Ekstraklasa. Lech wygrywa z Arką grając w osłabieniu. Gol reprezentanta Polski [Zapis relacji LIVE]

• niedziela, 27 sierpnia 2017

Dziękujemy za tą relację. Zapraszamy na kolejną z meczu Legia -Zagłębie (18:00)

• KONIEC MECZU

90. min.

Lech - Arka 3:0, koniec meczu. Poznaniacy paradoksalnie byli skuteczniejsi grając w 10. Strzelec jednego z goli Maciej Makuszewski na kadrę przyjedzie w dobrym humorze.

• 85. min.

Arka dąży do trafienia honorowego. Znów próba z dystansu. Nalepa jednak w środek bramki.

• 83. min.

Chorwat zdobył bramkę głową wykorzystując dobre dogranie z rzutu rożnego.

• GOOOOOOL

83. min.

Mario Situm i 3:0

• 77. min.

Nalepa lewą nogą z 25 metrów. Piłka poleciała nad poprzeczką.

• 74. min.

Makuszewski dostał piłkę przed pole karne. Miał trochę czasu, ale uderzył od razu. Trafił tuż przy słupku!

• GOOOOOOL

74. min.

Rehabilitacja Makuszewskiego i gol dla Lecha !!!

• 68. min.

Makuszewski w sytuacji dwóch na dwóch w polu karnym Arki. Poszedł sam, a mógł podać. Obrońcy odebrali mu piłkę.

• 65. min.

Piesio z dystansu, ale minimalnie nad poprzeczką.

• 63. min.

Okazało się, że Kun mógł i chciał kontynuować grę. Ból stopy szybko minął, ale sztab Arki zasugerował się znakami Stainborsa.

• 62. min.

Warcholak oddał strzał sytuacyjny. W środek bramki Putnocky'ego, ale ładna kombinacyjna akcja gości.

• 61. min.

Lech ambitnie, atakuje w 10, wywalczył rzut rożny. Po dośrodkowaniu gospodarze oddali nawet celny strzał na bramkę.

• 58. min.

Kun nie da rady kontynuować gry. Co ciekawe, arbiter najpierw pokazał Gajosowi kartkę żółta, ale po informacji od asystenta, zmienił na czerwoną.

• PILNE

57. min.

Gajos z czerwoną kartką! Ostre wejście w nogę Kuna

• 52. min.

Situm też spróbował z dystansu i trafił w poprzeczkę!!!

• 50. min.

Kostevycz strzelił z dystansu, Mocno i celnie. Steinbors wybija na róg.

• 48. min.

Arka gra agresywniej i wyżej. Lech ma problem by dostać się na 40. metr. Znów podanie do bramkarza.

Zaczynamy 2. połowę. Dwie drużyny bez zmian.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy meczu. 1:0. Chyba sprawiedliwy wynik w kontekście statystyk i przebiegu gry.

• 33. min.

Matus Putnocky minął się z piłką w polu bramkowym, ale Arka nie wykorzystała okazji. Błąd słowackiego bramkarza.

• 33. min.

Okres bardzo spokojnej, żeby nie powiedzieć nudnej gry. Sytuacji podbramkowych brak.

• 27. min.

Arka próbuje odpowiedzieć, ale Mateusz Szwoch kompletnie zepsuł dośrodkowanie z rzutu wolnego.

• 19. min.

Piłkę z rzutu rożnego dośrodkował Radosław Majewski, a Gajos idealnie wyskoczył w powietrze i pokonał Pavelsa Steinborsa.

• 19. min.

GOOOOOOOOL Maciej Gajos wyprowadza Lecha Poznań na prowadzenie!

• 14. min.

Lech Poznań ma coraz większą przewagę.

• 11. min.

Lech już przejął inicjatywę. Aktywny na prawej stronie jest Robert Gumny, ale konkretów brak.

• 6. min.

Odważny początek w wykonaniu gości z Gdyni. Gra toczy się na połowie poznańskiego Lecha.

• 3. min.

Pierwsza ofensywna akcja Lecha. Lewym skrzydłem ruszył Mario Situm, ale kompletnie zepsuł dośrodkowanie w pole karne.

• 1. min.

GRAMY!

• Arka również będzie chciała pokazać się z dobrej strony. Drużyna Leszka Ojrzyńskiego przegrała w poprzedniej kolejce z Pogonią Szczecin 0:3. Dziś zrobi wszystko, żeby zmazać plamę.

• Lech Poznań kontra Arka Gdynia. Czas na niedzielę z ekstraklasą! Zespół Nenada Bjelicy ma szansę na rewanż za przegrany finał Pucharu Polski, ale przede wszystkim "Kolejorz" może zrównać się z liderującym Zagłębiem Lubin.