsk gra w osłabieniu.

• 69. min.

Chrapek upadł w polu karnym, sędzia sprawdził sytuację w systemie VAR i nie zdecydował się wskazać na rzut karny. Gramy dalej.

• 65. min.

Zespół Tadeusza Pawłowskiego nie przestaje atakować. Wrocławianie szukają drugiego gola. Nie chcą nerwów w końcówce.

• 60. min.

Kolejna dobra szansa dla gospodarzy. Cholewiak był w polu karnym, uderzył prawą nogą (swoją słabszą) i nie trafił w bramkę.

• 53. min.

Sandecja zamknięta na własnej połowie. Śląsk dominuje i atakuje.

• 49. min.

To powinien być drugi gola dla Śląska! Pich miał dużo miejsca przed polem karnym, uderzył, ale nie trafił w bramkę.

Jedna zmiana w zespole Kazimierza Moskala. Brzyski za Mraza.

Czas na drugą połowę!

• Śląsk zaczął agresywnie, pazernie i strzelił gola już w 40. sekundzie. Sandecja próbowała odpowiedzieć, najbliżej był Sovsić, ale trafił w słupek. Liczymy, że w drugiej połowie będą jeszcze emocje.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy!

• 42. min.

Piłkarze czekają na gwizdek. My również.

• 37. min.

Potężny strzał z dystansu Dankowskiego! Gliwa odbił piłkę do boku, a chwilę później z pola karnego wybili ją obrońcy Sandecji.

• 33. min.

Sandecja próbuje zbudować atak pozycyjny, Śląsk czeka na kontratak.

• 26. min.

Początek meczu zapowiadał wielkie emocje, ale teraz szału nie ma. Czekamy na składną akcję.

• 20. min.

Kazimierz Moskal mobilizuje swoich piłkarzy. Sandecja w ataku.

• PILNE

20. min.

Słupek ratuje gospodarzy! Strzelał Sovsic. Ciekawy mecz we Wrocławiu. Sandecja walczy.

• 17. min.

Indywidualny rajd Koseckiego, mocny strzał i dobra interwencja Michała Gliwy. Śląsk szuka drugiego gola.

• PILNE

12. min.

Jakub Słowik ratuje swój zespół! Bramkarz Śląska świetnie obronił strzał Ksionza. Goście blisko wyrównania.

• 8. min.

Zespół Kazimierza Moskala próbuje opanować grę w środku pola, bezskutecznie.

• 5. min.

Sandecja straciła gola już w 40. sekundzie meczu. Śląsk cały czas w ataku.

• 1. min.

Co za strzał Cholewiaka! Gliwa bez szans. Śląsk Wrocław już prowadzi w arcyważnym meczu o utrzymanie!

• 1. min.

Śląsk natychmiast ruszył pod bramkę Michała Gliwy. Defensywa Sandecji w opałach!

• 1. min.

GRAJĄ!

• Piłkarze są już na murawie. Za chwilę zaczynamy!

• W pierwszym niedzielnym meczu Pogoń Szczecin ograła Bruk-Bet Termalikę Nieciecza (2:0) i zrobiła solidny krok w kierunku utrzymania.

• Tak prezentują się składy na to spotkanie:

• Faworyci w walce o mistrzostwo Polski zawodzą, a co słychać w dolnej części tabeli? Dziś we Wrocławiu jeden z najważniejszych meczów w walce o utrzymanie. Śląsk gra z Sandecją. Zapraszamy na relację!