Tsitaishvili zrobił piękny rajd! gol na wagę mistrzostwa świata!

Strzał Oha, ale za lekki. Czas leci, Ukraina bliska mistrzostwa świata

Czy Korea zdąży jeszcze wyrównać? Ma coraz mniej czasu, ale atakuje

Korea coraz bliższa strzelenia gola. Znów po dośrodkowaniu

• 70. min.

Co za parada Łunina! Korea była blisko bramki!

• 60. min.

Dwójkowa akcja Supriaha - Buleca zakończona strzałem tego drugiego. Ukraina może kontrować, Korea musi uważać

• 53. min.

Teraz Korea musi gonić rywali!

• 53. min.

Supriaha! 2:1 dla Ukrainy!

• 53. min.

GOOOL!

• 51. min.

Groźnie! Buleca szarżował lewą stroną, bramkarz Korei wybił piłkę przed siebie i nikt tego nie dobił

• 49. min.

Young-Wook Cho oddał strzał, ale niecelny. Ale Korea przeważa na początku 2. połowy

Korea odważnie ruszyła do ataku

• 45. min. + 4

Gramy znów!

Koniec 1. połowy. Remis 1:1. Korea prowadziła, ale potem za bardzo się cofnęła. Ukraińcy strzelili gola po zamieszaniu w polu karnym.

Juz z ciekawym strzałem, ale nieco niecelnym

• 45. min.

Było trochę przerw z powodu VAR-u. Sędzia doliczył 4 minuty do 1. połowy

• 42. min.

Cho strzela, ale niecelnie

• 41. min.

Akcja Korei, znów Koreańczyk padł w polu karnym. Sędzia jednak wskazuje, że nie ma mowy o karnym

• 38. min.

Korea w ataku. Musi atakować, bo już nie ma wyniku dającego wygraną

• 38. min.

Groźnie! Ukraina zrobiła składną akcję, ale ostatnie podanie do nikogo. Mogło być 2:1 dla naszych wschodnich sąsiadów!

• 34. min.

Był rzut wolny, potem zamieszanie, piłka trafiła pod nogi Supriahy, a ten sprytnym strzałem pokonał bramkarza Korei. Mamy remis 1:1 w finale!

• 34. min.

Gol dla Ukrainy! Przypadkowy, ale jest!

• 32. min.

Atak pozycyjny to nie jest najmocniejsza broń Ukrainy. Ale muszą tak grać, bo Korea ma wynik i cofnęła się

• 29. min.

W odpowiedzi nieudana akcja Ukrainy

• 29. min.

Dośrodkowanie bez historii

• 29. min.

Kontra Korei i faul. Będzie okazja do strzału z rzutu wolnego

• 25. min.

Widać, że to finał, bo oba zespoły grają mocno nerwowo. Czują, jak wiele to spotkanie znaczy

• 25. min.

Buleca odważnie w pole karne Korei i padł. Faul? Sędzia kazał mu wstawać, nie ma karnego

• 19. min.

Ukrainie brakuje dokładności w ataku. Z kolei Korea po strzeleniu gola cofnęła się do obrony i czeka na kontrataki

• 17. min.
  • 17. min.

Rzut rożny dla Ukrainy, ale nie było zagrożenia

• 14. min.

Ukraina w ataku pozycyjnym

• 10. min.

Buletsa uderza ale za lekko. Bramkarz Korei łapie piłkę

• 10. min.

Strata Kangina, Ukraińcy w kontrze. Faul i rzut wolny dla reprezentacji Ukrainy

• 7. min.

Początek meczu jak w finale Ligi Mistrzów czyli od karnego! Dzieje się w Łodzi!

• 4. min.

To druga bramka Kangina na turnieju w Polsce. Do tego ma 4 asysty

• 4. min.

Łunin nie dał rady, bramkarz ukraiński zmylony. Korea prowadzi 1:0!

• 4. min.

GOL!

• 4. min.

Do piłki podchodzi Kangin Lee z Valencii

• 3. min.

Ukraiński obrońca faulował napastnika Korei na linii pola karnego. Powtórki potwierdziły, że faul był

• 3. min.

Rzut karny dla Korei!

• 2. min.

Jednak uruchomiony już VAR!

• 1. min.

• Największa gwiazda MŚ w Polsce. Wolał reprezentację zamiast finału z Barceloną. Kiwa się jak Leo Messi [WIDEO]

Kangin Lee - zapamiętajcie to nazwisko. Do niego może należeć przyszłość. 18-letni Koreańczyk zachwyca na mundialu u-20 w Polsce. I to mimo, że jest najmłodszy w swojej reprezentacji. Zawodnikiem Valencii interesują się już kluby z Premier League oraz Ajax Amsterdam. Musiałyby jednak wyłożyć spore pieniądze, bo klauzula jego wykupy wynosi aż 80 mln euro.

• Obie drużyny pierwszy raz grają w finale mistrzostw świata do lat 20. Przed turniejem nikt nie stawiał na to, że Koreańczycy lub Ukraińcy dotrą do finałowego spotkania

• Początek meczu o 18:00. Spotkanie odbywa się w Łodzi

• Dzień dobry! Zapraszamy na relacją z finału mistrzostw świata u-20 w Polsce Ukraina - Korea Południowa!