Ekstraklasa. Lech zremisował najnudniejszy mecz sezonu [ZAPIS RELACJI]

Terminarz

• niedziela, 10 września 2017
  • KONIEC MECZU

KONIEC

Koniec! Wreszcie... Lech został liderem Lotto Ekstraklasy, bo ma lepszy bilans bramkowy od Zagłębia Lubin i Górnika Zabrze. Pogoń jest 11.

• 87. min.

To już chyba nie padnie żaden gol. rzzynajmniej się nie zanosi.

• 84. min.

Bielica ma o czym myśleć. Lech totalnie zawodzi. Pogoń gra słabo, ale przynajmniej się stara.

• 80. min.

Lech oddał zaledwie jeden celny strzał, Pogoń cztery.

• 74. min.

Boisko opuścił Piotrowski, w jego miejsce zameldował się Zwoliński

• 72. min.

- Mecz idealny powinien się zakończyć wynikiem 0:0, bo nikt nie popełnił błędu - powiedział kiedyś jeden z piłkarskich ideologów Gianni Brera.

Problem w tym, że w Szczecinie wciąż jest 0:0, chociaż zawodnicy obu drużyn nieustannie się mylą.

• 67. min.

Trudno się nie zgodzić. Zieeeeeew.

• 67. min.
  • 64. min.

Schodzi Formella, wchodzi Delew

• 62. min.

Ryzykowne wyjście z bramki Załuski, ale Pogoń ostatecznie się obroniła!

• 60. min.

Pogoń zaczyna delikatnie przeważać, ale brakuje konkretów. Współczujemy kibicom w Szczecinie. Co za nudy.

• 56. min.

Mijają kolejne minuty, ale obraz gry się nie zmienia. Piłka rzadko kiedy opuszcza środkową strefę boiska.

• 53. min.

Nunes dośrodkował do Gyurcso, ale Duńczyk został uprzedzony przez obrońcę.

• 50. min.

Napastnicy naciskali Załuskę, a ten spanikował i wybił piłkę na aut. Kolejny raz...

• 48. min.

Rapa dośrodkował piłkę w pole karne, ale dobrze ustawieni obrońcy wybili piłkę poza szesnastkę

Gramy!

• PRZERWA

Obie drużyny miały po jednej groźnej sytuacji, ale zarówno Putnocky jak i Załuska - wyszli z nich obronną ręką. Ogółem nudny mecz. Ciężko się go ogląda.

• 45. min.

Chaos, chaos, chaos - tak można podsumować to co się działo w ciągu ostatnich minut. A może i nawet wszystkie dotychczasowe...

• 41. min.

Wrzutka w pole karne! Trałka strzelał głową, ale piłka minęła bramkę o jakieś kilkadziesiąt centymetrów.

• 37. min.

Piłka rzadko kiedy opuszcza środkową strefę boiska. Słowem, nuda.

• 35. min.

Rapa był wyraźnie spóźniony przy interwencji, dlatego zobaczył żółtą kartkę

• 32. min.

Szansa Pogoni! Ale kapitalną interwencją popisał się Putnocky. Znacznie gorzej zachował się Trałka, który sprowokował całą sytuację.

• 28. min.

Nielsen wrzuca w pole karne, ale Załuska złapał piłkę.

• 25. min.

Schodzi Kostewycz, wchodzi Vernon De Marco, który jest debiutantem. Argentyńczyk to lewonożny zawodnik mogący grać na każdej pozycji w formacji defensywnej.

• 22. min.

Kostewycz chyba nie będzie w stanie kontynuować gry.

• 18. min.

Lech gra bardzo niedokładnie, ale powoli się rozkręca. Pogoń już ''spuchła", chociaż minęło zaledwie kilkanaście minut.

• 17. min.

Gytkjaer zagrał na wolne pole, problem w tym, że nikt nie wyczuł jego intencji. Kolejna strata Duńczyka.

• 14. min.

Situm rozkłada bezradnie ręce. Jest wściekły, bo nie otrzymuje prawie żadnych celnych podań.

• 11. min.

Formella zakiwał się na śmierć. Znaczy żyje, ale piłkę stracił.

• 10. min.

Nudy, nudy, nudy. Nie byliśmy świadkami jeszcze ani jednego celnego strzału.

• 8. min.

Przewaga Pogoni! Lech praktycznie nie opuszcza własnej polowy.

• 6. min.

Pogoń stosuje wysoki pressing, z którym nie radzą sobie poznaniacy.

• 3. min.

Kostewycz upadł podczas próby przyjęcia piłki. Wygląda na to, że będzie musiał opuścić murawę. Wyraźnie utyka.

• 1. min.

Zaczyna Pogoń!

• Skład Lecha: Putnocky - Kostewycz, L. Nielsen, Dilaver, Gumny - Situm, Tetteh, Radut, Trałka, Barkroth - Gytkjaer.

• Skład Pogoni: Załuska - Nunes, Dvali, Rapa, Niepsuj - Gyurcso, Drygas, Kort, Piotrowski, Formella - Frączczak.

• Za to Pogoń jest obecnie 13. - ma 7 pkt w 7 meczach.

• Lech jest trzeci w tabeli, ale nawet remis sprawi, że odzyska pozycję lidera. Obecnie traci punkt do prowadzącego Górnika Zabrze oraz drugiego Zagłębia Lubin, ale będzie miał najlepszy bilans bramkowy.

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację na żywo z meczu Pogoń Szczecin - Lech Poznań.