Komentarze
Terminarz
Od?wie?
22
90. min. Koniec meczu!

89. min. Marcin Komorowski uderzył daleko od bramki Małkowskiego.

87. min. Legia wciąż bezradna w ataku. Wiele wskazuje na to, że Śląsk Wrocław będzie mistrzem jesieni!

79. min. Na spalonym Korzym.

73. min. Świetna okazja dla Korony. Jeden z piłkarzy Korony wyłożył piłkę Lechowi, ale bratanek Piotra Lecha huknął nad poprzeczką.

70. min. Dośrodkowanie Rybusa z rzutu rożnego, Wawrzyniak wygrał pojedynek główkowy ze Stano, ale jego strzał przeleciał wysoko nad poprzeczką.

65. min. Znakomita akcja Korzyma, który podał do Lenartowskiego. Ten strzelił mocno z pięciu metrów, Kuciak obronił, ale sędzia asystent wskazał pozycję spaloną.

62. min. Była okazja do oddania groźnego strzału! Jovanović źle przyjął piłkę klatką piersiową i oddał bardzo niecelny strzał z woleja.

60. min. Ariel Borysiuk uderza z dystansu. Daleko od bramki Małkowskiego

53. min. Legia próbuje atakować na bramkę rywala. Ale Małkowski wciąż jest bezrobotny

48. min. Nieudane uderzenie pomocnika Legii Janusza Gola. Piłka wylądowała na trybunach stadionu

46. min. Druga połowa rozpoczęta.

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy!

45. min. Jakub Wawrzyniak z rzutu wolnego bardzo wysoko nad bramką

35. min. Tomasz Lisowski bardzo daleko od bramki Kuciaka

27. min. Legia wściekle ruszyła na rywala, ale jak na razie dobrze zorganizowana obrona gospodarzy odpiera ataki legionistów

24. min. Gol dla Korony! Strata Vrdoljaka, Vuković przejął piłkę, świetnie wrzucił na głowę Korzyma a ten pokonuje Kuciaka. Bramkarz Legii na razie nie pobije rekordu Grotyńskiego!

22. min. Ależ było blisko! Korzym uderzył z woleja, piłka nieznacznie minęła bramkę Kuciaka!

14. min. Nikt nie przeciął dośrodkowania Rybusa i piłka nieznacznie minęła bramkę Małkowskiego

12. min. Próba uderzenia z dystansu Jovanovicia. Piłka o kilka metrów minęła bramkę rywala.

7. min. Dobra akcja skrzydłem Wawrzyniaka, ale strzał Rybusa z ostrego kąta dość niecelny.

1. min. Początek meczu!