Anglia z historycznymi medalami Ligi Narodów

Drmić fatalnie!! Pickford pofrunął i broni rzut karny!!! Pickford bohaterem

• 6-5

Dier kapitalnie! Sommer rzucił się pokracznie

• 5-5

Schar się zabawił! Pickford nie był w stanie obronić strzału, który leciał przy jego nodze! Ależ go zmylił obrońca

• 5-4.

Ależ huknał Pickford! Sommer miał szczęście, ze nie bronił, bo mógłby stracić głowę

• Pickford idzie strzelać

• 4-4

Mbabu strzela! Pickford był blisko

• 4-3.

Steeerling pewnie! Somer znowu był blisko!

• 3-3

Akanjii pewnie i jest 3-3

• 3-2.

Sancho strzela! Sommer miał to na rękach!

• 2-2

Xhaka pewnie! Lewą nogą w lewą stronę. Bramkarz nie wyczuł uderzenia. Plasowany strzał

• Zaczynamy!

• 120. min.

Obaj trenerzy w ostatniej przemowie przed karnymi

• 118. min.

Koniec! Czas na rzuty karne!

• 118. min.

Tu już się chyba nic nie wydarzy

• 115. min.

Steeeeeeeeerling w poprzeczkę! Ależ blisko gola!

• 113. min.

Centrostrzał Alexandra-Arnloda, ale Sommer asekurował tor lotu piłki

• 109. min.

Strzał Drimicia zablokowany na 20 metrze, a mogło to być bardzo groźne uderzenie

• 109. min.

Zuber świetnie wypuścił kolegę prostopadłym podaniem, ale Walker kapitalnie zatrzymuje akcje

• 106. min.

Wchodzi też Sancho zmieniający Lingarda

• 106. min.

Wchodzi na boisko Ross Barkley za Delpha

• 105. min.

Nie dzieje się praktycznie nic w tej dogrywce. I koniec pierwszej części dogrywki

• 100. min.

Alexander-Arnold strzela jednak w mur. Jeden z obrońców potrzebuje pomocy

• 96. min.

To powinien być gol! Arnlod wrzuca, strzela Delle Alli! Kapitalnie broni Somer! Sterling dobija, ale Somer broni jak Dudek strzał Szewczenki w finale LM w 2005 roku

• 96. min.

Ależ blisko gola Anglia! Jak to nie wpadło do bramki! Będzie tylko rzut rożny

• 94. min.

Anglia utrzymuje piłkę w środku pola

• 94. min.

Szwajcaria chyba stara się spowalniać grę

Zaczynamy emocjonującą dogrywkę

• 94. min.

Koniec! Czeka nas dogrywka!

• 94. min.

Dośrodkowanie w pole karne Szwajcarii, ale centra z wolnego przelatuje nad głowami Anglików

• 91. min.

Cztery minuty doliczone. Obie drużyny rzuciły się do ataków, jakby nie chciały grać dogrywki.

• 91. min.

Zuber zakręcił Anglikami na skraju pola karnego, jego dośrodkowanie zablokowane jednak.

• 91. min.

Anglia ma rzut rożny w samej końcówce

• 88. min.

Ostatnia zmiana u Szwajcarów. Drmic zmienia Rodrigueza

• 85. min.

Kolejna akcja Anglików! Sterling mógł wyprzedzić bramkarza Somera, ale ten doskonale przewidział całą sytuację.

• 85. min.

NIE MA GOLA! BRAMKA ANULOWANA PO FAULU WILSONA

• 85. min.

Sędzia idzie do monitora VAR, jeden ze Szwajcarów padł po faulu Wilsona!

• 83. min.

GOOOOOOOOOOOOOLLLL ANGLIA!

• 76. min.

Zuber opanował piłkę na 16 metrze! Strzela jednak niecelnie. To mogła być bardzo groźna sytuacja

• 74. min.

Harry Kane opuszcza teraz boisko. W jego miejsce Wilson.

• 74. min.

Ależ blisko gola Sterling! Piłkarz reklamuje, że był faulowany, ale sędzia nie gwiazda jedenastki

• 72. min.

Mamy zmianę w Anglii. Walker zmienia Rose'a

• 68. min.

Harry Kane faulował, ale ma pretensje do sędziego

• 66. min.

Dośrodkowanie Szwajcarów prosto w ręce Pickforda

• 63. min.

Shakiri też ma problem. W jego miejsce wchodzi Zuber

• 60. min.

Fernandes z urazem opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Zakaria

• 57. min.

Fernandes ucierpiał w starciu z jednym z Anglików.

• 57. min.

Ależ znakomity mecz w drugiej połowie. Przed chwila Szwajcaria ruszyła z kontrą.

• 55. min.

Ależ kapitalna interwencja Sommera! Środkowy obrońca zmienił tor lotu piłki a bramkarz paruje piłkę na rzut rożny

• 53. min.

Harry Kane strzela! Tuż obok bramki Sommera! To powinno się skończyć bramką

• 50. min.

Piłka w pole karne Anglików, ale stoperzy zażegnują zagrożenie

• 47. min.

Anglicy ruszyli z pierwszym atakiem, ale Dele Ali stracił piłkę

• 45. min.

Rozpoczynamy drugą część spotkania

• 45. min.

Koniec 1. połowy. Anglicy byli bliżsi strzelenia gola, ale nie wykorzystali swoich dobrych okazji. Do przerwy 0:0

• 39. min.

Szybka kontra Szwajcarów zakończona strzałem Seferovicia, ale Anglicy zablokowali strzał

• 35. min.

Alexander-Arnold wrzucił, Alli uderzył głową. To był setka, ale zawodnik Tottenhamu nie trafił

• 34. min.

Idealna okazja dla Anglików!

• 34. min.

Anglia buduje atak powoli, zbyt wolno. Nie ma w tym nawet elementu zaskoczenia

• 30. min.

Sterling był w sytuacji sam na sam z bramkarzem Szwajcarów, ale nie trafił w piłkę

• 28. min.

Początek meczu był obiecujący, ale teraz nudno na boisku. Anglicy próbują atakować, ale nic im z tego nie wychodzi

• 25. min.

Strzał Seferovicia z daleka. Bardzo mocny i bardzo niecelny

• 21. min.

Dużo gry w środku pola w ostatnich minutach i przez to mniej ciekawie

• 17. min.

Ciekawe rozegranie Szwajcarów z pierwszej piłki, ale akcję kończy przechwytem Pickford

• 15. min.

Wreszcie dobra akcja Anglików! Z bliskiej odległości uderzał Sterling, ale prosto w bramkarza Szwajcarów

• 14. min.

Prócz tej poprzeczki z pierwszych minut Anglia nie potrafi na razie zagrozić Szwajcarii

• 11. min.

Dobra akcja Szwajcarów. Zagranie z linii obronnej do Freulera, a ten oddał strzał z pierwszej piłki. Broni jednak Pickford

• 8. min.

Mbabu dośrodkowywał, ale Anglicy wybili piłkę

• 4. min.

Mocny strzał na bramkę Anglików, ale jednak spalony. Wyspiarze ruszają z akcją

• 4. min.

Szwajcarzy w ataku pozycyjnym

• 2. min.

Kane dośrodkował i piłka trafiła w poprzeczkę

• 2. min.

Poprzeczka Anglików!

• 1. min.

Pierwszy strzał Szwajcarów. Mbabu bardzo wysoko nad bramką

• 1. min.

Zaczynamy!

• Oba zespoły przegrywając w półfinale LN, straciły szansę na bezpośredni awans z tych rozgrywek do Mistrzostw Europy. Nie jest to jednak mecz o pietruszkę, bo oba zespoły chcą w historycznym pierwszym sezonie Ligi Narodów zająć miejsce na podium

• Napastnik reprezentacji Anglii w FC Barcelonie? Może kosztować ponad 100 milionów euro!

To może być jeden z najbardziej niespodziewanych transferów tego lata. Jak donosi hiszpański "Sport" FC Barcelona sonduje możliwość pozyskania Marcusa Rashforda, napastnika Manchesteru United i reprezentacji Anglii. Podobno przedstawiciele "Dumy Katalonii" nawiązali już w tej sprawie kontakt z kierownictwem "Czerwonych Diabłów".

• Portugalia czekała na rzut karny. Dostała go jednak Szwajcaria! Zadziwiająca sytuacja

W meczu półfinałowym Ligi Narodów pomiędzy Portugalią a Szwajcarią, goście doprowadzili do wyrównania w kontrowersyjnych okolicznościach. W 53. minucie sędzia miał podyktować rzut karny dla Portugalii za faul na Bernardo Silvie, jednak na VAR-ze sprawdził sytuację, jaka miała miejsce chwilę wcześniej. I rzut karny dostała Szwajcaria!

• Mecz Szwajcaria - Anglia już o 15:00. Final Ligi Narodów Holandia - Portugalia jeszcze dziś, od 20:45

• Szwajcarzy w środę przegrali w półfinale z Portugalią 1:3, a trzy bramki zdobył Cristiano Ronaldo. Anglicy zaś nie dali rady w półfinale Holendrom, przegrywając po dogrywce 1:3