Jagiellonia wygrywa z Wisłą [ZAPIS RELACJI]

Terminarz

• sobota, 13 maja 2017
  • Koniec! Jagiellonia pokonuje Wisłę Kraków 2:0 i umacnia się na prowadzeniu w tabeli

• 92. min.

GOOOOOOOOL! 2:0 Khomchenovski wykorzystał dobrą okazję, strzelił, a piłka odbita od słupka wpadła do bramki!

Aż 4 minuty doliczone

• 86. min.

Jagiellonia gra już na czas. Niby atakuje, ale chyba sama nie wierzy, że coś z tego wyniknie

• 81. min.

Kolejne nieudane zagranie Małeckiego. Kelemen ponownie łapie piłkę

• 74. min.

Ładna akcja Wisły, Małecki dostał piłkę na lewe skrzydło, lecz zamiast dośrodkować, oddał strzał. Kelemen od bramki

• 69. min.

Dobry strzał Wassiljewa sprzed pola karnego, ale Załuska broni

• 66. min.

Zmiana w Jagielloni. Frankowski za Novikovasa

• 65. min.

Dobre dośrodkowanie Wassiljewa, ale Sheridan minimalnie spóźniony. Mogło być już 2:0

• 62. min.

Wisła co chwila dośrodkowuje w pole karne Jagielloni, jednak obrońcy wykopują piłkę

• 59. min.

Jakub Bartosz zmienia Semira Stilicia

• 57. min.

Bardzo nieudany strzał Novikovasa. Piłka wysoko ponad bramką

• 56. min.

Mocne dośrodkowanie w pole karne Wisły, ale Załuska uprzedził napastników Jagi

• 55. min.

Brożek wyszedł na czystą pozycję, ale był na minimalnym spalonym

• 53. min.

Żółta kartka dla Stilicia

• 50. min.

Stilić odzyskał na chwilę piłkę, ale faulował. Vassiljew dośrodkował w pole karne, ale piłka w rękach Załuski

• 45. min.

Jagiellonia utrzymuje się przy piłce, ale póki co nic z tego nie wynika

• 45. min.

Rozpoczynamy drugą połowę!

• 40. min.

Prostopadła piłka do Pawła Brożka! Piłkarz Wisły jest jednak do końca pilnowany i musiał wycofać futbolówkę

• 37. min.

WOOOOOOOOOOWWW ale akcja Jagiellonii! Gordon do Sheridana, a ten z woleja strzela nad bramką.

• 34. min.

Małecki napędzał atak zespołu z Krakowa, ale długo czekał na podjęcie decyzji. Skrzydłowy i tak z tego wybrnął

• 28. min.

Jacek Góralski ukarany żółtą kartką. Nie zagra w kolejnym meczu

• 28. min.

GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL 1-0 Sheridan Ależ akcja Cernycha! Jak on ograł Tomasza Cywkę. Piękne zagranie piętką daje mu przewagę, a po chwili Sheridan pakuje piłkę do bramki. Trzeba jednak zauważyć, że jego strzał był mocno nieczysty.

• 26. min.

W odpowiedzi akcja Małeckiego, który powalczył na lewym skrzydle, dośrodkował na długi słupek, ale Llonch nie zdażył

• 23. min.

Cywka puścił sobie piłkę obok Tomasika, ale ten powstrzymuje obrońce Wisły. Cywka się podnosi, a Tomasik potrzebuje pomocy. Dłuższa przerwa w grze za nami.

• 19. min.

Wisła znowu wywiera presję na Jadze, Brożek ponownie był bliski odebrania piłki bramkarzowi.

• 16. min.

Jagiellonia miała kolejny rzut rożny, ale wydaje się, że Runje przeszkodził Sheridanowi. Nie było zagrożenia dla bramki Załuski.

• 13. min.

Ależ okazja Jagiellonii! Sheridan nie trafia wpiłkę kilka metrów od bramki. Fatalny kiks

• 13. min.

Sheridan znowu miał okazje, ale tym razem pewnie obrońcy Wisły

• 10. min.

Bardzo głębokie dośrodkowanie Stillicia z rzutu rożnego, ale nie było tak nikogo, kto mógłby skierowac piłkę do bramki

• 7. min.

Piłka trzyma się prawej strony Jagiellonii. Co chwile jedna lub druga drużyna wyrzuca auty.

• 5. min.

Wisła Kraków ma zdecydowaną przewagę. Ładnie pociągnął Mączyński, ale jego podanie było bardzo niecelne, choć była to najłtawiejsza rzecz w tej akcji.

• Tak prezentuje się dzisiaj stadion Jagiellonii.

• Początek spotkania już za 5 minut. Na stadionie sporo kibiców

• Drużyna Białej Gwiazdy, która dziś jest prowadzona przez Radosława Sobolewskiego:

• O 15.30 początek pierwszego sobotniego meczu w polskiej Ekstraklasie. Jagiellonia Białystok rywalizuje z Wisłą Kraków. Gracze Michała Probierza muszą myśleć o zwycięstwie, jeśli nadal chcą rozdawać karty w walce o mistrzostwo

0
Bramki: Sheridan (27.), Chomczenowskyj (90.) Skład: Kelemen - Gordon, Runje, Tomelin, Tomasik - Romańczuk, Góralski - Novikovas (Frankowski 65.), Vassiljev, Cernych (Chomczenowskyj 87.) - Sheridan
Skład: Załuska - Cywka, Gonzalez, Uryga, Spicić - Mączyński, Llonch (Valencia 76.), Brlek - Stilić (Bartosz 59.), Brożek (Ondrasek 63.), Małecki