Włochy - Ukraina. Kolejny mecz bez wygranej Włochów. Sport.pl - To jest Twój LIVE

1 : 1

• środa, 10 października 2018
  • 90. min. + 4

Koniec meczu! Włosi remisują z Ukrainą, a to oznacza, że nie potrafią wygrać piątego kolejnego meczu.

Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy.

• 79. min.

Kolejna szansa dla reprezentacji Ukrainy! Włosi popełniają błędy w defensywie.

• 75. min.

Zespół Roberto Manciniego męczy się z reprezentacją Ukrainy. Słaby mecz Włochów.

• 68. min.

Poprzeczka ratuje reprezentację Włoch. Kolejny świetny strzał Malinowskiego. Tym razem z rzutu wolnego.

• GOOOOOOL

62. min.

Jest wyrównanie! Świetny strzał Rusłana Malinowskiego i Donnarumma nie miał szans na skuteczną interwencję.

• 58. min.

Reprezentacja Ukrainy ruszyła do odrabiania strat.

• GOOOOOOL

55. min.

Fatalny błąd Piatowa i Włosi obejmują prowadzenie! Bernardeschi uderzył z dystansu, piłka odbiła się od rąk ukraińskiego bramkarza i wpadła do siatki.

• 48. min.

Insigne uderzył z rzutu wolnego, a piłka trafiła prosto w ukraiński mur.

GRAMY! Włosi wznowili grę od środka.

• Wracamy za 15 minut.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Włosi mieli w niej przewagę, stworzyli więcej sytuacji podbramkowych, ale byli nieskuteczni.

• 43. min.

W 43, minucie hołd dla ofiar tragedii w Genui, w której zginęły 43 osoby. Fragment wiaduktu zawalił się 14 sierpnia około południa.

• 37. min.

To była najlepsza szansa Włochów! Insigne podał do Chiesy, napastnik Fiorentiny zdecydował się na mocny strzał po ziemi, a Piatow uratował reprezentację Ukrainy.

• 30. min.

Niebezpieczny strzał Marlosa. Piłka leciała w kierunku włoskiej bramki, ale Bonucci w ostatniej chwili zablokował strzał Ukraińca.

• 22. min.

Włosi dłużej utrzymują się przy piłce, budują akcje w ataku pozycyjnym.

• 16. min.

Jest odpowiedź reprezentantów Ukrainy. Składna akcja na połowie Włochów zakończona nieudanym strzałem Sydorczuka.

• 11. min.

Ukraina w coraz większych opałach! Biraghi dobrze przyjął piłkę w polu karny, uderzył na bramkę Piatowa i wywalczył rzut rożny.

• 7. min.

Błąd Ukraińców w wyprowadzeniu piłki. Chiesa przejął ją przed polem karnym, ale został zablokowany przez jednego z obrońców.

• 4. min.

Włosi odważnie zaatakowali zespół Andrija Szewczenki. Bernardeschi zdecydował się na strzał z dwudziestu metrów, Piatow skutecznie odbił piłkę.

• 1. min.

GRAMY!

• Piłkarze są już na murawie. Czas na hymny, a później pierwszy gwizdek.

• Początek meczu o godz. 20.45.

• A tak reprezentacji Ukrainy:

• Reprezentacja Polski swój mecz z Włochami zagra w niedzielę. Spotkania w ramach Ligi Narodów odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, ale już dziś zespół Roberto Manciniego zmierzy się z Ukrainą. Zapraszamy na relację!

Włochy
Bramka: Bernardeschi (55.) Skład: Donnarumma; Florenzi (84. Piccini), Bonucci, Chiellini, Biraghi (88. Criscito); Verratti (72. Bonaventura), Jorginho, Barella; Chiesa, Bernardeschi (56. Immobile), Insigne (79. Berardi)
Ukraina
Bramka: Malinowski (62.) Skład: Pyatov, Karavaev, Burda, Rakitsky, Matvienko, Sydorchuk (56. Stepanenko), Marlos, Zinchenko, Malinovsky, Konoplyanka (73. Petryak), Yaremchuk