Brazylia - Chorwacja. Pierwszy mecz Neymara po kontuzji [RELACJA LIVE]

• niedziela, 03 czerwca 2018
  • 93. min.

W pierwszej połowie Chorwacja miała dużą przewagę. W drugiej połowie na boisku pojawiło się jednak kilku ważnych zawodników Canarinhos, jak Neymar czy Firmino, i to właśnie oni przechyli szalę zwycięstwa na stronę Brazylii.

• 93. min.

KONIEC MECZU

• 93. min.

Świetne crossowe podanie do Firmino, który wyszedł na pozycję, świetne przyjęcie i napastnik LFC pokonuje Subasicia!

• 93. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL 2:0

• 91. min.

Neymar znalazł się w świetnej pozycji 18 metrów przed bramką, strzela, ale uderza w obrońców.

• 88. min.

Firmino decyduje się na strzał, ale nie ma zagrożenia. Trudna pozycja, zrobił co mógł

• 85. min.

Neymar decyduje się na strzał z rzutu wolnego 35. metrów od bramki. Niecelnie...

• 85. min.

Pięć minut do końca. Niewiele dzieje się na boisku

• 83. min.

Schodzi także Rakitić, w jego miejsce Bradaric

• 81. min.

Dwie kolejna zmiana w Brazylii.

Schodzi Coutinho, wchodzi Fred.

Taison zmienia także Williana

• 81. min.

W miedzyczasie Rakitić ukarany żółtą kartką za faul na Coutinho

• 78. min.

Neymar znowu indywidualnie. Ależ on czuje głód gry.

• 73. min.

Chorwacja już chyba ma dość. Zaczęli mocno i agresywnie, ale zmiany dały oddech Brazylii. Chorwacja jakby poziom słabiej

• 73. min.

Po chwili Brazylia mogła strzelić kolejnego gola, ale dobrze linia obrony Chorwacji.

• 68. min.

Drugi celny strzał Brazylii w tym meczu - drugi Neymara! To się nazywa lider

• 67. min.

Neymar dostał podanie na skraju pola karnego. Brazylijczyk wpadł w szesnastkę, zatańczył z obrońcami, zszedł na prawą nogę i z sześciu metrów kropnął pod poprzeczkę!

• 67. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL CO ZA POWRÓT NEYMARA

• 64. min.

Neymar znowu wykorzystany w ataku, ale sędzia odgwizduje spalonego. Pomruk na trybunach

• 60. min.

Są także dwie zmiany w Brazylii.

Schodzą Marcelo i Jesus

Wchodzą Felipe Luis oraz Firmino

• 59. min.

Kapitalna interwencja Alissona. Strzelał Rebić

• 59. min.

Schodzi Modrić, a za niego Kovacic. REALna zmiana

• 57. min.

Jest pierwszy celny strzał Brazylii w tym meczu... Oczywiście Neymar. Subasic nie miał żadnych problemów.

• 56. min.

Neymar miał ciekawy pomysł na rozegranie wolnego. Piłka wycofana do Danilo, ale jego strzał był bardzo niecelny

• 56. min.

Lovren popchnął Williana i Brazylia ma rzut wolny.

• 55. min.

Mamy zmianę w Chorwacji.

Caleta-Car za Corlukę. To debiut tego piłkarza w barwach Chorwacji

• 53. min.

Marcelo uderzył z dystansu, ale daleko obok bramki

• 48. min.

Na razie tempo się nie zmienia. Spokojna wymiana piłek, choć to Brazylia częściej przy futbolówce.

• 47. min.

Tak wyglądał Neymar tuż przed wejściem

Neymar pojawia się murawie pierwszy raz od 25 lutego i kontuzji, którą odniósł w meczu PSG. Za nim operacja i długie leczenie i zobaczymy, w jakiej jest formie.

• 45. min.

Będzie ważna zmiana! Na boisko wchodzi Neymar, który zmienia Fernardinho!

• 45. min.

Dokładnie tak

• 45. min.

Sędzia kończy pierwszą połowę pierwszej gali MMA na Anfield spotkania Chorwacji z Brazylią. Chorwacja ruszyła agresywnie, grała lepiej, ale nie przełożyło się to na bramki. Potem Brazylia również podniosła poziom agresywności i zrobiło się nieprzyjemnie.

• 44. min.

Rebić leżał przed chwilą i leży znów.... Bo zderzył się z Alissonem.

• 43. min.

Mało futbolu w futbolu

• 43. min.

Dla odmiany, na murawie leży jeden z Chorwatów. Dostał z łokcia w twarz od Danilo

• 40. min.

Co tam się wyprawia. Teraz Fernardinho atakuje Vrsalijko nogą... na wysokości czoła. Chorwat leży na murawie... Prawdopodobnie łuk brwiowy został uszkodzony.

• 38. min.

Chorwaci polują na kości. U nich nie ma straconych piłek i grania na alibi w meczach "towarzyskich"! Tym razem żółta kartka dla Perisicia.

• 35. min.

Ale komiczna sytuacja! Willian dośrodkował, Paulinho wycofał piłkę przed pole karne, ale tam zderzyło się dwóch Canarinhos i z kontrą poszła Chorwacja!

• 33. min.

Paulinho dwa razy miał dużo miejsca! Kropnął z dystansu raz! W obrońcę. Kopnął drugi raz - też w obrońcę.

• 29. min.

Obudziła się Brazylia. Więcej wymian piłek na połowie Chorwacji, ale nadal bez kontrektów

• 26. min.

Coutinho poszedł na Anfield Road jak za dawnych lat. A nawet sprzed dwóch lat. Ładna akcja bocznym sektorem, zejście na prawą nogę i strzał.... No taki, że nawet Karius by się nie denerwował. Wysoko nad bramką

• 23. min.

Badelij też postanowił podostrzyć. Chorwacja wygląda jakby już grała na mundialu. Brazylia "uważa na nogi"

• 21. min.

Agresywnie nastawiona Chorwacja! Teraz Lovren mocno zaatakował Paulinho

• 21. min.

Na trybunach znaczna przewaga kibiców Brazylii.

• 18. min.

Toporna, ospała gra Brazylii. Chorwaci wyglądają znacznie lepiej. Żwawo, lekko, z pomysłem. Luka Modrić bawi się piłką

• 15. min.

Świetne rozciągnięcie piłki na prawo do Williana. Skrzydłowy znalazł się jednak na spalonym

• 11. min.

Ależ brzydkie zachowanie Kramaricia. Atak wyprostowaną nogą na kolano. Silva załamany postawą Chrowata.

• 11. min.

AJJJJJJJJJJJJJJ ależ blisko bramki! Lovren uderzył głową, ale piłka leci tuż obok słupka!

• 9. min.

Modrić próbował dośrodkowania, ale wyszło mocno anemicznie.

• 7. min.

Ależ groźna okazja dla Brazylii. Marcelo blisko strzelenia bramki, ale obrońcy blokują. Potem szybka kontra, ale nic z tego.