Zagłębie Lubin remisuje z Lechią [ZAPIS RELACJ]

• piątek, 02 marca 2018
  • 92. min.

W ostatnich trzydziestu minutach działo się wiele. Było sporo fauli, żółtych kartek, a nawet kontuzja Pawła Stolarskiego. Piłki jednak nie uświadczyliśmy. Sytuacji bramkowych również. W sumie zawodnicy obu drużyn zaliczyli trzy celne uderzenia. Dwa po stronie Zagłębia, jedno Lechii Gdańsk.

Zasłużony remis...

• 92. min.

KONIEC MECZU!

• 92. min.

Lechia zatrzymuje atak Zagłebia. Rusza z szybką kontrą, ale ważne podanie Łukasika niecelne..

Trzy minuty katorgi doliczone

• 88. min.

Ten mecz jest katastrofalny.

• 86. min.

Gerson znalazł się na plecach Maresa. Lubin będzie miał rzut wolny

• 80. min.

Mamy dla Was dobra informację. Do końca meczu pozostało zaledwie 10 minut.

• 78. min.

W tym meczu nie dzieje się absolutnie nic oprócz zmian i żółtych kartek. Tym razem żółtko dla Balicia.

• 78. min.

Matras może więc przywitać się ze swoimi niedawnymi kolegami z Lechii Gdańsk.

• 77. min.

Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Z boiska schodzi Filip Starzyński, wbiega świeży Mateusz Matras.

• 74. min.

Stolarski nie będzie mógł grac do końca. Wchodzi za niego Grzegorz Wojtkowiak

• 72. min.

Stolarski cierpi na boisku po starciu z piłkarzem Zagłębia. Piłkarz wystrzelił w powietrze i upadł na bark

• 69. min.

Zaostrza się mecz. Matuszczyk sfaulował w środku pola i dostał zółtą kartkę

W międzyczasie zmiany:

W drużynie Zagłębia Lubin: Schodzą Jakub Tosik i Kamil Mazek , na boisku pojawiają się: Arkadiusz Woźniak i Łukasz Moneta.

W drużynie Lechii Gdańsk: schodzi Filip Mladenović, wchodzi Milos Krasić.

• 64. min.

Zmiana w Lechii Gdańsk. Schodzi Ariel Borysiuk, wchodzi Simeon Sławczew

• 61. min.

Jest strzał Flavio Paixao i bramkarz Zagłębia pierwszy raz zmuszony do interwencji. Prostej interwencji.

• 55. min.

Tym razem uderza Mazek, ale piłka na trybunach.

• 52. min.

Marco Paixao decyduje się na strzał, ale było to bardzo złe uderzenie

• 48. min.

Peszko ładnie pograł z Paixao, ale wszystko wyjaśnił Guldan.

• 48. min.

Mladenović wrzuca w pole karne, ale Paixao? (ważne że Lechista) uderza ponad bramką.

Rozpoczynamy drugą połowę!

• 45. min.

Tak wyglądają statystyki po pierwszej połowie

• 45. min.

Po pierwszych 45 minutach można napisać, że Zagłębie Lubin ma zdecydowaną przewagę. Piłkarze Lewandowskiego lepiej operują piłką, grają szybciej, składniej. Końcówka pierwszej połowy to już totalna dominacja klubu z Lubina. Lechia ma dużo szczęścia i w miarę dobrze grających środkowych obrońców.

W tym meczu brakuje jednak sytuacji bramkowych...

• 45. min.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

• 44. min.

Piłka w bramce! Mares strzela gola, ale sędzia podniósł chorągiewkę! Spalony

• 43. min.

Fenomenalna okazja dla Zagłębia Lubin! Wrzuca Matuszczyk a Mares strzela głową! Kuciak broni na raty

• 41. min.

Tym razem Mazek z żółtą kartką. Taktyczny faul na Peszce

• 38. min.

Chrzanowski ogląda żółtą kartkę za zbyt agresywny atak

• 36. min.

Tosik się pozbierał i całą złość wyładował strzałem na bramkę Lechii. Uderzenie jednak bardzo niecelne.

• 33. min.

Po chwili leży Tosik, który mocno starł się z rywalem

• 33. min.

Mazek mocno oberwał w... męskość... Chwila przerwy dla piłkarza Zagłębia

• 31. min.

Ładnie wyglądała akcja Lechii, ale strzał Peszki wyglądał komicznie... Fatalny kiks

• 26. min.

Peszko prosto w mur

• 26. min.

Paixao faulowany 40 metrów od bramki. Będzie rzut wolny

• 26. min.

Bez bramek i bez okazji

• 26. min.

Lechia jakby zaczynała się budzić

• 23. min.

Ładna akcja Lechii. Stolarski do Peszki, ale ten zatrzymany przez obrońców

• 20. min.

Jagiełło decyduje się na strzał, aleee wysoko nad bramką Kuciaka. Całkiem dobry pomysł. Gorzej z wykonaniem

• 16. min.

Aktywny Mares próbował przedrzeć się przez obronę, ale Nunes wybił mu to z głowy. Piłke zresztą też.

• 12. min.

Gerson i Chrzanowski czyszczą na razie wszystko przed bramką Lechii. Przewaga Zagłębia jest jednak znaczaca

• 10. min.

Dośrodkowanie na Jakuba Maresa, ale fatalnie przyjmował piłkę

• 7. min.

Dobra interwencja Chrzanowskiego. Ostatnio strzelił bramkę, a teraz uchronił przed jej strata. Za plecami był już Mares

• 4. min.

Flavio Paixao faulowany przez Kamila Mazka... Dwóch szybkich zawodników trafiło na siebie

• 2. min.

Starzyński do Czerwińskiego, ale zawodnik popisuje się bardzo prostym błędem technicznym i piłka na aucie

• Rozpoczynamy relację z meczu Lotto Ekstraklasy. Zagłębie Lubin podejmuje u siebie Lechię Gdańsk

Zagłębie Lubin: Hładun - Czerwiński, Kopacz, Guldan, Balić - Matuszczyk, Tosik - Starzyński, Jagiełło, Mazek - Mareš.

Lechia Gdańsk: Kuciak - Nunes, Gérson, Chrzanowski - Łukasik, Borysiuk, Stolarski, Paixao, Mladenović - Paixao, Peszko.