Wielkie emocje w Ekstraklasie. Cztery zespoły nadal z szansami na mistrzostwo [ZAPIS MULTIRELACJI]

• niedziela, 28 maja 2017
  • Za tydzień ostatnia kolejka Ekstraklasy. O mistrzostwo kraju powalczą aż cztery drużyny!

Dziękujemy za śledzenie dzisiejszej relacji i zapraszamy na 37. kolejkę Lotto Ekstraklasy. Emocji nie zabraknie!

• 95. min.

Wszystkie mecze Ekstraklasy zostały zakończone!

4. LGD 41pkt

• 85. min.

Nie da się ukryć. Kto pamięta samobójczego gola Mariusza Jopa?

• 75. min.

Coraz więcej dzieje się na boiskach Ekstraklasy. Przed nami ostatnie 15 minut tej kolejki.

• 73. min.

KELEMEN BRONI RZUT KARNY STRZELANY PRZEZ KUPCZAKA!!!!

Fatalne wykonanie jedenastki.

Trzeba jednak zauważyć, że Misak wymusił ten rzut karny. Faulu tam nie było.

• 65. min.

Za nami 20 minut drugiej połowy. Nie mieliśmy do tej pory żadnego gola, dlatego sytuacja w tabeli wygląda tak samo, jak w czasie przerwy.

W wirtualnej tabeli wygląda to następująco:

• 59. min.

W drugiej połowie niewiele się dzieje, dlatego patrzymy po ławach rezerwowych. Do wejścia szykuje się Semir Stilić. Bośniak to były piłkarz Lecha

• 50. min.

Wędrujemy do Poznania.

Swietna akcja Wisły. Bartkowski poszedł prawym skrzydłem, Ondrasek przedłużył do Boguskiego, a ten z woleja strzela w stronę bramki. Putnocky broni.

Rafał Boguski gra świetny mecz. Warto zaznaczyć, że piłkarz prawdopodobnie opuści Wisłę Kraków. Bardzo możliwe, że Boguski trafi pod skrzydła Macieja Skorzy w Pogoni Szczecin.

Rozpoczynamy drugą połowę na czterech stadionach Ekstraklasy.

• W przerwie multiligi mamy dla Was komentarz od EkstraStats.pl, które skupiło się na meczu w Poznaniu

W Poznaniu oglądamy wyrównany mecz i choć faworyt na razie prowadzi,

to w drugiej połowie może być jeszcze emocjonująco. Bardzo nerwowo

grają obrońcy i bramkarz Lecha, co Wisła wykorzystuje posyłając długie

podania w kierunku Zdenka Ondraska lub schodzących skrzydłowych. To

dobry plan dla gości także na drugą połowę, bo ciężko oczekiwać w

wyjazdowym meczu bez Pawła Brożka jakiejś dłuższej gry pozycyjnej.

Dużo miejsca jest w środku pola - Wisła nie angażuje wielu graczy w

ataki, a Lech z kolei zostawia swoich ofensywnych zawodników wysoko,

tak by po zebranej długiej piłce od razu wyjść z kontrą.

• 45. min.

Początek drugiej połowy już za kilka minut. Jesteście gotowi na kolejne wielkie emocje? Startujemy już za chwilę.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy na wszystkich boiskach Lotto Ekstraklasy.

Bruk-Bet - Jagiellonia Białystok 0-2

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2-0

• 43. min.

W tym momencie liderem Ekstraklasy jest Legia Warszawa. Wojskowi nadal mają wszystko w swoich rękach.

• 39. min.

W Poznaniu prowadzi Lech Poznań jednak to Wisła Kraków prezentuje się lepiej. Krakowianie źle weszli w mecz, ale w ostatnich minutach stworzyli kilka dobrych okazji.

Po chwili Jevticiowi włączył się Neymar, ale nie było większego zagrożenia.

• 34. min.

Bardzo ważna bramka!!! Legia Warszawa wychodzi na prowadzenie. Ofoe posłał fenomenalne podanie między obrońców Korony, a Nagy wykorzystał sytuację. Legia wraca na pierwsze miejsce w tabeli.

• 30. min.

Przypomnijmy o jednej ważnej rzeczy.

• 30. min.

Narzekaliśmy na brak bramek w pierwszym kwadransie?! Narzekaliśmy.

To czas miedzy 15. a 30. minutą był prawdziwym trzęsieniem ziemi! Co piłkarze zaoferują nam w ostatnich piętnastu minutach pierwszej połowy? Czekamy z niecierpliwością.

• 27. min.

GOOOOOOOOOOLLL BOGUSKI 2-1 Wisła zmniejsza straty. Fatalny błąd Putnockiego i Kostewycza, którzy zderzyli się przed polem karnym. Najwięcej spokoju zachował Boguski, który wpakował piłkę do pustej bramki.

• 24. min.

Ależ okazje miała Legia Warszawa. Legioniści wychodzili dwóch na jednego, ale Radović kompletnie zmarnował sytuację. Fatalne podanie. Po chwili znowu fenomenalna interwencja Borjana, który fruwa coraz wyżej!

• 11. min.

Co tam się dzieje w tych Kielcach! Korona najpierw była bardzo bliska strzelenia bramki ( blisko był Palanca), a po chwili piłka nawet wpadła do bramki Legii, ale sędzia uznał, że Kwiecień faulował piłkarza Legii!

• 8. min.

GOOOOOOOOOOOOLLLL MAJEWSKI!

Indywidualna akcja Majewskiego, który miał dużo miejsca 25 metrów od bramki Wisły i kropnął przy samym słupku. Załuska bez szans

• Praktycznie w całej Polsce piękna pogoda. Tak piękne niebo możemy oglądac nie tylko w Kielcach.

• Godzina 18 wybiła, możemy zaczynać dzisiejszą szaloną relację z ekstraklasowych boisk.

• Jagiellonia, która gra dziś w Niecieczy również ma szanse na mistrzostwo Polski. Dzisiejszy skład prezentuje się tak:

• Rywal Lecha, czyli Wisła Kraków wysyła do boju taką jedenastkę:

• Jesli mowa o Lechu Poznań, to skład Lecha wygląda tak:

• W Poznaniu mogliśmy za to posłuchać hymnu Ligi Mistrzów.

• W Kielcach odbyło się uroczyste pożegnanie Macieja Bartoszka. Trener Korony wykonał kawał dobrej pracy, ale wkrótce pożegna się ze swoją drużyną.

Skład Korony:

• W walce o mistrzostwo Polski karty rozdaje Legia Warszawa. Tak wygląda skład Wojskowych.

• Już o godzinie 18 początek czterech meczów w grupie mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy.

Dzisiaj możemy poznać nowego mistrza Polski! Żeby tak się stało Legia musi wygrać swoje spotkanie z Koroną, a najgroźniejsi rywale muszą przegrać swoje mecze