Aplikacja Sport.pl LIVE

Ekstraklasa. Górnik pokonał Bruk-Bet Termalicę [ZAPIS RELACJI]

• poniedziałek, 19 lutego 2018
  • 90. min. + 3

Dziękujemy za uwagę i już dziś zapraszamy na jutrzejsze i środowe mecze Ligi Mistrzów!

Koniec meczu.

• 90. min. + 2

Ostatnia zmiana w Górniku. Hajda w miejsce Angulo. Ligowy debiut.

• 90. min. + 1

Trzy minuty doliczone.

• 85. min.

Dobra interwencja Loski po strzale Kwantalianiego.

• 81. min.

Beznadziejnie zepsuł kontratak Ambrosiewicz. Gospodarze wychodzili w przewadze trzech na bramkarza a mimo to gola nie strzelili.

• 77. min.

Druga zmiana w Górniku, z boiska schodzi Łukasz Wolsztyński, w jego miejsce wszedł Marcin Urynowicz.

• 75. min.

Doskonałe prostopadłe podanie Kurzawy, Kądzior znalazł się w sytuacji sam na sam z Muchą i spokojnie podwyższył na 3:0.

• 74. min.

Damian Kądzior, 3:0!

• 73. min.

Jest też ostatnia zmiana u gości. Janjatović zmienił Gubę.

• 73. min.

Pierwsza zmiana w Górniku, Ambrosiewicz wszedł za Wieteskę.

• 72. min.

Kartka dla Jovanovicia.

• 66. min.

Sprytny strzał Toivio, jednak czujny w bramce był Loska.

• 66. min.

Rzut wolny dla gości. Bardzo dobra okazja, 17 metrów do bramki.

• 64. min.

Termalica niby atakuje, niby bez problemu dochodzi do pola karnego Górnika, ale groźnych strzałów na bramkę Loski brakuje.

• 60. min.

Podwójna zmiana w Termalice. Na boisku Kwantaliani i Szeliga. Zeszli Śpiączka i Gergel.

• 59. min.

I jeszcze jedna kartka. Tym razem dla Mateia za faul na Kądziorze.

• 57. min.

Matuszek przerwał kontratak gości. Kolejna kartka.

• 56. min.

Kartka dla Rafała Grzelaka.

• 53. min.

Świetna akcja Kurzawy, zejście do środka, strzał z dystansu i gospodarze prowadzą już dwoma golami!

• 53. min.

Rafał Kurzawa, 2:0!

• 50. min.
  • 48. min.

W pole karne gości dośrodkowywał Kurzawa, ale w pojedynku główkowym Wieteska faulował Grzelaka.

Początek drugiej połowy.

• 45. min.

Przerwa. Widzimy się za kwadrans.

• 42. min.

Rozochocili się goście. Kolejna niezła akcja, z prawej strony podawał Gergel, dobrze interweniował Loska.

• 41. min.

Ładna akcja Guby lewą stroną, dogranie w pole karne i kolejne pudło Śpiączki.

• 40. min.

Niecelny strzał Śpiączki.

• 36. min.

Ja do ciebie, ty do mnie. Tak to wygląda od jakiegoś czasu. Szkoda tylko, że piłkarze Górnika podają do rywali i odwrotnie.

• 32. min.

Hiszpan wpadł w pole karne Bruk-Betu, podniósł głowę, dojrzał Wolsztyńskiemu, któremu wyłożył piłkę praktycznie do pustej bramki. 1:0 dla Górnika!

• 31. min.

Angulo do Wolsztyńskiego i Górnik Zabrze prowadzi! Jan Mucha bez szans.

• 26. min.

No, wreszcie nas piłkarze lekko rozbudzili. Sporo było w tym przypadku, ale ostatecznie nieźle uderzał Wolsztyński i jeszcze lepiej bronił Mucha.

• 23. min.

Niedokładna próba prostopadłego podania do Śpiączki.

• 19. min.

Indywidualnie przedzierał się Angulo, jednak został powstrzymany przez obronę Termaliki.

• 13. min.

Rzut wolny dla Bruk-Betu. Dośrodkowanie w pole karne Górnika, ale znów bez strzału. Na razie emocje jak na grzybach.

• 10. min.

Mocno i niecelnie strzelał Wolsztyński.

• 8. min.

Pierwszy strzał gości. Uderzał Guba, ale Loska nie został zmuszony do interwencji.

• 6. min.

Seria dośrodkowań w pole karne Bruk-Betu, jednak bez strzałów na bramkę Muchy.

• 2. min.

Wolsztyński uderzył w mur, poprawka Kurzawy w postaci dośrodkowania była niedokładna.

• 1. min.

Ręką zagrał Matei. Rzut wolny dla Górnika tuż przed polem karnym gości.

• 1. min.

Gramy!

• Słyszymy charakterystyczny dzwon, znak tego, że czas grać. Obie drużyny już na murawie. Za chwilę zaczynamy.

• Bruk-Bet Termalica zajmuje przedostatnie miejsce w lidze. Drużyna Macieja Bartoszka ma 21 punktów i traci jeden punkt do zajmującej pierwszą bezpieczną pozycję Sandecji Nowy Sącz.

• Przed meczem Górnik zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Zespół Marcina Brosza zgromadził na razie 36 punktów i traci cztery punkty do Lecha, sześć do Jagiellonii i osiem do prowadzącej Legii.

• Skład Bruk-Betu Termaliki: Mucha - Matei, Toivio, Putiwcew, Grzelak - Jovanović, Kupczak - Gergel, Stefanik, Guba - Śpiączka.

• Skład Górnika: Loska - Wolniewicz, Bochniewicz, Suarez, Koj - Kądzior, Wieteska, Matuszek, Kurzawa - Angulo, Ł. Wolsztyński.

• Dzień dobry państwu! Zapraszamy na relację na żywo z ostatniego meczu 23. kolejki LOTTO Ekstraklasy. W Zabrzu Górnik podejmie Bruk-Bet Termalicę Nieciecza. Początek spotkania o godz. 18.