Ekstraklasa. Remis w meczu Zagłębia z Pogonią [ZAPIS RELACJI]

• KONIEC MECZU

90. min. + 3

Koniec spotkania! Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1:1.

• 90. min. + 3

Ależ zamieszanie w polu karnym Portowców! Obrońcy Pogoni cudem wybijają piłkę spod bramki, na murawie pada jeden z piłkarzy gości, ale Zagłębie gra dalej. Piłka wpada w końcu do bramki Kudły, ale sędzia gola nie uznaje bo sekundę wcześniej przerwał grę bo piłkarz Pogoni nadal się nie podnosił. Piłkarze z Zagłębia mają wielkie pretensje do arbitra!

Kapitalna parada Kudły! Czubkami palców obronił strzał Janoszki zza pola karnego.

• 90. min. + 2

Gospodarze szukają szansy na zdobycie zwycięskiej bramki.

• 90. min. + 1

Janoszka uderzał przewrotką! Broni Kudła.

• 89. min.

Rakowski zmienia Starzyńskiego.

• 88. min.

Żółta kartka dla Tosika.

• 86. min.

Ależ okazje zmarnował teraz Przybecki! Dostał piłkę na siódmy metr przed bramką rywali, ale przestrzelił...

• 85. min.

Ależ szansa przed Pogonią po błędzie defensorów Zagłębia. Murawski ruszył z kontrą, ale za daleko wypuścił sobie piłkę...

• 84. min.

Woźniak! Piłkarz Zagłębia doszedł do główki po dośrodkowaniu Starzyńskiego, ale Kudła końcami palców zdołał to obronić.

• 82. min.

Sebastian Murawski potrzebował pomocy medycznej, bo w jednym ze starć próbował atakować piłkę głową, a rywal szedł na nią nogami... Piłkarz Pogoni po chwili wstał z murawy i pewnie za chwilę wróci na boisko.

• 80. min.

Boisko opuszcza Dwaliszwili, a w jego miejsce wchodzi Przybecki.

• 77. min.

Niecelny strzał Janoszki.

• 75. min.

Starzyński ograł Akahosiego i uderzył zza pola karnego. Kudła obronił, ale z dużymi problemami.

• 74. min.

Boisko opuszcza Piątek, a w jego miejsce wchodzi Papadopulos.

• 71. min.

Zamieszanie w polu karnym Zagłębia po dośrodkowaniu Akahoshiego, ale ostatecznie bramkarz gospodarzy nie musiał nawet interweniować.

• 70. min.

Piątek ukarany żółtą kartką.

• 66. min.

Piątek uderzył zza pola karnego, ale Kudła obronił bez problemu.

• 64. min.

Zwoliński zmienia Gyurcso.

• 62. min.

Rzut wolny dla Pogoni, ale Murawski za głęboko wrzucał piłkę i bez problemu wyszedł do niej bramkarz Zagłębia.

• 60. min.

Piękna akcja Zagłębia! Tosik dostał piłkę przed bramkę od Janoszki, ale uderzył w bramkarza Portowców.

• 58. min.

Piłkarze Pogoni teraz utrzymują się przy piłce i próbują szybko odpowiedzieć. Nunes szarżował lewa flanką, ale stracił piłkę.

• 55. min.

Piękna bramka! Piątek dostał piłkę na połowie rywali od Starzyńskiego. Podbiegł z nią kilka metrów i uderzył na bramkę Pogoni. Trafił w samo okienko bramki!

• GOOOOOOL

55. min.

1:1! Piątek!

• 53. min.

Janoszka dobrze odnalazł się w polu karnym rywali i przejął bezpańską piłkę. Uderzył z powietrza, ale minimalnie obok bramki.

• 49. min.

Akahoshi ukarany żółtą kartką.

• 48. min.

Piłkarze Zagłębia próbują przedrzeć się pod bramkę Pogoni prawą flanką boiska, ale napotykają duże przeszkody w postaci kilku zawodników Portówców i tracą piłkę.

W przerwie Tosik zmienił Kubickiego.

Początek drugiej połowy spotkania.

• 45. min.

Przerwa. Pogoń po bramce Rafała Murawskiego prowadzi z Zagłębiem 1:0.

• 44. min.

Piłkę w polu karnym dostał Janoszka, ale uderzał niecelnie.

• 41. min.

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Woźniak doszedł do główki, ale uderzył minimalnie obok słupka.

• 40. min.

Po rzucie rożnym dla Pogoni piłka trafiła pod nogi Czerwińskiego. Szczecinianin ładnie zgasił piłkę klatką piersiowa i uderzył z powietrza, ale jego strzał zablokowali obrońcy rywali.

• 38. min.

Gyurcso ładnie znalazł sobie miejsce pod polem karnym rywali. Uderzył w stronę dalszego słupka, ale niecelnie.

• 35. min.

Teraz strzał Nunesa zza pola karnego. Bardzo mocny, ale niecelny.

• 30. min.

Piątek zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, ale trafił prosto w bramkarza Pogoni.

• 24. min.

To była stuprocentowa szansa gospodarzy! Starzyński idealnie dośrodkował z rzutu rożnego do Arkadiusza Woźniaka, ale strzał napastnika Zagłębia świetnie odbił Dawid Kudła.

• PILNE

20. min.

Kilka bardzo dobrych szans Zagłębia. Piłkarze Stokowca często atakują skrzydłami, a ich dośrodkowania w pole karne są dzisiaj bardzo groźne.

• 15. min.

Aktywny jest Filip Starzyński. Pomocnik Zagłębia świetnie dograł do Łukasza Janoszki, ale obrońcy gości zablokowali jego strzał.

• 10. min.

Pogoń cały czas dominuje na boisku. Po szybko strzelonym golu piłkarze Czesława Michniewicza chcą iść za ciosem!

• GOOOOOOL

7. min.

Fenomenalna akcja Pogoni! Dwaliszwili idealnie dograł na głowę Rafała Murawskiego, a pomocnik Pogoni sprytnym strzałem nie dał szans bramkarzowi Zagłębia.

• 6. min.

Szybki początek meczu w Lubinie!

• 5. min.

W odpowiedzi ładna akcja Zagłębia. Z prawego skrzydła dośrodkowywał Starzyński, a strzał Janoszki spokojnie złapał Kudła.

• PILNE

2. min.

To mógł być fantastyczny początek dla "Portowców". Adam Frączczak uderzał z rzutu wolnego, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki Polacka.

• Zaczęli piłkarze Zagłębia!

• Drużyny są już na murawie, za moment pierwszy gwizdek sędziego Pawła Raczkowskiego.

• Pogoń natomiast zrobi wszystko, że przerwać serię czterech meczów bez zwycięstwa. Zapowiada się sympatyczny mecz!

• Piłkarze Piotra Stokowca w tym momencie tracą do Pogoni pięć punktów i jeżeli chcą mocno gonić czołówkę ligi, to muszą to spotkanie wygrać.

• To może być kluczowy mecz w walce o europejskie puchary. Zagłębie Lubin gra u siebie z Pogonią. Zapraszamy na naszą relację!