Ekstraklasa. Termalica - Korona 0:1

• sobota, 02 kwietnia 2016
  • 90. min. + 4

Koniec meczu, dzięki zwycięstwu Korona wyprzedza Termalikę w tabeli. Kielczanie po 29 kolejkach mają 34 punkty, a ich sobotni rywale - 33.

• 93. min.

Korona broni się, atakując. Teraz ma rzut rożny i utrzymuje się przy piłce w narożniku boiska.

• 91. min.

Na środku boiska leżał Cabrera, ale Termalica nie przerwała akcji. W końcu pogubiła się i straciła piłkę.

Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

• 85. min.

Ostatnia zmiana w Koronie - Marković wchodzi za Pyłypczuka.

• 81. min.

Cabrera kopnął w głowę Putiwcewa. To najciekawsze wydarzenie ostatnich minut.

• 77. min.

Zmiana w Koronie, Gabovs wchodzi za Diawa.

• 73. min.

0:1 - Sylwestrzak. Dośrodkowanie z rożnego, Rymaniak strącił głową na trzeci metr, a stojący tam Sylwestrzak bez trudu wpakował piłkę do bramki.

• 72. min.

Znów dobra akcja Jovanovicia, a po niej gigantyczne zamieszanie pod bramką Termaliki. W chaosie któryś z obrońców w końcu wybił piłkę na aut. A teraz rzut rożny dla gości. Niezły moment Korony.

• 66. min.

Zmiana w Koronie - Sierpina za Pawłowskiego.

• 64. min.

Zmiana w Termalice - Biskupa zastępuje Smuczyński.

• 62. min.

W polu karnym gospodarzy ładnie zamieszał Jovanović, ale dwukrotnie został zablokowany - rzut rożny. A po dośrodkowaniu z niego bez zagrożenia dla bramki Termaliki.

• 60. min.

Drugi celny strzał spotkania - Jakub Biskup. Lepszy od tego w wykonaniu Pyłypczuka, ale nieznacznie.

• 57. min.

Biskup fauluje Aankoura i zostaje ukarany żółtą kartką.

• 56. min.

Niezła, szybka akcja gospodarzy po stracie Grzelaka, ale kończy się tylko rzutem rożnym.

• 53. min.

Doczekaliśmy się pierwszego celnego strzału w meczu - po uderzeniu Pyłypczuka piłka skacząc po murawie w końcu wpadła w ręce czekającego na nią całe wieki Nowaka.

• 49. min.

Niezła, ostra centra z lewego skrzydła w pole karne gospodarzy, ale Nowak dobrze wyszedł z bramki i wypiąstkował piłkę.

• 47. min.

Strata Korony w środku pola, ale Misak nieudolnie wyprowadzał kontrę i ta szybko została zatrzymana.

Korona rozpoczęła drugą połowę.

Za chwilę początek drugiej połowy. Ze statystyk wynika, że w pierwszej połowie nie zobaczyliśmy ani jednego celnego strzału.

• 45. min.

Koniec pierwszej, nudnej połowy.

• 42. min.

Wreszcie jakaś akcja, ale Kędziora strzela bardzo niecelnie.

• 34. min.

Niewiele się dzieje na boisku.

• 28. min.

Trela spokojnie łapie piłkę po rzucie wolnym.

• 23. min.

"Typowy mecz walki".

• 20. min.

Żółta kartka dla Rafała Grzelczaka.

• 12. min.

Korona strzela gola - a konkretnie Bartłomiej Pawłowski - ale sędzia (słusznie) odgwizdał spalonego.

• 10. min.

Termalica ma optyczną przewagę.

• 4. min.

Pape Diaw uderza nad bramką.

• 1. min.

Zaczęli!

• Czy Termalica awansuje do grupy mistrzowskiej ekstraklasy? Zwycięstwo z Koroną Kielce znacznie przybliży drużynę z Niecieczy do tego celu. Zapraszamy na relację na żywo.