Ekstraklasa. Jagiellonia - Lechia. Nowy lider Lotto Ekstraklasy! Sport.pl - To jest Twój LIVE

Terminarz

• piątek, 23 lutego 2018
  • KONIEC MECZU

90. min. + 3

Koniec meczu! Jagiellonia jest niepokonana na wiosnę. Trzy mecze, trzy zwycięstwa. A już we wtorek zespół Ireneusza Mamrota zagra w Warszawie z Legią. To będzie wielki hit!

• 90. min. + 2

Burliga zagrał w pole karne, a Świderski z dużym spokojem pokonał Kuciaka.

• GOOOOOOL

90. min. + 2

Nokaut w Białymstoku! Karol Świderski pieczętuje zwycięstwo Jagiellonii. Nowy lider Lotto Ekstraklasy!

Sędzie Tomasz Musiał doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

• PILNE

83. min.

Marco Paixao mógł mieć drugiego gola, ale nie trafił w piłkę. Zabrakło centymetrów.

• 78. min.

Jagiellonia kontroluje mecz. Duża przewaga drużyny Ireneusza Mamrota.

• 71. min.

Pawełek wyprzedził Kuświka, ale ucierpiał podczas interwencji. Krótka przerwa i piłkarze wracają do gry.

• 66. min.

Mladenović chciał zaskoczyć Pawełka strzałem z rzutu wolnego. Pewna interwencja bramkarza Jagiellonii.

• 60. min.

Paweł Stolarski ruszył prawym skrzydłem, ale nie doczekał się podania od Paixao. Lechia nie potrafi wykorzystać swoich atutów.

• GOOOOOOL

53. min.

Precyzyjny strzał Pospisila i Jagiellonia ma dwa gole przewagi! Zespół Ireneusza Mamrota coraz bliżej wyprzedzenia Legii Warszawa.

• 53. min.

Jagiellonia imponuje. Ładna wymiana piłki między Bezjakiem i Pospisilem. Broni Kuciak.

• 50. min.

Bardzo dobre dośrodkowanie Novikovasa. Bezjak wygrał walkę o pozycję z obrońcą, ale nie trafił w bramkę.

Czas na drugą połowę!

• Jagiellonia oddała w pierwszej połowie 17 - słownie: SIEDEMNAŚCIE - strzałów w pierwszej połowie. Szacunek.

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej, bardzo dobrej połowy w Białymstoku!

• 45. min. + 1

Mocny strzał po ziemi Guilherme, piłka leciała do bramki, ale w ostatniej chwili wybił ją Stolarski.

• 45. min.

Sędzia dorzucił do pierwszej połowy dwie minuty.

• 42. min.

Słoweniec świetnie wykorzystał błędy Gersona i mocnym strzałem z powietrza pokonał Dusana Kuciaka!

• GOOOOOOL

42. min.

Roman Bezjak! Pierwszy gol w Lotto Ekstraklasie i Jagiellonia jest wirtualnym liderem! Wyprzedza Legię Warszawa o jeden punkt.

• 40. min.

Frankowski zdecydował się na strzał z trudnej i nieprzygotowanej pozycji. Piłka wysoko nad bramką.

• 37. min.

Bardzo dobre dośrodkowanie Stolarskiego w pole karne. Marco Paixao był blisko, ale nie trafił w piłkę.

• 30. min.

Sędziowie nie byli pewni, długo się zastanawiali, ale nie ma rzutu karnego! Gramy dalej.

• PILNE

30. min.

Niesamowite! Jeszcze jedna wideoweryfikacja. Będzie rzut karny dla Jagiellonii?

• GOOOOOOL

29. min.

Jest gol dla Jagiellonii! Sędzia liniowy zauważył spalonego, ale wideoweryfikacja zmieniła jego decyzję. Piotr Wlazło doprowadza do wyrównania. To się nazywa odpowiedź.

• PILNE

29. min.

Słupek, poprzeczka, piłka w siatce i... czekamy na decyzję VAR.

• 28. min.

To pierwszy gol stracony przez zespół Ireneusza Mamrota w 2018 roku.

• GOOOOOOL

26. min.

Niespodzianka w Białymstoku! Jagiellonia atakowała, a gola strzeliła Lechia. Perfekcyjne dośrodkowanie Krasicia z prawego skrzydła i skuteczna główka Marco Paixao.

• 22. min.

Wielkich emocji w Białymstoku nie ma. Jagiellonia próbuje złamać defensywę Lechii. Gospodarze w ataku.

• 18. min.

I jeszcze jedna skuteczna interwencja bramkarza Lechii. Strzelał Bezjak.

• PILNE

17. min.

Jagiellonia blisko gola! Ładna akcja na skrzydle Frankowskiego, strzał Bezjaka i dobra interwencja Dusana Kuciaka.

• 15. min.

Przemysław Frankowski szukał prostopadłego podania w pole karne Lechii Gdańsk, ale dobra interwencja Nunesa zastopowała akcję Jagiellonii.

• 10. min.

Novikovas łatwo ograł na skrzydle Stolarskiego. Chwilę później stracił piłkę.

• 5. min.

Drużyna Ireneusza Mamrota dłużej utrzymuje się przy piłce. Lechia czeka na kontrataki.

• 2. min.

Jagiellonia ruszyła do ataku. Błąd Gersona mógł wykorzystać Piotr Wlazło, ale nie trafił w bramkę.

• 1. min.

GRAMY!

• Piłkarze są już na murawie. Hymn Jagiellonii wybrzmiał. Czekamy na pierwszy gwizdek.

• Warunki do gry ekstremalne. W Białymstoku jest -11 stopni Celcjusza, ale wymówek nie ma. Czas na walkę o lidera!

• Jagiellonia walczy o lidera! Jeżeli pokona w piątek Lechię Gdańsk, to wyprzedzi Legię Warszawa. Zapowiada się dobre widowisko. Zapraszamy na relację z Białegostoku.

1
Bramki: Wlazło (28.), Bezjak (42.), Pospisil (54.), Świderski (90.) Kartki: Bezjak - żółta Skład: Pawełek, Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme, Wlazło, Romanczuk, Frankowski, Pospisil (Grzyb 83.), Novikovas (Lazarevic 73.), Bezjak (Świderski 67.)
Bramki: M. Paixao (26.) Kartki: Kuświk, Nunes, Borysiuk - wszyscy żółte Skład: Kuciak, Gerson, Krasić (Kuświk 63.), Borysiuk, M. Paixao, Peszko, Mladenović, F. Paixao (De Oliveira 68.), Nunes, Łukasik (Sławczew 77.), Stolarski