Francja zremisowała z Niemcami 0:0 [ZAPIS RELACJI]

Norwegia 2:0 Cypr

Słowenia 1:2 Bułgaria

Gibraltar 0:2 Macedonia

Łotwa 0:0 Andora

Niemcy - Francja. Mistrzowie świata bezbramkowo zremisowali, ale emocji nie brakowało!

W czwartkowym spotkaniu Ligi Narodów, w starciu obecnych mistrzów świata z byłymi, Francuzi bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Niemcami.

Koniec!

• 85. min.

Kroos! Słaba wrzutka, ale Niemcy utrzymują się przy piłce.

• 84. min.

Rzut rożny dla Niemiec. Może teraz?

• 80. min.

Niemcy nie schodzą z połowy Francuzów

• 75. min.

Areola kolejny raz popisał się kapitalną interwencją!!!!

• 73. min.

Centrostrzał Muellera! I fenomenalny refleks bramkarza Francji

• 66. min.

Kapitalna riposta Niemców! Reaus strzela pięknym technicznym uderzeniem, ale Areola zdołał wybić piłkę

• 64. min.

Griezmann! I kapitalna interwencja Neuera!

• 60. min.

W tym miejscu miał być opis jakiejś akcji, ale jej nie było. Obie drużyny atakują, ale pod bramką rywali brakuje już polotu i dobrych decyzji. Zbyt rzadko próbują strzelać na bramkę.

• 49. min.

Griezzman fantastycznym balansem ciała minął rywala, a potem huknął wprost w Neauera.

Ruszyły drugie połowy

• PRZERWA
  • PRZERWA

Mecz nie zachwyca. Jest toczony w bardzo szybkim tempie, ale obie drużyny oddały zaledwie po jednym celnym strzale. Ale i Neuer, i Areola, popisali się dobrymi interwencjami. I chyba najciekawszy moment spotkania, to oprawa kibiców gospodarzy, którzy godnie przywitali Niemców, choć ci nie przebrnęli przez faze grupową mundialu...

Wyniki do przerwy:

Walia 3:0 Irlandia

Słowenia 1:1 Bułgaria

Czechy 1:1 Ukraina

• 44. min.

Mbappe zagrał do Girouda, a napastnik strzelał piętą, ale nie trafił w bramkę

• 34. min.

Groźny strzał Girouda! Czyli napastnika, który na gola w kadrze czeka od 28 maja...

• 28. min.

Kimmich wrzucił w pole karne, ale Varane popisał się dobrą główką i oddalił zagrożenie

• 22. min.

Areola efektownie obronił strzał Wernera!

• 16. min.

Werner mógł strzelić na bramkę rywali, ale wtedy pojawił się Kante i Niemiec stracił piłkę.

• 14. min.

Niemcy częściej utrzymują się przy piłce, ale nic z tego nie wynika...

• 10. min.

Matuidi zagrał niecelnie do Griezmanna i... nici z kontrataku.

• 5. min.

Sędzia kartki nie pokazał, a wskazał na rzut rożny. Wrzutka Kroosa była dobra, ale Francuzi zdołali się obronić.

• 3. min.

Ruediger zapędził się pod bramkę Francuzów, ale stracił panowanie nad piłką i przypadkowo (?) nadepnął Pavardovi korkami na twarz!

• 1. min.

GRAMY!

• Piękna kartoniada kibiców gospodarzy, którzy przywitali byłych mistrzów świata z należytym szacunkiem, choć drużyna Loewa nie wyszła nawet z grupy podczas mundialu w Rosji.

• W grupie 1 dywizji A, oprócz Niemców i Francuzów, są Holendrzy.

• Spotkanie odbędzie się w ramach Ligi Narodów, która ma olbrzymie znaczenie w kontekście awansu na mistrzostwa Europy w 2020 roku. W przypadku ewentualnego potknięcia w eliminacjach do ME można zagrać w kuriozalnych wręcz barażach.

Liga Narodów jako eliminacje Euro  2020? Kuriozalny regulamin baraży [ZASADY]

Liga Narodów jako eliminacje Euro 2020? Kuriozalny regulamin baraży [ZASADY]

Już w czwartek startuje Liga Narodów, która ma olbrzymie znaczenie w kontekście awansu na mistrzostwa Europy w 2020 roku. W przypadku ewentualnego potknięcia w eliminacjach do ME można zagrać w kuriozalnych wręcz barażach.

• Dobry wieczór! Już o godz. 20:45 rozpocznie się mecz Francja - Niemcy.Faworytami w spotkaniu obecnych mistrzów świata z byłymi, będą Trójkolorowi.