Włosi ograli Belgów! [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 22 czerwca 2019
  • Polska brutalnie sprowadzona na ziemię. Sroga lekcja futbolu od Hiszpanów

Polska brutalnie sprowadzona na ziemię. Sroga lekcja futbolu od Hiszpanów

Trzy gole stracone w pierwszej połowie, dwa w drugiej. I porażka 0:5 z Hiszpanią, która sprawia, że reprezentacja Polski do lat 21 mimo dwóch wcześniejszych zwycięstw zajęła dopiero trzecie miejsce w grupie. I nie zagra w przyszłym roku na igrzyskach w Tokio

• Koniec

Włosi mogą wyjść z grupy z drugiego miejsca, ale trzeba poczekać do poniedziałku, aż inne grupy zakończą swoje rozgrywki

• KONIEC

Koniec meczu! Włosi wygrali dwa z trzech grupowych meczów, ale wciąż nie są pewni awansu!

• 89. min.

Sędzia początkowo dopatrzył się spalonego, ale po chwili zmienił zdanie. I słusznie.

• GOOOOOOL

88. min.

Chiesa! GOOOOOOL! Chiesa w swoim stylu zdobył piękną bramkę! Zamarkował strzał, a ułamek sekundy później huknął nie do obrony! Piłka przeleciała tuż pod poprzeczką

• 85. min.

Ładna indywidualna akcja Bonazolliego. Włoch minął dwóch rywali, ale jego strzał został zablokowany

• 83. min.

• GOOOOOOL

79. min.

Rezerwowy Belgów Yari Verschaeren popisał się kapitalnym strzałem z dystansu!

• 77. min.

Pellegrini strzelał z ostrego kąta, ale piłka trafiła tylko w boczną siatkę

• 75. min.

Isaac Mbenza zobaczył żółtą kartkę. To już siódma żółta kartka dla Belgów w tym meczu

• 70. min.

Schodzi Locatelli, wchodzi Sandro Tonali, nazywany "nowym Andreą Pirlo"

• 67. min.

Kapitalne dwie interwencje bramkarza Belgów!

• 64. min.

Barella popisał się piękną długą piłką w kierunku Cutrone, który zgrał ją do Locatelliego. Pomocnik Sassuolo jednak zmarnował dobrą okazję

• 60. min.

Godzina gry za nami. Włosi absolutnie dominują. Włoski bramkarz - Meret jest tak bezrobotny, że spokojnie mógłby teraz rozegrać partię szachów i wypić kawkę

• 58. min.
  • 56. min.

Tym samym Włosi są wiceliderem grupy!

• GOOOOOOL

54. min.

GOOOOOOOOOOOOOL! CUTRONE POPISAŁ SIĘ PIĘKNYM STRZAŁEM GŁOWĄ!

• 52. min.

Belgowie nie mają kompletnie pomysłu, jak zaatakować Włochów. Nawet gdy przeprowadzają kontrataki, to atakują zbyt małą liczbą zawodników

• 49. min.

Rolando Mandragora zagrał fantastyczną prostopadłą piłkę w pole karne, a bramkarz staranował napastnika Włochów. Sędzia jednak uważa, że karny się nie należy. Włosi protestują, ale arbiter nie zmieni już decyzji

Ruszyła druga połowa!

• Przerwa

Co się musi stać, aby Polska awansowała?

Arcytrudna sytuacja Polski U-21. Mecze innych grup wszystko skomplikowały. Co musimy zrobić?

Reprezentacja Polski musi wygrać lub zremisować z Hiszpanią, by zapewnić sobie awans do półfinału Euro U-21 i zagrać na igrzyskach olimpijskich w Tokio w 2020 roku. Podopieczni Czesława Michniewicza mogą teoretycznie awansować również w przypadku jednobramkowej porażki, ale sytuacja znacznie się skomplikowała po piątkowych spotkaniach w grupie C - i w takim wypadku Polacy musieliby czekać na wyniki innych spotkań aż do poniedziałku. Ale w meczu Rumunia - Francja najbardziej prawdopodobny jest... remis, dający obu ekipom awans. Oto wszystkie scenariusze przed ostatnią kolejką w grupie A.

• przerwa

Włosi całkowicie zasłużenie prowadzą. Belgowie ani razu poważnie nie zagrozili gospodarzom

• PRZERWA

Koniec pierwszej połowy.

2. Włochy

3. Polska

4. Belgia

• GOOOOOOL

43. min.

BARELLA! NA RATY, ALE SKUTECZNIE! WŁOSI OBEJMUJĄ PROWADZENIE!

• 39. min.

Chiesa kopnął rywala, choć ten nie uczestniczył w akcji. Ale wygląda na to, że mu to ujdzie na sucho...

• 34. min.

Locatelli miękko wrzucił w pole karne, a Pellegrini usiłował strzelać nożycami. No, właśnie "usiłował"...

• 30. min.

Spotkanie przypomina mecz Polska - Włochy. Squadra Azzurra atakuje, ale nic z tego nie wynika

• 26. min.

Cutrone mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale fatalnie przyjął piłkę

• 23. min.

Pellegrini uderzał z rzutu wolnego! Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką

• 21. min.

Kolejny odbiór Barelli. Pomocnik Cagliari pracuje na swój transfer, choć niektórzy twierdzą, że już jest dogadany z Interem

• 20. min.

Belgowie są mądrze ustawieni w obronie, dlatego Włosi mają kłopoty, aby przedostać się pod bramkę rywali. Drużyna Di Biagio powinna szybciej operować piłką, bo zbyt mozolnie budują ataki

• 16. min.
  • 14. min.

Chiesa! Skrzydłowy Fiorentiny strzelał z ostrego kąta! Minimalnie niecelnie!

• 11. min.

Pierwszy atak Belgów, ale Meret popisał się refleksem i zdołał odbić piłkę

• 9. min.

Włosi nie opuszczają połowy Belgów

• 7. min.

Centra w pole karne! Barella strzelał szczupakiem, ale piłka poszybowała tuż obok słupka

• 4. min.

Groźne dośrodkowanie Chiesy, ale stoperzy Belgii oddalili zagrożenie

• 2. min.

Włosi starają się grać wysokim pressingiem

• 1. min.

Zaczynamy!

• Początek meczu o godz. 21.00

• Reprezentacja Polski ma sześć punktów, Włosi i Hiszpanie po trzy "oczka", za to Belgia ma zero punktów (i nie ma już żadnych szans na awans). W sobotę o 21:00 Polska zmierzy się z Hiszpanią, za to Włochy z Belgią.