Ekstraklasa. Legia w ostatniej chwili uratowała punkt w meczu z Sandecją [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 02 grudnia 2017
  • 90. min. + 3

Koniec meczu.

Słupek ratuje Sandecję po strzale Dąbrowskiego!

• 90. min. + 2

Jarosław Niezgoda, 2:2! Pasquato dośrodkował w pole karne, a Niezgoda głową zdobywa bramkę!

• 90. min. + 1

Trzy minuty doliczone.

• 86. min.

Mocny strzał Moulina, dobra interwencja Gliwy.

• 85. min.

Zmiana w Legii. Armando Sadiku w miejsce Krzysztofa Mączyńskiego.

• 84. min.
  • 81. min.

2:1 dla Sandecji! Dośrodkowanie w pole karne i Piter Bućko daje prowadzenie gospodarzom!

• 74. min.

Druga żółta, w konsekwencji czerwona kartka dla Guilherme! Brazylijczyk faulował Małkowskiego i słusznie wyleciał z boiska.

• 74. min.

Ostatnia zmiana w Sandecji. Adrian Danek za Lukasa Kubana.

• 71. min.

Kartka dla Kubana.

• 69. min.

I kolejna zmiana. Bartłomiej Dudzic za Wojciecha Trochima.

• 65. min.

Grzegorz Baran w miejsce Filipa Piszczka.

• 60. min.

1:1! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Moulina, a gola głową strzela Maciej Dąbrowski!

• 58. min.

Niezłe dośrodkowanie Hlouska, ale pojedynek główkowy w polu karnym przegrał Hamalainen.

• 55. min.

Jesteśmy 10 minut po przerwie, a po Legii wciąż nie widać złości spowodowanej wynikiem.

• 50. min.

Kartka dla Guilherme.

Początek drugiej połowy. Pasquato w miejsce Kucharczyka.

• 45. min.

Przerwa. Na razie 1:0 dla Sandecji po golu Trochima. Na razie Legia bardzo, bardzo słaba.

• 42. min.

Ładny strzał Małkowskiego, minimalnie niecelny.

• 42. min.

Kartka dla Dąbrowskiego za faul na Piszczku.

• 41. min.

Celny strzał Moulina, ale dobrze interweniował Gliwa.

• 40. min.
  • 37. min.

1:0 dla Sandecji! Błąd Astiza, akcję podciągnął Piszczek, w polu karnym Brozia nawinął Trochim, który daje gospodarzom prowadzenie!

• 36. min.
  • 34. min.
  • 31. min.

Blisko gola Sandecja, ale Trochim przestrzelił minimalnie!

• 29. min.

Płaskie wstrzelenie piłki w pole karne Sandecji, jednak tam nie było żadnego legionisty, który mógłby zaskoczyć Gliwę.

• 26. min.

Ładna akcja Legii. Podanie Brozia, ale za wysoko uderzył Guilherme.

• 22. min.

No tak...

• 19. min.

Beznadziejne, za wysokie uderzenie Brzyskiego.

• 18. min.

Faul Moulina, rzut wolny dla gospodarzy.

• 13. min.

Bardzo mocny, ale też bardzo niecelny strzał Mączyńskiego.

• 12. min.

Faul Piszczka na Astizie.

• 9. min.

Ładna akcja mistrzów Polski zakończona niecelnym strzałem Hamalainena.

• 5. min.

Niedokładne podanie Mączyńskiego, strata Legii.

• 2. min.

Ładna akcja Legii. Dośrodkowanie Niezgody z lewej strony, do piłki nie zdążył Kucharczyk.

• 1. min.

Gramy!

• Dla piłkarzy Legii ta zima może być bardzo niespokojna - w zespole mistrza Polski szykuje się rewolucja.

W oczekiwaniu na rewolucję. W Legii Warszawa nadchodzi czas dużych przemian?

Zimą w Legii ma dojść do rewolucji, być może największej od lat. Romeo Jozak dostał od klubu zielone światło na gruntowną przebudowę drużyny. - Jeśli chcemy grać w Lidze Mistrzów, a ja chcę być z Legią w Lidze Mistrzów najszybciej jak się da, musimy się wzmocnić - mówi Chorwat, który w najbliższym oknie transferowym ma dostać na nowych piłkarzy przynajmniej 1,5 mln euro

• W piątek dowiedzieliśmy się, że zimą Dominik Nagy zostanie wypożyczony z Legii. Romeo Jozak zarzuca mu brak motywacji.

Romeo Jozak: Dominikowi Nagy'owi brakuje motywacji. Zostanie wypożyczony

Dominik Nagy na wylocie z Legii. Węgier, którego Romeo Jozak niedawno wyrzucił do rezerw, nie odpracował zaufania szkoleniowca. - Wypożyczenie będzie najlepszym rozwiązaniem - przyznał trener Legii na konferencji prasowej przed meczem z Sandecją Nowy Sącz.

• Gospodarze znajdują się w słabej formie. Po raz ostatni wygrali w 9. kolejce ekstraklasy (1-0 z Bruk-Betem). Od tej pory zremisowali cztery mecze i cztery przegrali. Jednocześnie to zespół, który strzelił najmniej goli w lidze (14).

• Mecz zostanie rozegrany w Niecieczy, gdzie Legia jeszcze nigdy nie zdobyła nawet punktu - przegrała trzy mecze z Bruk-Betem Termaliką.

• Skład Legii: Malarz - Broź, Dąbrowski, Astiz, Hlousek - Kucharczyk, Mączyński, Hamalainen, Moulin, Guilherme - Niezgoda.

• Skład Sandecji: Gliwa - Basta, Kraczunow, Brzyski, Szufryn - Kuban, Trochim, Piter-Bucko, Małkowski, Kasprzak - Piszczek.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z meczu Sandecji Nowy Sącz z Legią Warszawą.