Ekstraklasa. Legia przegrała z Zagłębiem [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 14 kwietnia 2018
  • 90. min. + 3

KONIEC MECZU. LEGIA PRZEGRAŁA Z ZAGŁĘBIEM 0:1.

• 90. min. + 2

Znakomita, indywidualna akcja Maresa zakończona strzałem i tylko fantastyczna interwencja Malarza uratowała Legię!

• 90. min. + 1

Trzy minuty doliczone.

• 88. min.

Pakulski za Starzyńskiego.

• 87. min.

No tak x3.

• 86. min.

Piłka po strzale Kucharczyka odbiła się od słupka!

• 85. min.

No tak x2.

• 85. min.

Moneta w miejsce Pawłowskiego.

• 85. min.

No ładnie...

• 83. min.

Vesović w pole karne... wprost w ręce Hładuna.

• 81. min.

Sam na sam z Hładunem wychodził Kucharczyk, ale bramkarz Zagłębia w ostatniej chwili uprzedził legionistę.

• 77. min.

Indywidualna szarża Kucharczyka, ale zdecydowanie za słabe uderzenie.

• 76. min.

CO TERAZ ZROBIŁ PAWŁOWSKI?! Zawodnik Zagłębia wychodził z Maresem tylko na Malarza, ale ten podał beznadziejnie i do piłki zdążył Pazdan, który uratował Legię!

• 75. min.

Pierwsza zmiana w Zagłębiu. Matras w miejsce Slisza. Jest też zmiana w Legii. Pasquato za Jędrzejczyka.

• 73. min.

Z połowy boiska uderzał Mares, który zauważył wysuniętego Malarza, ale mimo iż było to uderzenie celne, to Polak poradził sobie bez problemu.

• 70. min.

Ładne dośrodkowanie Hlouska w pole karne, ale Niezgoda nie trafił w nią głową.

• 67. min.

Trudny do obrony strzał Starzyńskiego, piłka odbiła się tuż przed Malarzem, ale bramkarz Legii poradził sobie na raty.

• 65. min.
  • 64. min.

Mares wycofał piłkę do Starzyńskiego, a ten potężnym strzałem nie dał szans Malarzowi! 1:0 dla Zagłębia!

• 63. min.

Zagłębie Lubin prowadzi na Legii!

• 61. min.

Ładna akcja, ale i za mocne uderzenie Niezgody. Legia jednak dużo lepsza niż przed przerwą.

• 60. min.
  • 59. min.

Kartka dla Matuszczyka.

• 58. min.

Michał Kucharczyk w miejsce Kaspra Hamalainena.

• 57. min.

Kartka dla Slisza.

• 56. min.

Piłka w bramce Zagłębia, ale gol Vesovicia nie został uznany, bo Czarnogórzec znajdował się na spalonym.

• 55. min.

Bardzo mocny strzał Jagiełły i nie bez problemów poradził sobie Malarz.

• 53. min.

Ależ pudła Hamalainena! Fin dostał piłkę od Szymańskiego i dwukrotnie próbował pokonał Hładuna z bliska. Raz trafił wprost w niego, raz posłał piłkę wysoko nad bramką!

• 49. min.

Rzut rożny dla Zagłębia, ale bez zagrożenia pod bramką Legii po słabym dośrodkowaniu.

Początek drugiej połowy.

• 45. min.

Przerwa. Bez komentarza, bo kiepsko jest. Widzimy się za kwadrans.

• 45. min.

Niecelny strzał Hamalainena z dystansu.

• 41. min.

Kolejna niezła akcja Zagłębia, zakończona kolejnym za mocnym, niecelnym uderzeniem.

• 39. min.

Mocne, niecelne, za wysokie uderzenie Starzyńskiego.

• 36. min.

Ładne uderzenie Niezgody, które ląduje jednak tylko w bocznej siatce.

• 34. min.

Krótko rozegrany przez Zagłębie rzut rożny. Piłka spadła pod nogi Guldana, strzał, rykoszet, sporo szczęścia Legii.

• 32. min.

Ot, ciekawostka.

• 30. min.

Strzały: 5-3 dla Zagłębia. Strzały celne: 3-1 dla Zagłębia.

• 27. min.

Ładne uderzenie Jagiełły z dystansu, z problemami piłkę odbił Malarz.

• 25. min.

Ładne, prostopadłe, ale jednak minimalnie za mocne podanie Hamalainena do Niezgody.

• 23. min.

Znakomita interwencja Hładuna po strzale głową Jędrzejczyka! Chwilę później minimalnie przestrzelił Szymański!

• 20. min.

Zagłębie przycisnęło Legię. Gospodarze nie mogli wyjść z obrębu własnego pola karnego, ale akcja zakończyła się zdecydowanie za mocnym strzałem Jagiełły.

• 17. min.

Gdyby Mares strzelił gola, to VAR i tak prawdopodobnie by go zweryfikował.

• 16. min.

I jeszcze gorzej zachował się teraz Jakub Mares! Napastnik Zagłębia wyszedł sam na sam z Malarzem, ale zamiast pewnie uderzać zabawił się w lob, który podbił i obronił bramkarz Legii!

• 14. min.

Ależ pudło Niezgody! Piłka spadła pod nogi Polaka po zagraniu Vesovicia, jednak strzał napastnika Legii z 16. metra poleciał wysoko nad bramką.

• 14. min.

Bardzo niecelne uderzenie Matuszczyka z dystansu.

• 11. min.

Akcja Legii. Dośrodkowanie z lewej strony, w polu karnym Zagłębia padł Jędrzejczyk, który domaga się rzutu karnego, ale sędzia nie ma wątpliwości - nie ma mowy o jedenastce.

• 8. min.

Coby nie kłamać, początek lepszy, agresywniejszy w wykonaniu Zagłębia.

• 5. min.

Niezłe zagranie za linię obrony Legii, ale nic z tej akcji Zagłębia nie będzie, bo na spalonym Starzyński.

• 2. min.

Kontratak Zagłębia. Piłkę przez wiele metrów poprowadził Pawłowski, oddał piłkę koledze, ale ten uderzył za słabo, by zaskoczyć Malarza.

• 1. min.

Gramy!

• Obie drużyny wychodzą na murawę, za kilka chwil zaczynamy.

• Początek meczu o godz. 20.30.

• Skład Zagłębia: Hładun - Czerwiński, Dabrowski, Guldan, Pietrzak - Matuszczyk, Slisz - Jagiełło, Starzyński, Pawłowski - Mares.

• Skład Legii: Malarz - Jędrzejczyk, Remy, Pazdan, Hlousek - Philipps, Antolić - Vesović, Szymański, Hamalainen - Niezgoda.

• Zagłębie Lubin to jedyna drużyna z górnej ósemki ligi, którą warszawiacy dwukrotnie ograli w tym sezonie. W Warszawie było 2:1, w Lubinie 3:2.

• Przegrał Lech z Koroną 0:1, przed chwilą Jagiellonia przegrała z Górnikiem 1:2. Lepszych wyników rywali legioniści nie mogli sobie wymarzyć. Jeśli zespół Romeo Jozaka pokona dzisiaj Zagłębie to zostanie nowym liderem Ekstraklasy.

• Dobry wieczór państwu! Zapraszamy na relację z ostatniego dziś meczu 31. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Legia Warszawa podejmie Zagłębie Lubin.