Ekstraklasa. Śląsk pokonał Wisłę. Pierwsze zwycięstwo od listopada! [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 18 lutego 2017
  • Słabe było to spotkanie. Dobrze, że chociaż Joan Roman zlitował się nad nami i strzelił gola... Zapraszamy już o 20.30 na relację z meczu Piast - Lech!

• 90. min. + 3

Koniec meczu! Pierwsze zwycięstwo Śląska w lidze od 6 listopada!

Rzut rożny dla Śląska. Tu już się nic nie zmieni.

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• 86. min.

Trener Wisły na boisko wpuścił Ondraska, chce gonić wynik, ale jak na razie krakowianie nie tworzą okazji. Nic nie wskazuje na to, by mieli doprowadzić tu do wyrównania.

• 83. min.

Roman! Blisko było drugiego gola dla Śląska, ale tym razem Hiszpan przegrał pojedynek z Załuską.

• 81. min.

Ostatnia zmiana w Wiśle Kraków. Zdenek Ondrasek w miejsce Pawła Brożka.

• 80. min.

Alvarinho za Bilińskiego.

• 76. min.

Ładna akcja Śląska, dośrodkowanie z lewej strony Madeja, piłkę w polu karnym przedłużył Biliński, a z prawej strony niekryty Roman bez problemu pokonuje Załuskę i daje Śląskowi prowadzenie!

• 76. min.

Gooool dla Śląska! Joan Roman!

• 74. min.

Z prawej strony dogrywał Cywka, ale Videmonta ubiegli stoperzy Śląska.

• 73. min.

Semir Stilić za Rafała Boguskiego.

• 70. min.

Niecelne uderzenie Bilińskiego.

• 68. min.

Małecki! Jak on tego nie strzelił!? Kapitalna indywidualna akcja skrzydłowego Wisły, ale w decydującym, teoretycznie najprostszym momencie, oddał strzał obok bramki.

• 66. min.

Roman za Rierę - to pierwsza zmiana w Śląsku.

• 65. min.

Kolejne trzy rzuty rożne dla Wisły, ale wszystkie wykonane tragicznie, za krótko.

• 60. min.

Videmont za Brleka. To debiut Francuza w ekstraklasie.

• 58. min.

Dobra indywidualna akcja Małeckiego zakończona strzałem i dobrą interwencją Małeckiego.

• 56. min.

Mamy za to więcej kartek. Już trzecia w tej połowie - druga dla Wisły, a konkretniej dla Arkadiusza Głowackiego.

• 55. min.

Rzut rożny dla Wisły. Złe dośrodkowanie Sadloka. Na razie druga połowa nie wygląda lepiej od pierwszej...

• 52. min.

Szybka odpowiedź Śląska. Kartka dla Picha za faul na Pawle Brożku.

• 50. min.

Pierwsza kartka w tym meczu. Ukarany Patryk Małecki.

• 47. min.

Rzut wolny dla Śląska. Dankowski strzela, Załuska odbija, Dankowski poprawia... nad bramką.

• 47. min.

Dla ścisłości - obie drużyny bez zmian w składach.

Początek drugiej połowy. Oby była ciekawsza niż ta pierwsza...

• 45. min.

Przerwa. 0:0 to najlepszy komentarz do tego, co dzieje się na stadionie we Wrocławiu. Do zobaczenia za kwadrans.

• 45. min.

Rzut wolny dla Wisły w odległości 27 metrów od bramki Śląska. Bezpośredni strzał Sadloka, ale obok bramki. Słabiutko.

• 42. min.

Niewiele ciekawego dzieje się od kilku minut na stadionie we Wrocławiu...

• 37. min.

Szansa dla Śląska! Po dośrodkowaniu Picha głową uderzał Madej, ale pomylił się minimalnie!

• 33. min.

Rzut wolny dla Śląska. Dośrodkowanie Madeja, jednak bez zagrożenia, bo na miejscu był Arkadiusz Głowacki, który skutecznie wybił piłkę za pole karne.

• 28. min.

Ładna, indywidualna akcja Brożka, jednak napastnika Wisły zatrzymał ostatecznie Celeban.

• 25. min.

Kolejna szansa Bilińskiego, jednak napastnik Śląska znów niecelnie uderzał głową.

• 25. min.

Niezły strzał z dystansu Sadloka, ale spokojnie interweniował Pawełek.

• 23. min.

Trzeci w tym meczu rzut rożny dla Wisły, ale po raz kolejny bez zagrożenia. Piłka w rękach Pawełka.

• 21. min.

Dobre dośrodkowanie Riery z prawej strony, ale strzał Bilińskiego głową był niecelny.

• 18. min.

Hiszpan wrócił na boisko. Na szczęście nie stało mu się nic poważnego mimo, że jego zderzenie z Pawełkiem wyglądało bardzo niedobrze.

• 15. min.

Bardzo nieprzyjemne zderzenie Pawełka z Rierą. Hiszpan leży na murawie, udzielana jest mu pomoc medyczna.

• 7. min.

Kółeczko Małeckiego w polu karnym Śląska, jednak zagrożenia nie było, bo skrzydłowy Wisły zagrał niedokładnie.

• 3. min.

Rzut rożny dla Wisły. Dośrodkowanie w pole karne, niepewna interwencja Mariusza Pawełka, który jednak ostatecznie złapał piłkę.

• 1. min.

Gramy!

• Obie drużyny już na murawie, za kilka chwil zaczynamy spotkanie.

• Przed tygodniem Śląsk pechowo (tracąc gola w ostatniej minucie) zremisował 1:1 z Wisłą Płock. Krakowianie zaś pokonali 2:0 Koronę Kielce.

• Jeśli Wisła wygra dzisiaj we Wrocławiu, to przynajmniej do jutra awansuje do czołowej ósemki ligi. Jeśli zaś zwyciężą gospodarze, to awansują na 10. miejsce i do Wisły będą tracili tylko dwa punkty.

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację na żywo z meczu Śląsk Wrocław - Wisła Kraków!