Co zrobił Angulo? Piast remisuje z Wisłą [ZAPIS MULTIRELACJI]

• niedziela, 25 lutego 2018
  • Nie były to najlepsze mecze Ekstraklasy.

Wydawało się, że Górnik Zabrze wygra to spotkanie. Zawiodła skuteczność i fatalna dyspozycja Angulo, który miał trzy świetne okazje, ale nie wykorzystał nawet rzutu karnego.

Tadeusz Pawłowski notuje pierwszy punkt po powrocie do Śląska.

KONIEC MECZU W GLIWICACH! Bezbramkowy remis. Wisła wymieniała więcej podań, ale to Piast był konkretniejszy. Bramki jednak nie padły.

Papadopulos ruszył sam na sam z Buchalikiem! Powala go Arsenic? NO nie! To jest padolino, ale sędzia daje czerwoną kartkę Arseniciowi! Ogromne kontrowersje!

• 77. min.

Tymczasem do końca meczów zostało 10 minut... Dzieje się niewiele. Kibice zamarzają. My zasypiamy.

• 69. min.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="pl"><p lang="pl" dir="ltr">?? Podwójna zmiana w Wiśle. Na boisku meldują się Halilović i Wojtkowski, którzy zastępują Boguskiego i Cywkę<br>Piast 0?:0?Wisła ?70&#39;<a href="https://twitter.com/hashtag/PIAWIS?src=hash&amp;ref_src=twsrc%255Etfw">#PIAWIS</a></p>&mdash; Wisła Kraków SA (@WislaKrakowSA) <a href="https://twitter.com/WislaKrakowSA/status/967791522698747904?ref_src=twsrc%255Etfw">25 lutego 2018</a></blockquote>

• 67. min.

Dokładnie tak było, potwierdzamy

• 60. min.

Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Karol Angielski, na boisku pojawia się Michal Papadopulos.

• 56. min.

Znakomite podanie Boguskiego, który prostopadłym podaniem minął całą linie defensywy. Imaz mija Szmatułę, ale jego uderzenie bardzo ostrego kąta wybija jeden z obrońców. Po chwili rzut rożny, który nie przyniósł żadnego rezultatu.

• 45. min.

GRAMY!

• 45. min.

Już za chwilę początek drugich połówek na stadionach Ekstraklasy. Chociaż jak patrzymy na zbliżenia kibiców, to niektórzy już w trakcie :)

• 45. min.

Brawo dla bramkarza Górnika Zabrze i reprezentacji młodzieżowych

• 45. min.
  • 45. min.
  • 44. min.

Koniec pierwszej połowy na obu stadionach!

• 40. min.

Tempo w obu meczach siadło, jakby obie ekipy nieco nam przymarzły. Do końca pierwszej połowy zostało pięć minut

• 35. min.

Piast Gliwice - 6 strzałów

Wisła Kraków - 0 strzałów

Śląsk Wrocław - 1 strzał

Górnik Zabrze - 9 strzałów

Gra też wygląda, jak ta statystyka.

• 33. min.

Górnik gra po prostu mądrzej, a piłkarze wiedzą co robić na boisku.

• 24. min.
  • 21. min.
    false

Ależ okazja dla Piasta Gliwice! Piłka wycofana na 15 metr do Jodłowca, ale ten mógł zrobić wszystko, ale strzelił fatalnie! Broni Buchalik

• 15. min.

Trener Wisły Kraków Joan Carillo rozgrzany emocjami... Minus 10 stopni, odczuwalne minus 15, a on w samej marynarce.

• 9. min.
  • 5. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL Górnik Zabrze prowadzi! Michał Koj strzelcem bramki.

Od razu mieliśmy kontrowersję, bo Koj strzelił bramkę, ale sędzia podniósł chorągiewkę. System VAR zadziałał, i okazało się, że gol prawidłowy!

• GRAMY na obu stadionach

• Tak wygląda skład Śląska i Górnika. Czesław Michniewicz zauważył, że przewaga młodzieży w Górniku

• Piast Gliwice chce dzisiaj opuścić strefę spadkową

• Jeśli Górnik Zabrze dzisiaj wygra, to zbliży się na trzy punkty do Jagiellonii i Legii Warszawa.