Legia Warszawa przegrała pierwszy mecz Florida Cup. Sport.pl - To jest Twój LIVE

3 : 2
Terminarz

• sobota, 13 stycznia 2018

Koniec meczu! Legia Warszawa przegrywa Barceloną SC. Gole dla mistrzów Polski strzelali Jarosław Niezgoda i William Remy

Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy.

• GOOOOOOL

89. min.

Co za strzał Williama Remy'ego! Nowy obrońca Legii uderzył z dystansu i zdobył drugą bramkę dla Legii.

• 85. min.

Ekwadorczycy łatwo przedostali się w pole karne Legii, ale piłka minęła bramkę Radosława Majeckiego.

• 80. min.

Prostopadłe podanie w pole karne, strzał Sadiku i kolejna dobra interwencja Mendozy.

• 71. min.

Gra w drugiej połowie nie jest tak płynna jak w pierwszej. Legia atakuje, a Barcelona SC pilnuje wyniku.

• 66. min.

Groźny strzał Sadiku i skuteczna interwencja Mendozy. Bramkarz ekwadorskiego klubu w formie.

• 62. min.
  • PILNE

60. min.

Problemy zdrowotne Eduardo. Nowy napastnik Legii musi opuścić boisko. Nie jest w stanie kontynuować gry. Kontuzja. Wygląda poważnie.

• 50. min.

Dobry początek drugiej połowy w wykonaniu Legii Warszawa. Gra mistrzów Polski wygląda zdecydowanie lepiej niż w pierwszej połowie.

Tak wygląda skład mistrzów Polski na drugą połowę: Majecki - Jędrzejczyk, Astiz, Remy, Turzyniecki - Vesović, Antolić, Moulin, Hamalainen - Sadiku, Eduardo

Czas na drugą połowę!

• W drugiej połowie na murawie zobaczymy nowych piłkarzy Legii. Będą zmiany w zespole Jozaka.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Legia gra bardzo słabo i zasłużenie przegrywa z czwartym zespołem poprzedniego sezonu w Ekwadorze.

• 41. min.

Zmiana w drużynie Jozaka. Artur Jędrzejczyk za Adama Hlouska. Uraz Czecha.

• PILNE

38. min.

Michał Kucharczyk zmarnował świetną szansę na drugiego gola dla Legii. Trafił prosto w bramkarza.

• 36. min.

Kolejna akcja pod bramką Malarza. Legia Warszawa ma problem z wymienieniem kilku podań na połowie rywali.

• 30. min.

Problemów Legii ciąg dalszy. Mistrzowie Polski całkowicie oddali inicjatywę Ekwadorczykom.

• GOOOOOOL

27. min.

Kolejny gol dla drużyny z Ekwadoru. Mistrz Polski nie istnieje w tym meczu. Piękne uderzenie Esterilli sprzed pola karnego.

• GOOOOOOL

20. min.

Fatalna postawa mistrzów Polski w defensywie. Dośrodkowanie z prawego skrzydła, strzał i piłka po rękach Arkadiusza Malarza wtoczyła się do bramki. Legia już przegrywa.

• GOOOOOOL

18. min.

Potężny strzał Marcosa Caicedo i mamy remis. Barcelona SC wyrównuje! Arkadiusz Malarz nie miał szans na skuteczną interwencję.

• 15. min.

Zespół Guillermo Almady dłużej utrzymuje się przy piłce. Legia skupia się na defensywie i czeka na kontrataki.

• 12. min.

Efektowna odpowiedź czwartego zespołu ligi ekwadorskiej w poprzednim sezonie. Strzał z powietrza, ale piłka minęła bramkę Arkadiusza Malarza.

• GOOOOOOL

7. min.

Co za początek Legii Warszawa! Szymański zagrał piłkę do Niezgody, a 22-letni napastnik pokonał Mendozę. Mistrzowie Polski prowadzą.

• 3. min.

Pierwsza ofensywna akcja Legii. Pasquato zagrał do Niezgody, ale napastnik Legii został zablokowany przez graczy ekwadorskiej Barcelony.

• GRAMY!

• Piłkarze są już na murawie. Odegrany został amerykański hymn i za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

• W pierwszym składzie Legii nie ma żadnego piłkarza, który dołączył do zespołu Romeo Jozaka w styczniu.

• Legia Warszawa zaczyna walkę na Florydzie w prestiżowym turnieju Florida Cup. Pierwszym rywalem mistrzów Polski będzie Barcelona SC, czwarty zespół poprzedniego sezonu ligi ekwadorskiej. Zapraszamy na naszą relację!

2
Bramki: M.Caicedo (18.), Nahuelpan (22.), Esterilla (27.) Skład: Mendoza (79. Cevallos) - Pineida, Aimar, L.Caicedo, B.Caicedo - Marques (77. Minda), Oyola (74. Ayala), Esterilla, M.Caicedo (60. Castillo) - Diaz (74. Vera), Nahuelpan (74. Dinenno)
Bramki: Niezgoda (7.), Remy (90.) Skład: Malarz (46. Majecki) - Broź (46. Turzyniecki), Pazdan (46. Remy), Dąbrowski (46. Astiz), Hlousek (41. Jędrzejczyk) - Mączyński (46. Antolić), Kopczyński (46. Moulin) - Szymański (27. Hamalainen), Pasquato (46. Vesović), Kucharczyk (46. Eduardo (62. Żyro)) - Niezgoda (46. Sadiku)